Libomyšl – Karlštejn 0:3

Fotbal, finále OK poháru ČMFS

V první půli měli Karlštejnští převahu, ale kromě řady standardek se příliš k ohrožení branky nedostali. Za zmínku snad jen stojí střely Lopušana a Beneše, které ale zlikvidoval Lhoták.

Po změně stran byla převaha Karlštejna ještě výraznější a v 56. minutě se dostal Karlštejn po střele Horčice do vedení. V 70. minutě pak Lopušan po rohu hlavou upravil na 0:2. O osm minut později mohl přidat další gól Klečka, jehož střelu ale vykopl z brankové čáry obránce. Libomyšl se dostala k ohrožení branky jen sporadicky. Největší šanci měl v 80. minutě po ryclém brejku Bělohlávek, který ale z první zamířil těsně nad branku. V nastaveném čase pak Karlštejn pečetil zaslouženou výhru třetím gólem, když se z hranice malého vápna prosadil důrazný Zajíc, který v tu chvíli nebyl na hřišti ani dvě minuty – 0:3.

Branky: 56. Horčic, 70. Lopušan, 90. Zajíc. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Košťálek – Kareš, Růžička.

Libomyšl: Lhoták, Špalek O., Macek (42. Hofman, 83. Skalka), Kladívko, Petr, Vašek, Praizlej, Špalek O., Červenka, Bělohlávek, Slavík.

Karlštejn: Císař, Houška, Kučera, Žďárský, Choc (81. Kolařík), Horčic, Kubíček, Beránek (90. Zajíc), Brandejs, Lopušan (73. Klečka), Beneš.