Votice – Králův Dvůr 1:3

Fotbal, Divize A

Cábelíci byli od úvodu jasně lepší a v 11. minutě se dostali do vedení, když se po přihrávce Frydrycha prosadil technickou střelou Fulín – 0:1. I nadále byli hosté pány na hřišti a ve 25. minutě navýšili své vedení. Střelu Červenky sice Solnař ještě vyrazil, na dorážku Fulína ale nedosáhl – 0:2.

Po změně stran pak nejprve neuspěl osamocený Dochtor, v 55. minutě Fulín završil svůj hattrick – 0:3. Domácí zkorigovali stav až v 78. minutě. „Obrana se nedohodla s brankářem a dostali jsme laciný gól,“ uvedl králodvorský trenér Kučera, který uvedl, že cábelíci byli v utkání jednoznačně lepší než domácí. „Byl to jeden z našich nejlepších výkonů na hřištích soupeře. Až na pět minut v každé půli jsme byli jasně lepší,“ podotkl Kučera, který byl po utkání pochopitelně spokojen. „Na každém postu jsme měli lepšího hráče než domácí,“ dodal trenér Kučera.

Branky: 78. Bartolšic – 11., 25. a 55. Fulín. Rozhodčí: Rauch. ŽK: Janů – Brož, Fulín. Diváků: 300. Poločas: 0:2.

Králův Dvůr: Mojžíš - Petr, Vlček, Podzemský, Spurný - Frydrych (Opl), Brož, Červenka, Klička - Fulín (Lukeš), Dochtor (Kučera).