Loděnice podlehla Rakovníku

LODĚNICE - Spanilá jízda loděnického celku krajským kolem poháru ČMFS skončila ve středečním podvečeru (16. května).

22.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

V domácím dresu nemohli pro zranění nastoupit zkušení hráči Dostál, Bartoš a Němec a jen se sebezapřením nastoupila trojice Grau, Novák a Herejt. To vše se nakonec na vývoji utkání podepsalo.

Loděnice – Rakovník 0:2

Fotbal, pohár ČMFS

V prvním poločase se hrála především šachová partie bez vyložených příležitostí a střelba ze střední vzdálenosti většinou mířila mimo tyče. Ve 12. minutě Grau pozdravil hostujícího brankáře, který jeho tvrdou střelu z 25 metrů s problémy vyrazil. O dvě minuty později se protlačil přes dva obránce do šestnátky Pospíšil a jeho střela jen těsně minula levou šibenici. Hosté byli v druhé části prvního poločasu aktivnější a výsledkem byla 41. minuta, kdy se po rohovém kopu hlavou prosadil vysoký Kapoun a poslal míč na břevno.

Do druhé půle nasadil hostující trenér tři čerstvé hráče a Rakovník začínal získávat převahu. První šance však byla na straně zelenobílých. To hned ve 46. minutě zatáhl míč po levé straně až k rohovému praporku Bojko a poslal pěkný přetažený centr na zadní tyč, kde Pospíšil poslal míč hlavou těsně nad. Ještě v 61. minutě našel Majer v pokutovém území pěknou přihrávkou Graua, kterému ale obránci nedovolili zakončit. V 68. minutě Patejdl ještě zlikvidoval výbornou příležitost Rencsoka, rozhodnutí ale přinesla 75. minuta, kdy ten samý hráč střelou z 22 metrů nedal Patejdlovi šanci – 0:1. Poslední příležitost na zdramatizování utkání měli domácí hráči v 79. minutě, kdy Herejt zatáhl míč do šestnáctky a přihrávkou hledal na zadní tyči Nováka, kterému ve skluzu chybělo k míči pár centimetrů. V 83. minutě pak dal definitivní podobu výsledku Kapoun, který se prosadil hlavou na zadní tyči 0:2.
I přes vyřazení si letošní pouť loděnického celku, kdy vyřadili tři celky krajského přeboru, zaslouží ocenění. Hráči opětovně dokázali, že jsou pořád schopni hrát jako rovní s rovným s účastníky vyšších soutěží.

Loděnice: Patejdl – Paleček L., Kovač, Herejt, Majer, Mráz, Frydrych, Grau (85. Vyskočil), Bojko (77. Špringl), Novák, Pospíšil F. (65. Křížek).

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Při fotbalovém turnaji v hořovické hale viděli diváci plno zajímavých soubojů.
56

OBRAZEM: Lochovice ovládly turnaj mladších přípravek

OBRAZEM: Z vánočních trhů si děti odnesly malé dárky

Hýskov - Druhý adventní víkend se na náměstí 5. května v Hýskově konaly tradiční Vánoční trhy. Ty desítkám návštěvníků nabídly bohaté občerstvení a zajímavý program.

OBRAZEM: Vánoční jarmark přilákal stovky návštěvníků

Beroun - V Kulturním domě Plzeňka v Berouně se v sobotu uskutečnil vánoční jarmark, kde vystavovaly a prodávaly své výroby sociální organizace z Berouna a regionu.

Nejlépe střílela Sofie Jandová

Beroun - Jak v úvodu závodu Berounská vzduchovka 2017 uvedl jeden z pořadatelů Pavel Herold, do Berouna se po dlouhých letech (naposledy ještě za Svazarmu) vrátil střelecký závod ze vzduchové pušky, který byl pořádán především pro dívky a chlapce z Berouna a okolí.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.