Cementárny nestačily na oslabené Teplýšovice

TEPLÝŠOVICE - V sobotu 19. května zamířily Cementárny na půdu dvanáctých Teplýšovic a tento zápas se jim vůbec nepovedl.

23.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Teplýšovice – KDC Beroun 2:1

Fotbal, krajský přebor

První poločas nelze označit ze strany hostů za příliš vydařený. Cementárny si sice vytvořily tři vyložené šance, které ale nedokázaly zužitkovat. Naopak domácí své dvě šance využili stoprocentně. V 16. minutě při rohu vytvořila berounská obrana hrubku a Kalivoda doklepl u tyče míč do sítě – 1:0. Po půlhodině hry pak domácí přidali Orsákem druhou branku. Na druhé straně pak neuspěl střelou z hranice šestnáctky Grajcar.

Po změně stran přišel pro hosty na chvíli obrat k lepšímu. „Do druhé půle jsme na soupeře chtěli vlítnout. Hned v úvodu se nám podařilo vstřelit kontaktní gól,“ uvedl trenér KDC Beroun Vít Stehlík, který dodal, že poté si hosté vynutili tlak, který ale opět nedokázali zužitkovat. Jenže pak se nechal vylolučit Lukáš Novák, vyloučen byl ovšem i domácí hráč. „Oni se pak v deseti zatáhli a my jsme se tam již nedostali,“ podotkl Stehlík, který litoval ztracených bodů.„V Teplýšovicích jsme vůbec neměli prohrát. Škoda, že jsme ztratily body, dalo se tam vyhrát,“ podotkl Stehlík, který dodal, že Cementárny opět podaly špatný výkon. „S čím slabším soupeřem hrajeme, tím horší výkon podáme,“ dodal Stehlík, který tuší, že v sobotu na domácí půdě musí Cementárny zdolat Starou Boleslav, aby se vzdálily od sestupového nebezpečí.

Branky: Kalivoda, Orsák – Jalaghonia. Rozhodčí: Valín. ŽK: 3:2. ČK: Bartoš – Lukáš Novák. Diváků: 150. Poločas: 2:0.

Teplýšovice: Zach – Drahota, Ottl, Zelenka, Starosta – Orsák, Škvor, Mrha, Kukač – Nejedlý, Kalivoda. Střídali: Bartoš, Boťa, Mládek.

KDC Beroun: Lacina – Vlček, Frajer, Choc, Smetana, Novák L., Novák Miloš, Grajcar, Fujdiar, Novák Michal, Jalaghonia. Střídali: Šindelář, Šíma Michal.

23.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Při fotbalovém turnaji v hořovické hale viděli diváci plno zajímavých soubojů.
56

OBRAZEM: Lochovice ovládly turnaj mladších přípravek

OBRAZEM: Z vánočních trhů si děti odnesly malé dárky

Hýskov - Druhý adventní víkend se na náměstí 5. května v Hýskově konaly tradiční Vánoční trhy. Ty desítkám návštěvníků nabídly bohaté občerstvení a zajímavý program.

OBRAZEM: Vánoční jarmark přilákal stovky návštěvníků

Beroun - V Kulturním domě Plzeňka v Berouně se v sobotu uskutečnil vánoční jarmark, kde vystavovaly a prodávaly své výroby sociální organizace z Berouna a regionu.

Nejlépe střílela Sofie Jandová

Beroun - Jak v úvodu závodu Berounská vzduchovka 2017 uvedl jeden z pořadatelů Pavel Herold, do Berouna se po dlouhých letech (naposledy ještě za Svazarmu) vrátil střelecký závod ze vzduchové pušky, který byl pořádán především pro dívky a chlapce z Berouna a okolí.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.