Zvole – Loděnice 1:3

Fotbal, I.B třída, odd. E

Na pěkném hřišti utrpěli zelenobílí první ztrátu již v 8. minutě, kdy se Pospíšilovi obnovilo svalové zranění a utkání pro něj skončilo. O dvě minuty později se zelenobílí dostali do vedení. To Novák pěknou přihrávkou našel rozběhnutého Graua. Ten udělal kličku i brankáři, který jej zastavil jen za cenu faulu a nařízený pokutový kop Novák střelou k pravé tyči proměnil – 0:1. Vzápětí mohlo být vyrovnáno. Domácí Němeček poslal centr do pokutového území, kde se míč dotkl Herejtovy ruky. Střelu Marečka z pokutového kopu Patejdl ovšem vynikajícím způsobem zlikvidoval. V 19. minutě vyzkoušel domácího brankáře tvrdou střelou z osmnácti metrů Paleček, domácí brankář střelu dokázal vyrazit. Ve 23. minutě pak získali hosté pojistku. To napadající hráči Bojko s Novákem donutili domácí k chybám, rozehrávku brankáře zachytil Novák, položil si jej na trávník a do prázdné branky upravil na 0:2. Ve druhé části první půle domácí hráči zvýšili aktivitu a vypracovali si dvě šance na vstřelení branky. Ve 33. minutě unikající Němeček obstřelil Patejdla, ale naštěstí pro hosty i branku. O pět minut později pak vysunul Krajčí Faice, který sám před Patejdlem z deseti metrů přestřelil.

Domácí hráči pokračovali v aktivitě i ve druhém poločase a už ve 49. minutě se na hranici šestnáctky dostal k odraženému míči Faic, ale jeho dělovku stačili hostující zablokovat. V 54. minutě pak zatáhl míč po levé straně Majer. Pěkným centrem našel na vzdálenější tyči Palečka, který ale z několika metrů jen nastřelil Matějku. A opět platilo staré známé: „nedáš, dostaneš“. Hned z protiútoku se na hranici pokutového území dostal k míči Hluší a perfektní technickou střelou nedal Patejdlovi šanci – 1:2. Branka domácí hráče ještě více nabudila a Patejdl musel několikrát zachraňovat situaci. Poslední úder dostali domácí hráči v 65. minutě. To Majer našel v pokutovém území Graua a nejlepší hráč hostí v tomto utkání chladnokrevně obešel domácího brankáře a do prázdné branky zasunul potřetí míč – 1:3. I ve zbytku utkání se domácí hráči snažili upravit výsledek, ale protože Kraus netrefil u vzdálenější tyče zblízka centrovaný míč a v 86. minutě Patejdl zlikvidoval sólo Krajčího, tak se už výsledek do konce utkání nezměnil.

Branky: Hluší – Novák 2 (1 z pen.), Grau. Rozhodčí: Jarolímek R. Poločas: 0:2. Statistika: střely na branku 5:6, mimo 4:3, rohy 8:2, ŽK 2:2.
Loděnice: Patejdl – Dostál, Herejt, Kovač, Majer (78. Křížek), Mráz, Frydrych, Grau, Paleček, Novák, Pospíšil F. (8. Bojko).