Příbram B – Kr. Dvůr 2:1

Fotbal, přípravné utkání

Utkání začalo opatrně, ale postupně se tempo zvyšovalo, a to především díky aktivitě hostujícího celku. Cábelíci se častěji tlačili do útočení, dvě střely Červenky ale změnu skóre nepřinesly. Cábelíci se nakonec v prvním poločase dostali do vedení, když pěknou kombinační akci zakončil nováček v králodvorském dresu Mrština – 0:1.

Po změně stran vystřídal trenér Kučera šest hráčů, na hře to ale příliš znát nebylo. Zvýšit králodvorské vedení mohl Šindelář, který ale stoprocentní šanci neproměnil. Naopak střelou z dvaceti metrů se prosadili domácí – 1:1. Marila postupně přebírala iniciativu a s přibívajícím časem její tlak sílil. Rezerva Příbrami se nakonec dočkala vedoucího gólu v 82. minutě. Hned po rozehrání mohl po centru Spurného vyrovnat Šindelář, který ale ve vyložené šanci opět neuspěl. A tak si cábelíci připsali v úvodu přípravy první porážku.

Králův Dvůr: Mojžíš (58. Hnízdil) - Petr, Urban (46. Cihelka), Vlček (46. Opl), Bláha - Šindelář, Brož (46. Klička), Červenka (46. Grund), Mrština - Dochtor P. (46.Kučera), Saitzkoff (46. Fulín).