Loděnice poskočila po výhře nad Zvolí na třetí příčku

LODĚNICE - Další kolo zavedlo loděnické fotbalisty na hřiště posledního mužstva nedaleko Vraného. Na úspěch v tomto utkání stačila hostím chytrost Graua a Nováka, a také tradiční pojistka v brance jménem Patejdl.

4.5.2007

Ĺoděnice vyšplhala po výhře na třetí místo.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Zvole – Loděnice 1:3

Fotbal, I.B třída, odd. E

Na pěkném hřišti utrpěli zelenobílí první ztrátu již v 8. minutě, kdy se Pospíšilovi obnovilo svalové zranění a utkání pro něj skončilo. O dvě minuty později se zelenobílí dostali do vedení. To Novák pěknou přihrávkou našel rozběhnutého Graua. Ten udělal kličku i brankáři, který jej zastavil jen za cenu faulu a nařízený pokutový kop Novák střelou k pravé tyči proměnil – 0:1. Vzápětí mohlo být vyrovnáno. Domácí Němeček poslal centr do pokutového území, kde se míč dotkl Herejtovy ruky. Střelu Marečka z pokutového kopu Patejdl ovšem vynikajícím způsobem zlikvidoval. V 19. minutě vyzkoušel domácího brankáře tvrdou střelou z osmnácti metrů Paleček, domácí brankář střelu dokázal vyrazit. Ve 23. minutě pak získali hosté pojistku. To napadající hráči Bojko s Novákem donutili domácí k chybám, rozehrávku brankáře zachytil Novák, položil si jej na trávník a do prázdné branky upravil na 0:2. Ve druhé části první půle domácí hráči zvýšili aktivitu a vypracovali si dvě šance na vstřelení branky. Ve 33. minutě unikající Němeček obstřelil Patejdla, ale naštěstí pro hosty i branku. O pět minut později pak vysunul Krajčí Faice, který sám před Patejdlem z deseti metrů přestřelil.

Domácí hráči pokračovali v aktivitě i ve druhém poločase a už ve 49. minutě se na hranici šestnáctky dostal k odraženému míči Faic, ale jeho dělovku stačili hostující zablokovat. V 54. minutě pak zatáhl míč po levé straně Majer. Pěkným centrem našel na vzdálenější tyči Palečka, který ale z několika metrů jen nastřelil Matějku. A opět platilo staré známé: „nedáš, dostaneš“. Hned z protiútoku se na hranici pokutového území dostal k míči Hluší a perfektní technickou střelou nedal Patejdlovi šanci – 1:2. Branka domácí hráče ještě více nabudila a Patejdl musel několikrát zachraňovat situaci. Poslední úder dostali domácí hráči v 65. minutě. To Majer našel v pokutovém území Graua a nejlepší hráč hostí v tomto utkání chladnokrevně obešel domácího brankáře a do prázdné branky zasunul potřetí míč – 1:3. I ve zbytku utkání se domácí hráči snažili upravit výsledek, ale protože Kraus netrefil u vzdálenější tyče zblízka centrovaný míč a v 86. minutě Patejdl zlikvidoval sólo Krajčího, tak se už výsledek do konce utkání nezměnil.

Branky: Hluší – Novák 2 (1 z pen.), Grau. Rozhodčí: Jarolímek R. Poločas: 0:2. Statistika: střely na branku 5:6, mimo 4:3, rohy 8:2, ŽK 2:2.
Loděnice: Patejdl – Dostál, Herejt, Kovač, Majer (78. Křížek), Mráz, Frydrych, Grau, Paleček, Novák, Pospíšil F. (8. Bojko).

4.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Lakýrník 13 000 Kč Stavební lakýrníci a natěrači MALÍŘI, LAKÝRNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: MALÍŘI, LAKÝRNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun a okolí. Požadavky: ŘP sk. B. Kontakt: telefonicky.. Pracoviště: Mp oknoinvest s.r.o. - beroun - závodí, Lidická, č.p. 135, 266 01 Beroun 1. Informace: Martin Partaj, +420 607 148 242. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 18 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍCI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SKLADNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: zaměstnání na dobu neurčitou. Požadavky: min. vzdělání střední odborné s výučním listem / střední odborné bez vyučení a bez maturity, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, uživatelská znalost PC, ŘP sk. B, český jazyk slovem i písmem, angličtina - základní znalosti. Náplň práce: dodržování pořádku, ruční a strojové balení zboží, manipulace se zbožím při expedici, vytváření etiket a označování baleného zboží, evidence zboží pro expedici. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Sentis, spol. s r.o. - beroun, Na Morákově, č.p. 796, 266 01 Beroun 1. Informace: Jiří Blahůt, +420 777 305 353/311 612 055/311 513 680. Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 65. Poznámka: MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ A ZAŘÍZENÍ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ - Místo výkonu práce: Žebrák. Jedná se o nenáročnou práci převážně v sedě a ve stoje. Náplň práce: je zapotřebí mít manuální zručnost, dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci. Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: zabezpečené ubytování, doprava, služby koordinátora. Kontakt: osobně.. Pracoviště: Agency worker company s.r.o. mubea transmission components s.r.o., Za Dálnicí, č.p. 510, 267 53 Žebrák. Informace: Marek Matej, +420 732 483 997. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 39. Poznámka: MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: Hostomice. Požadavky: zručnost, časová flexibilita, spolehlivost, přesnost, předchozí praxe ve výrobním závodě výhodou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Mandík, a.s. hostomice, Dobříšská, č.p. 550, 267 24 Hostomice pod Brdy. Informace: Sonja Bendová, +420 777 789 241/311 706 901.

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.