Teplýšovice – KDC Beroun 2:1

Fotbal, krajský přebor

První poločas nelze označit ze strany hostů za příliš vydařený. Cementárny si sice vytvořily tři vyložené šance, které ale nedokázaly zužitkovat. Naopak domácí své dvě šance využili stoprocentně. V 16. minutě při rohu vytvořila berounská obrana hrubku a Kalivoda doklepl u tyče míč do sítě – 1:0. Po půlhodině hry pak domácí přidali Orsákem druhou branku. Na druhé straně pak neuspěl střelou z hranice šestnáctky Grajcar.

Po změně stran přišel pro hosty na chvíli obrat k lepšímu. „Do druhé půle jsme na soupeře chtěli vlítnout. Hned v úvodu se nám podařilo vstřelit kontaktní gól,“ uvedl trenér KDC Beroun Vít Stehlík, který dodal, že poté si hosté vynutili tlak, který ale opět nedokázali zužitkovat. Jenže pak se nechal vylolučit Lukáš Novák, vyloučen byl ovšem i domácí hráč. „Oni se pak v deseti zatáhli a my jsme se tam již nedostali,“ podotkl Stehlík, který litoval ztracených bodů.„V Teplýšovicích jsme vůbec neměli prohrát. Škoda, že jsme ztratily body, dalo se tam vyhrát,“ podotkl Stehlík, který dodal, že Cementárny opět podaly špatný výkon. „S čím slabším soupeřem hrajeme, tím horší výkon podáme,“ dodal Stehlík, který tuší, že v sobotu na domácí půdě musí Cementárny zdolat Starou Boleslav, aby se vzdálily od sestupového nebezpečí.

Branky: Kalivoda, Orsák – Jalaghonia. Rozhodčí: Valín. ŽK: 3:2. ČK: Bartoš – Lukáš Novák. Diváků: 150. Poločas: 2:0.

Teplýšovice: Zach – Drahota, Ottl, Zelenka, Starosta – Orsák, Škvor, Mrha, Kukač – Nejedlý, Kalivoda. Střídali: Bartoš, Boťa, Mládek.

KDC Beroun: Lacina – Vlček, Frajer, Choc, Smetana, Novák L., Novák Miloš, Grajcar, Fujdiar, Novák Michal, Jalaghonia. Střídali: Šindelář, Šíma Michal.