Komárov B – Drozdov 5:2

Fotbal, III. třída, odd. B

Lépe do utkání vstoupili domácí fotbalisté, kteří se dostali do vedení již v páté minutě, kdy běžel míč na jeden dotek po ose Martinkovič, Kramár a Solar a posledně jmenovaný celou akci zakončil gólovou trefou – 1:0. Domácí se ale z vedení dlouho netěšili. V 8.minutě totiž po chybě domácího brankáře srovnal Vodička na 1:1. Ve 14. minutě mohla komárovská rezerva opět jít do vedení, Martinkovič ale zakončil svůj únik střelou do tyče. Po půlhodině hry pak domácí kapitán Šíma z pokutového kopu také trefil jen brankovou konstrukci. O pět minut později se kopal další pokutový kop, tentokrát Zelenkův pokus Huml vyboxoval.

Skóre se změnilo až v 57. minutě, kdy Srp z hranice šestnáctky přehodil hostujícího brankáře – 2:1. O minutu později ale bylo opět vyrovnáno. Po rohovém kopu srovnal Hatina stav utkání na 2:2. V 75. minutě se pak potřetí v utkání dostali domácí do vedení. Po přihrávce Srpa strhl vedení na stranu domácích Ježek – 3:2. O pět minut později pak zvýšil komárovské vedení přízemní střelou Solar – 4:2. V 87. minutě mohli hosté utkání ještě zdramatizovat. Mantlík se dokázal proháčkovat domácí obranou, ale trefil jen domácího brankáře Humla. Tečkou za utkáním tak byl gól Oczadlého z 90. minuty, který upravil na 5:2.
Branky: 5. a 80. Solar, 57. Srp, 75. Ježek, 90. Oczadlý – 8. Vodička, 58. Hatina. Rozhodčí: Kareš. Poločas: 1:1. Diváků: 30.

Komárov B: Huml – Lukeš, Štis, Chramosta, Šíma (Rat– hauský), Martinkovič, Klufa, Srp, Ježek, Kramár (Oczadlý), Solar.

Drozdov: Valta – Šmíd (Ptáček), Sládek, Hatina, Opatrný, Mantlík, Palek Š., Palek F., Vodička, Zelenka, Matějka.