Chaloupky – Libomyšl 1:3

Fotbal, IV. třída, odd. B

Úvod utkání vyšel lépe domácím. Na hráčích Libomyšle se projevila nervozita, chyběla jim přihrávka. Hlavně ale hosté chybovali v tom, že nechali hodně prostoru Dupačovi, který přesnými přihrávkami dirigoval hru svých spoluhráčů. A nejen to. V 15. minutě dokonce střelou ze třiceti metrů z trestného kopu překvapil brankáře Lhotáka a poslal tak domácí do vedení. Po celkem vyrovnaném prvním poločase se ve 43. minutě podařilo hostům srovnat krok. Po centru Červenky vyrovnal Špalek – 1:1.

Po změně stran již byli aktivnější hosté, před brankou ale byli bezradní. Chaloupky hrozily po standardních situacích, které rozehrával nejlepší hráč utkání Dupač. V samém závěru utkání se podařilo Libomyšli vstřelit Červenkou a Prajzelerem dva góly a tak hosté dovedli utkání do vítězného konce. Oslavy Libomyšle z postupu do třetí třídy tak mohly začít.

Trenér Chaloupek Franta nám po zápase poskytl několik zajímavých informací o oddílu. „Tak předně v úspěšném jaru jsme deset zápasů neprohráli. Nejmladšímu hrači našeho mužstva je 28 let a to nám také dělá nejvěští starosti,“ uvedl Franta.

Branky: Dupač – Špalek, Červenka, Prajzler. Rozhodčí: Ryska – Kros, Vodička. Diváků: 60. ŽK: Skalka, Špalek (Oba L). Poločas: 1:1.

Chaloupky: Kameš – Hoskovec, Slezák, Pekárek, Ungr Zd., Dupač, Franta, (Procházka), Šlapák, Ungr M. (Kubelka), Kryštůfek, Hájek.

Libomyšl: Lhoták – Špalek, Kratochvíl (Skalka), Kladívko Petr, Skoumal, Prajzler, Špaček, Červenka, Bělohlávek, Slavík.