Fotbalisté Králova Dvora přivítají v neděli na svém hřišti v pohárovém utkání druholigovou Spartu Krč.

Divizní fotbalisté Bzové odehrají svůj přípravný zápas v neděli od 10.15, kdy se střetnou s třetiligovým celkem Vlašimi.

V neděli od 10.15 je na programu i zápas Hořovic A, které se ve Stašově střetnou se Spartakem Žebrák. V úterý od 18 hodin pak Hořovice změří síly s Českým Lvem – Unionem Beroun. Tento zápas se bude hrát v Hořovicích.

Přípravný zápas sehrají o víkendu i fotbalisté Olympie Zdice, kteří na svém hřišti přivítají v neděli od 14.30 hodin mužstvo SK Hostomice.

Fotbalisté Loděnice by se měli dnes střetnout s Českým Lvem – Unionem Beroun a v neděli zamíří zelenobílí na turnaj do Mýta, kde se kromě domácího celku představí mužstva Jesenice a Zbraslavi. Tento turnaj startuje ve 13 hodin.

Na turnajích za hranicemi našeho okresu se představí i tři celky z okresního přeboru.

Na turnaji v Kařezu se v neděli od 13 hodin představí kromě domácího celku a Zbirohu celky Slavoje Osek a Doubravanu Újezd. Rozpis zápasů: 13.00 Kařez – Osek, 13.50 Zbiroh – Újezd, 14.45 Osek – Újezd, 15.35 Kařez – Zbiroh, 16.30 Zbiroh – Osek a 17.30 Újezd – Kařez.

Na osmnáctém ročníku memoriálu Jirky Stupky a Vojty Dudla v Cheznovicích se v sobotu představí Union Cerhovice. Začátek turnaje je opět ve 13 hodin. Rozpis zápasů: Cheznovice–Spartak Strašice, Košutka–Union Cerhovice, Košutka–Spartak Strašice, Cheznovice–Union Cerhovice, Cerhovice–Strašice a Sokol Košutka–Cheznovice.

Ve středu zamíří fotbalisté Spartaku Žebrák do Líšné, kde změří své síly se Zbirohem.

Přípravné zápasy mají na programu i hořovičtí dorostenci. V sobotu od 12.30 hod. se ve Bzové utkají mladší dorosty Hořovic a Libuše. V úterý pak oba dorostenecké celky Hořovic střetnou s celky Spartaku Příbram. Mladší hrají od 16 hodin, starší od 18 hodin.

Přípravný zápas sehraje v sobotu také mužstvo Hořovic B, které se od 10.15 ve Bzové střetne s Bránovem.

Do přípravy patří samozřejmě také žákovský turnaj Senator´s cup, který se uskuteční v neděli v Hořovicích, v Komárově a ve Bzové. Podrobnosti o tomto turnaji najdete na této straně.