O celkové prvenství soutěžilo šest dívčích týmů systémem každý s každým. Po odehrání všech zápasů se zjistilo, že na čele jsou dvě družstva s naprosto shodným výsledkem a to domácí Baník a hráčky Slovanu Jirkov a tak po dohodě mezi oběma týmy o vítězi turnaje rozhodl dodatečný zápas.

V něm prokázaly více umu fotbalistky z Jirkova a převzaly pak z rukou starosty Mořiny pana Vojtěcha Štičky krásný pohár za první místo. Na druhém místě skončily tedy dívky Baníku Mořina a ostatní týmy se seřadily takto: 3. TJ Sokol Pokratice, 4. SK Havran Kryry, 5. Čechie Příkosice a 6. Inferno Praha.

,,Turnaj za krásného počasí splnil svůj účel a měl vysokou sportovní i společenskou úroveň. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na přípravě a vlastním průběhu turnaje podíleli, zejména starostovi panu Štičkovi. Opravdu díky!,“ uvedl trenér mořinských fotbalistek Pavel Zita.

O víkendu odjíždějí hráčky Baníku Mořina na náročné soustředění do Rožmberka nad Vltavou a poté je již čekají náročné boje jak ve III lize, tak v poháru ČMFS.