Loděnice – Nečín 3:6

Fotbal, I.B třída, odd. E

Již v 5. minutě využili hosté prvního nedorozumění domácí obrany a Švagr z dvanácti metrů prostřelil Mišku - 0:1. Domácí vyrovnali ve 12. minutě. Střelu Herejta vyrazil Kubín pouze k Dostálovi, který poslal míč hlavou do břevna a další dorážce zabránil obránce rukou. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Bojko - 1:1. I v kombinované sestavě si zelenobílí udržovali herní aktivitu, ale další příležitosti nedokázali využít. V závěru poločasu se do několika šancí dostali hosté, v zakončení si však vedli stejně jako domácí.

O osudu utkání se rozhodlo na začátku druhé půle. Mezi 46. až 50. minutou překonali Mišku dvakrát Vacek P. a Soukup a v 55. minutě přidal Zákoucký hlavou další gól a upravil tak na 1:4. Když v 66. minutě unikl domácí obraně Soukup a svoje sólo zakončil brankou na 1:5, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Přesto se jej domácí pokusili ještě zdramatizovat. O dvě minuty později zatáhl Pina míč po levé straně, zpětnou přihrávkou našel na hranici šestnáctky Herejta, který střelou po zemi překonal Kubína - 2:5. V dalších příležitostech trefili domácí dvakrát břevno a branky se dočkali až v 80. minutě, kdy Kubín fauloval unikajícího Křížka a druhý pokutový kop bezpečně proměnil Grau - 3:5. V závěrečném náporu se hosté několikrát se štěstím ubránili a naopak sami v 90. minutě z brejku do otevřené obrany dali Gregorem, který přebíral míč v ofsajdové pozici, výsledku konečnou podobu - 3:6.

V posledních dvou utkáních platí Loděničtí za hrubé chyby v defenzívě, a proto jestli si chtějí v posledních dvou utkáních ještě vylepšit své bodové konto, musí tuto část hry podstatně zlepšit a také doufat, že někteří zranění hráči již budou moci nastoupit.

Statistika: střely na branku 12:10, střely mimo 5:8. Rohy: 5:6. ŽK: 0:1. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hocek.

Loděnice: Miška - Špringl (59. Grau), Kovač, Bartoš, Dostál, Paleček L., Herejt, Mráz, Pina (77. Křížek), Novák, Bojko.

Nečín: Kubín – Petřina, Soukup, Vacek V., Budínský, Kaiser, Jun, Vacek P. (65. Mácha), Zákoucký, Gregor, Švagr (77. Novák).