Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Cementárny nestačily na oslabené Teplýšovice

TEPLÝŠOVICE - V sobotu 19. května zamířily Cementárny na půdu dvanáctých Teplýšovic a tento zápas se jim vůbec nepovedl.

23.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Teplýšovice – KDC Beroun 2:1

Fotbal, krajský přebor

První poločas nelze označit ze strany hostů za příliš vydařený. Cementárny si sice vytvořily tři vyložené šance, které ale nedokázaly zužitkovat. Naopak domácí své dvě šance využili stoprocentně. V 16. minutě při rohu vytvořila berounská obrana hrubku a Kalivoda doklepl u tyče míč do sítě – 1:0. Po půlhodině hry pak domácí přidali Orsákem druhou branku. Na druhé straně pak neuspěl střelou z hranice šestnáctky Grajcar.

Po změně stran přišel pro hosty na chvíli obrat k lepšímu. „Do druhé půle jsme na soupeře chtěli vlítnout. Hned v úvodu se nám podařilo vstřelit kontaktní gól,“ uvedl trenér KDC Beroun Vít Stehlík, který dodal, že poté si hosté vynutili tlak, který ale opět nedokázali zužitkovat. Jenže pak se nechal vylolučit Lukáš Novák, vyloučen byl ovšem i domácí hráč. „Oni se pak v deseti zatáhli a my jsme se tam již nedostali,“ podotkl Stehlík, který litoval ztracených bodů.„V Teplýšovicích jsme vůbec neměli prohrát. Škoda, že jsme ztratily body, dalo se tam vyhrát,“ podotkl Stehlík, který dodal, že Cementárny opět podaly špatný výkon. „S čím slabším soupeřem hrajeme, tím horší výkon podáme,“ dodal Stehlík, který tuší, že v sobotu na domácí půdě musí Cementárny zdolat Starou Boleslav, aby se vzdálily od sestupového nebezpečí.

Branky: Kalivoda, Orsák – Jalaghonia. Rozhodčí: Valín. ŽK: 3:2. ČK: Bartoš – Lukáš Novák. Diváků: 150. Poločas: 2:0.

Teplýšovice: Zach – Drahota, Ottl, Zelenka, Starosta – Orsák, Škvor, Mrha, Kukač – Nejedlý, Kalivoda. Střídali: Bartoš, Boťa, Mládek.

KDC Beroun: Lacina – Vlček, Frajer, Choc, Smetana, Novák L., Novák Miloš, Grajcar, Fujdiar, Novák Michal, Jalaghonia. Střídali: Šindelář, Šíma Michal.

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun.

Rezerva Králova Dvora se dočkala bodů

Králův Dvůr – Po postupu do I. B třídy si rezerva Králova Dvora určitě nepředstavovala, že bude po sedmi kolech bez bodového zisku.Toho se dočkala až v osmém kole na hřišti Dalekých Dušníků, kde vyhrála 7:3 (4:1).

Hausner: Tak vyrovnanou přestřelku nepamatuji

Hořovicko – Hodně gólů viděli diváci v obou zápasech zástupců zdejšího regionu ve fotbalové I. A třídě. Radoval se ale pouze Komárov.Po výhře nad Hřebčí se Komárov musel připravit i na dalšího silného protivníka, jímž Tochovice bezesporu jsou.