Kladno – Králův Dvůr 9:1

Fotbal, přípravné utkání

Domácí celek nastoupil v první půli v plné sestavě. „Chtěli jsme to hrát zezadu, ale otevírali jsme to, jako kdybychom hráli s Trubínem,“ uvedl trenér Králova Dvora Miloslav Kučera, který dodal, že pět gólů domácí vstřelili po vyšachování celé králodvorské obrany do prázdné branky. „Totálně jsme selhali, nešlo nám vůbec nic,“ vracel se k utkání trenér Kučera, který věřil, že na půdě prvoligového celku odehrají cábelíci důstojnější výsledek. „Třeba to některým hráčům otevře oči,“ hledal na debaklu pozitiva trenér Kučera, který věří, že po velkém debaklu se mužstvo zvedne.

Cábelíci se ve druhé půli posledního přípravného utkání dočkali alespoň čestného úspěchu. Po špatné kladenské rozehrávce Fulín přihrál mezi obránce Dochtorovi, který se trefil přes celou branku.

V utkání již nastoupil Petr Podzemský, který delší dobu laboroval se zraněním. „Vychutnal si celých devadesát minut,“ podotkl Kučera, který dodal, že Podzemský bude v neděli připraven nastoupit.

Branky: 8. Jeslínek, 11. Dočkal, 20. Farbák, 30. Dočkal, 36. Šelicha, 44. Killar, 50. Kaciáň, 63. Vršajevič, 84. Kabele - 68. Dochtor. Rozhodčí: Adam. Poločas: 6:0.