Nejinak tomu bylo i v Broumech, které přihlásily do soutěže tři družstva. A mužstvu bude hrát III. třídu, rezerva mužů bude hrát ve IV. Třídě a novinkou je přihlášení dorostu. Více nám prozradil hrající trenér Broum Jiří Žák.

S minulou sezonou panuje spokojenost

„S uplynulou sezonou je vcelku spokojenost. Áčko sice mělo slabé jaro, ale jako nováček si zvláště na podzim vedlo hodně dobře,“ uvedl Žák, který dodal, že ani rezerva, jako nově vytvořené mužstvo nezklamala. „Největší radost udělali oddílu žáci, kteří ale musí pro nedostatek hráčů končit. Velkou zásluhu na tom má trenér Belanský, který bude v trenérské práci pokračovat u dorostu,“ podotkl Jiří Žák, který nastínil i přípravu Broum. „Ta spočívá v pravidelných trénincích a sehrání přípravných utkání,“ uvedl hrající trenér.

Áčko Broum se 4. srpna střetne s Hořovicemi B a 11. srpna s Žebrákem B. Rezerva Broum změří 5. srpna síly s Nižborem B a 12. srpna s Bránovem B. Přípravná utkání dorostu budou včas upřesněna.

Hráčský kádr hlásí změny

Hráčský kádr A mužstvaBroum také hlásí několik změn. „Odešli Kundrát a Jiří Svoboda, naopak na přestup přišli Chvojka a Hošek,“ uvedl Jiří Žák, který dodal, že velkou radost mají v Broumech z přízně diváků. „Návštěvnost diváků na jednotlivá utkání se podstatně zvedla. Už jsme tu měli i zápas, který sledovalo kolem dvou stovek diváků,“ podotkl hrající trenér Broum Žák, který je jinak Březovák. Těch hraje za Broumy hned sedm, kteří dříve nastupovali v dresu FC Bzové. Zde je třeba dodat, že spolupráce mezi celky Bzové a Broum může být pro ostatní příkladem.