Loděnice – Vonoklasy 4:0

Fotbal, I.B třída, odd. E

Domácí měli první šanci v 10. minutě. To Grau překvapil Rábla střelou z dálky, ten míč nedokázal udržet, dorážející Herejt ale přestřelil. Od tohoto okamžiku se hrálo podle domácích not. V 25. minutě Rábl zázračně vytáhl dalekonosnou střelu Frydrycha, o šest minut později se ale domácí již ujali vedení. Rychlý protiútok po ose Patejdl, Kovač a Mráz zakončil posledně jmenovaný střelou, která s jemnou tečí hostujícího obránce přeletěla Rábla a skončila v síti – 1:0. O dvě minuty později mohli domácí hráči vedení zvýšit, když střelu Herejta hostující brankář jen vyrazil a dorážka Nováka skončila těsně vedle tyče. Poslední velkou šanci první půle měli domácí v 38. minutě kdy střela Herejta z deseti metrů skončila naštěstí pro hosty na těle spoluhráče.

I na začátku druhého poločasu drželi hosté chvíli vyrovnaný průběh. V 55. minutě zatáhl Burián míč až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Třísku, ale jeho pokus skončil jen v náručí Patejdla. Tím ale výčet šancí hostů v tomto utkání skončil. V 59. minutě Grau uvolnil v pokutovém území Herejta, který nastřelil jen vybíhajícího brankáře. O dvě minuty později pak dopadl stejně i nájezd Mráze. Branky se zelenobílí dočkali až v 65. minutě. To na polovině hřiště našel Paleček Bartoše, který si vyměnil míč s Grauem a dokázal, že branky střílet nezapomněl, když poslal míč nechytatelnou technickou střelou z dvaceti metrů do levého horního rohu – 2:0. V 70. minutě udeřilo Na Jánské potřetí. Patejdl našel na půlící čáře rozběhnutého Herejta, který tentokrát svoje sólo zakončil přesně – 3:0. O dvě minuty později faulovali hostující obránci v šestnáctce Mráze a rozhodčí nařídil pokutový kop. Situaci využili domácí hráči, aby předvedli něco pro diváky. K rozehrání pokutového kopu se postavil brankář Patejdl, který místo střely posunul balón do strany a Novák poslal míč do sítě bezmocného brankáře, který touto dobou už ležel u své levé tyče – 4:0. Zbytek utkání dohrávali domácí hráči v naprosté pohodě v exhibičním duchu, z dalších příležitostí měl nejblíže k brance v 86. minutě Bojko, ale jeho střelu k levé tyči Rábl vytlačil konečky prstů na roh.

Loděnice: Patejdl – Dostál, Kovač, Bartoš (84. Choc J.), Majer, Paleček (68. Bojko), Grau, Frydrych, Mráz, Herejt, Novák (80. Křížek).