Po dvou výsledkově nevydařených přípravných utkáních předvedli zelenobílí konečně očekávaný koncentrovaný výkon a na dobře obsazeném turnaji v Mýtě dokázali zvítězit.

Loděnice – Jesenice 1:0

Fotbal, přípravné utkání

Na turnaji, který se hrál systémem každý s každým na 2x20 minut, se Loděnice nejdříve utkala s účastníkem středočeského přeboru FC Jesenicí a zvítězila 1:0. O výsledku rozhodla již 5. minuta, kdy Novák ideálně uvolnil v šestnáctce Pospíšila, který přízemní střelou překonal brankáře Jesenice. Ve druhém poločase ještě Bojko nastřelil po úniku břevno.

Loděnice – Mýto 1:0

Ve druhém utkání nastoupili zelenobílí proti domácímu celku, který hraje v Plzeňském kraji I.A třídu a i tentokrát dokázali zvítězit 1:0.

Tentokrát o výsledku rozhodla 29. minuta, kdy utkání rozhodli pohlednou akcí loděničtí mladíci. To po pravé straně unikl Bojko a přesným centrem našel v pokutovém území Křížka, který přesnou hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci.

Loděnice – Zbraslav 1:1

V posledním utkání turnaje nastoupili loděničtí hráči proti účastníkovi pražské I.A třídy Zbraslavi a situace se vyvinula tak, že zelenobílým stačil bod na celkové vítězství, jejich soupeř musel vyhrát.

Utkání opět začalo dobře pro Loděnici, která se již ve 3. minutě po hezké kombinační akci ujala vedení, když na jejím konci Novák potupil brankáře jesličkami 1:0. Ve 13. minutě Loděnice poprvé a naposled na turnaji inkasovala, když Sklenáře nachytal kapitán Zbraslavi střelou z trestného kopu - 1:1. Ve 20. minutě mohl utkání rozhodnout Novák, ale pokutový kop za sražení Dostála neproměnil.

Ve druhém poločase si zelenobílí pohlídali nerozhodný výsledek a po jeho konci se mohli radovat z triumfu.

Ostatní výsledky turnaje: Mýto – Zbraslav 1:0, Jesenice – Zbraslav 1:2, Mýto – Jesenice 1:4.

Tabulka turnaje:
1. Loděnice 2 1 0 3:1 7
2. Zbraslav 1 1 1 3:3 4
3. Jesenice 1 0 2 5:4 3
4. Sj. Mýto 1 0 2 2:5 3
Sestava Loděnice: Patejdl (Sklenář) - Paleček (Špringl), Bartoš, Herejt, Frydrych, Bojko, Dostál (Němec), Novák, Hejna (Vyskočil), Mráz, Pospíšil F. (Křížek).

Ve středu 1. srpna Loděnice ve večerních hodinách sehrála další přípravné utkání s Hořovicemi. O tomto utkání vás budeme informovat ještě v tomto týdnu.