Cementárny nestačily na oslabené Teplýšovice

TEPLÝŠOVICE - V sobotu 19. května zamířily Cementárny na půdu dvanáctých Teplýšovic a tento zápas se jim vůbec nepovedl.

23.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Teplýšovice – KDC Beroun 2:1

Fotbal, krajský přebor

První poločas nelze označit ze strany hostů za příliš vydařený. Cementárny si sice vytvořily tři vyložené šance, které ale nedokázaly zužitkovat. Naopak domácí své dvě šance využili stoprocentně. V 16. minutě při rohu vytvořila berounská obrana hrubku a Kalivoda doklepl u tyče míč do sítě – 1:0. Po půlhodině hry pak domácí přidali Orsákem druhou branku. Na druhé straně pak neuspěl střelou z hranice šestnáctky Grajcar.

Po změně stran přišel pro hosty na chvíli obrat k lepšímu. „Do druhé půle jsme na soupeře chtěli vlítnout. Hned v úvodu se nám podařilo vstřelit kontaktní gól,“ uvedl trenér KDC Beroun Vít Stehlík, který dodal, že poté si hosté vynutili tlak, který ale opět nedokázali zužitkovat. Jenže pak se nechal vylolučit Lukáš Novák, vyloučen byl ovšem i domácí hráč. „Oni se pak v deseti zatáhli a my jsme se tam již nedostali,“ podotkl Stehlík, který litoval ztracených bodů.„V Teplýšovicích jsme vůbec neměli prohrát. Škoda, že jsme ztratily body, dalo se tam vyhrát,“ podotkl Stehlík, který dodal, že Cementárny opět podaly špatný výkon. „S čím slabším soupeřem hrajeme, tím horší výkon podáme,“ dodal Stehlík, který tuší, že v sobotu na domácí půdě musí Cementárny zdolat Starou Boleslav, aby se vzdálily od sestupového nebezpečí.

Branky: Kalivoda, Orsák – Jalaghonia. Rozhodčí: Valín. ŽK: 3:2. ČK: Bartoš – Lukáš Novák. Diváků: 150. Poločas: 2:0.

Teplýšovice: Zach – Drahota, Ottl, Zelenka, Starosta – Orsák, Škvor, Mrha, Kukač – Nejedlý, Kalivoda. Střídali: Bartoš, Boťa, Mládek.

KDC Beroun: Lacina – Vlček, Frajer, Choc, Smetana, Novák L., Novák Miloš, Grajcar, Fujdiar, Novák Michal, Jalaghonia. Střídali: Šindelář, Šíma Michal.

23.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Gastronomie - Číšník/servírka

Rodinná výletní restaurace s letní zahrádkou přijme číšníky/servírky na plný úvazek. Mladý kolektiv, celoroční zaměstnání, vlastní denní tipy, příjemné pracovní prostředí, dobrá dopravní dostupnost z Prahy.

Obchod - Pokladní

Pro naši závodní restauraci ve společnosti Valeo v Žebráku přijmeme posilu do kuchyně na pozici pokladní. Požadujeme předchozí praxi na obdobné pozici, samostatnost a pečlivost, pracovitost. Nabízíme třísměnný provoz Po-Pá na 7.5hod., víkendy volné, široká škála benefitů, doprava na všechny směny svozovými busy zajištěna.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel(25 000 Kč)

Učitelé na 2. stupni základních škol UČITEL/KA 2. STUPNĚ ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITEL/KA 2. STUPNĚ ZŠ - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: e-mailem (zasílejte životopisy), telefonicky (od 7:00-15:00 hod).. Pracoviště: Jungmannova základní škola beroun, Plzeňská, č.p. 30, 266 01 Beroun 1. Informace: Ivan Souček, .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář(16 000 Kč)

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH - FORMAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: TRUHLÁŘI (KROMĚ STAVEBNÍCH) A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH - FORMAŘ/KA - místo výkonu: Nižbor. Nástup možný ihned. Náplň práce: výroba dřevěných forem. Požadavky: vyučení v oboru truhlář, dřevomodelář, nutná praxe, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Upřesnující informace: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování / příspěvek na stravování. Kontakt: tel. (Po-Pá: 7:00-15:00 hod.) či e-mailem.í v podnikové ubytovně. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:00 hod.), e-mailem.. Pracoviště: Rückl crystal a.s., Lánská, č.p. 141, 267 05 Nižbor. Informace: Gerlinda Věšínová, Zlatka Šimečková, +420 734 807 657;605 221 218.

KRÁTCE: Vlaky nahradí v době výluky autobusy

Dobíjecí stanice pro elektromobily

V Berouně budou nabíjecí stanice pro elektromobily

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Hořovicko těsně nestačilo na třetiligové Zápy

Praha /FOTOGALERIE/ - Vítěz utkání se posunul ke konečnému vítězství v pražském zimním turnaji.

Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou.