Policisté dlouho odolávali

KRÁLŮV DVŮR - Soustředěná obrana policistů dlouho domácímu lídrovi odolávala. Také si přečtete další informace týkající se okresního přeboru…

15.6.2007

Hosté vsadili na půdě již jistého postupujícího Králova Dvora B na pevnou obranu. Domácí se prosadili jen jednou. Foto: DENÍK/Pavel PaluskaHosté vsadili na půdě již jistého postupujícího Králova Dvora B na pevnou obranu.

Kr. Dvůr B – SKP Beroun 1:0

Fotbal, okresní přebor

Domácí fotbalisté vítězstvím potvrdili postup do I.B třídy. Zápas ale pro vedoucí celek nebyl příliš lehký. „I Když je rozhodnuto, nechcete zklamat diváky. Když pak přijede soupeř, který nechce dostat góly, brání v deseti a jen nakopává míče, tak to není tak jednoduché,“ uvedl trenér Králova Dvora B Hrabák, který dodal, že na domácích hráčích byla hodně znatelná únava. I tak ale byli domácí jasnými favority. „Měli jsme stálou převahu, ale nebyli jsme schopní dát gól,“ dodal trenér Hrabák.

Oba celky se dobře znají, nelze se divit, když sedm hráčů policistů prošlo různými týmy domácích. „Utkání se podobalo šachové partii. Favorit preferoval celoplošný technický fotbal a Berounští proti nim zahustili střed hřiště několika obrannými hrázemi,“ uvedl předseda berounského klubu Sýkora. Hostům se podařilo hru zpomalit, přesto si domácí vypracovali řadu příležitostí. „Míč dokonce dvakrát skončil na břevně, ale do sítě nezapadl,“ podotkl Sýkora. Po změně stran se čekalo, že hosté odpadnou fyzicky, ale pouze propadli v koncovce. „Dva úniky Konopáče a Mareše ztroskotaly buď na brankáři nebo na nepřesné mušce,“ uvedl Sýkora, který dodal, že krátce po nuceném vystřídání zraněných Jirase a Exnera přišla 75. minuta, ve které domácí rozhodli. „Do konce se bojovalo, ale myslím, že Králův Dvůr B zvítězil naprosto zaslouženě,“ dodal Sýkora.

Třebaň uspěla v Neumětelech

NEUMĚTELY - V souboji třetího se čtvrtým se dařilo hostům.

Neumětely – Z. Třebaň 2:3

„Začátek se lépe vydařil hostům, kteří šli do vedení 1:0,“ uvedl trenér Neumětel Bláha. Po přestávce se pak domácí také dočkali gólu. „Nám se na začátku druhé půle podařilo vyrovnat na 1:1, chvíli po vyrovnání jsme ale inkasovali na 1:2 a pak na 1:3. Ke konci jsme ještě dokázali snížit na 2:3,“ popsal vývoj druhé půle trenér Neumětel, který dodal, že v zápasech, kdy již o nic nejde, nehrají Šemíci dobře.

Zadní Třebani se zápas v Neumětelech povedl. „Se zápasem i s výsledkem jsem maximálně spokojen,“ uvedl třebaňský trenér Sýkora, který dodal, že kromě úvodních patnácti minut byli hosté lepší. „Hráli jsme to, co jsme si řekli, tedy se zajištěnou obranou a vyráželi jsme k brejkům,“ popsal taktiku Třebaně trenér Sýkora. „Měli jsme dostatek šancí, tři jsme proměnily, z tohoto pohledu je naše výhra zasloužená,“ dodal trenér Sýkora.

Újezd vstřelil po přestávce čtyři branky

BEROUNSKO, HOŘOVICKO - Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo tentokrát zajistit vyjádření několika trenérů okresního přeboru, přinášíme vám alespoň vyjádření čtyř z nich.

Bzová B jela k utkání do Tlustice s cílem uhrát přijatelný výsledek. „To se nám povedlo, i když chyběli někteří hráči a deset minut před koncem jsme pro zranění dohrávali o deseti,“ uvedl vedoucí mužstva Bzové B Sojka, který dodal, že utkání bylo celkem vyrovnané. „Tlustice měla v první půli navrch, vstřelila dva góly a po otočce přidala ještě jeden. To už bylo o výsledku rozhodmuto. Nám se podařilo snížit na 3:1, měli jsme i další šance ale ty jsme neproměnili,“ popsal vývoj utkání Sojka, který dodal, že domácí zaslouženě vyhráli.

Nižboru se vstup do zápasu nepodařil. „Hosté nás přehrávali, byli lepší, ale šance díky našemu brankáři neproměnili. Paradoxně do vedení jsme se dostali my,“ uvedl trenér Nižboru Jirota. Hořovice B dokázaly vyrovnat hned v první minutě druhého poločasu. „Čekal jsem, že pak budou hrát ofenzivně, ale my jsme je přitlačili. Byli jsme lepší, ale šance jsme neproměnili,“ podotkl trenér Nižboru, který připojil i zajímavý postřeh. „V první půli byli lepší oni, gól jsme ale dali my. A ve druhém poločase jsme měli navrch my, ale skórovali oni,“ uvedl trenér Jirota, který dodal, že remíza je spravedlivá. „S výkonem, hlavně ve druhé půli jsem, spokojen,“ dodal Jirota.

Trenér Hýskova uvedl, že zápas v Karlštejně byl poklidný. „I když domácí hráli o záchranu, tak podle mě jsme větší touhu po vítězství měli my,“ uvedl trenér Červenka, který dodal, že zápas byl poměrně vyrovnaný. „Domácí měli v první půli několik šancí které neproměnili. My jsme jich tolik neměli, ale proměnili jsme je,“ dodal Červenka.

Újezd nevstoupil do derby s Osekem dobře. „Řekli jsme si, že na ně vlítnem, ale to se nám nepodařilo,“ uvedl trenér Újezdu Martinkovič, který vzápětí navázal. „V první půli jsme hráli hodně zakřiknutě, dopředu nám to nešlo,“ podotkl trenér Újezdu, který dodal, že v první půli si oba celky vytvořily po dvou šancích, skórovat ale dokázali jen hosté. „Gól jsme dostali po standardní situaci po hrubce,“ podotkl Martinkovič, který také nastínil přestávkové dění v šatně. „O půli jsem hráčům říkal, že musíme hrát více po stranách,“ vysvětloval Martinkovič a jeho slova evidentně nevyzněla do prázdna. Újezd totiž po změně stran vstřelil čtyři góly. „Kluci si to vzali k srdci. Druhá půle nám vyšla, když jsme během třiceti minut vstřelili čtyři góly,“ uvedl trenér Martinkovič, který pochválil hráče za druhý poločas. V něm mohli domácí vstřelit i mnohem více gólů. „Měli jsme řadu šancí, máme ale problémy s koncovkou,“ dodal Martinkovič.

15.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA PRVOTNÍ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA - Místo výkonu práce: Libomyšl. Požadavky: trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 7:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Dřevokomplex r + r, s.r.o. - libomyšl, 267 23 Lochovice. Informace: Jiří Roubíček, +420 775 550 600.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI - PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI - PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA - místo výkonu: Nižbor. Požadavky: vyučení v oboru (elektro) (Vyhl. č. 50/1987 Sb.), pohotovostní služby, nutná praxe, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Upřesnující informace: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové ohodnocení dle stupně odbornosti. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování / příspěvek na stravování. Kontakt: tel. (Po-Pá: 7:00-15:00 hod.) či e-mailem.. Pracoviště: Rückl crystal a.s., Lánská, č.p. 141, 267 05 Nižbor. Informace: Gerlinda Věšínová, +420 734 807 657.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Trestní bezúhonnost. Kontakt: osobně (kontakt předem, 16:00-17:00 Pá), telefonicky.. Pracoviště: Topazir, s.r.o. - králův dvůr, Pod Hájem, č.p. 141, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: Seryuha Mykola, +420 776 777 750.

Dělníci v oblasti výstavby budov DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Místo výkonu práce: Králův Dvůr u Berouna. Požadavky: trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav - namáhavá fyzická práce. Doplňující informace: práce přes soboty a neděle. Kontakt: telefonicky (Po 14:00-15:00).. Pracoviště: Natali invest s.r.o. králův dvůr, Pod Bory, č.p. 282, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: Nataliya Yusyp, +420 725 293 818.

Pět let za pobodání souseda? Platí, řekl soud

Stadion Nižnij Novgorod (Nižnij Novgorod, 44 899 diváků). Tato aréna je situována na místě zvaném Strelka, kde se stékají řeky Volha a Oka. Její design je inspirován přírodními živly vodou a větrem. Také tento stánek byl postaven speciálně pro šampionát.