Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kdo, kdy, kde, s kým, pod vedením...

BEROUNSKO, HOŘOVICKO - Rozpisy fotbalových utkání.

27.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Úřední začátky v 17 hod.

 

OP: Tlustice - Hýskov (SO - Mázdra - Vlachopulos, Kros), Kr. Dvůr B - Karlštejn (NE - Vodička - Kareš, Egrt), Cerhovice - Bzová B (SO - Závora - Sekerka, Kocourek), Nižbor - SKP Beroun (SO - Šnajdr - Vodička, Gall), Újezd - Stašov (NE - Srb - Ryska, Pecka), Neumětely - Hořovice B (SO - Egrt - Kareš, Plecitý), Z. Třebáň - Osek (SO - Drábek - Pos ml., Koza).

III.A: Zdice B - Hýskov B (SO - Růžička), Chyňava - Trubín (NE - Mázdra), Všeradice - N. Jáchymov (SO - Špicl), Cembrit Beroun - Loděnice B (NE - 10.15 - Kros), Hudlice - Svatá (NE - Plecitý), Osov - Lužce (SO - Kušo), Z. Třebáň B - Tetín (NE - Deraj).

III.B: Zaječov - Lochovice (NE - Kocourek), Drozdov - Hostomice B (SO - Ducký), Kublov - Praskolesy (NE - 10.15 - Ducký), Podluhy - Broumy (SO - Chvátal), Újezd B - Komárov B (SO - Hlavsa), Neumětely B - Rpety (NE - 14 - Drábek), Běštín - Osek B (NE - 14 - Koza).

IV.A: Mořina - Chrustenice (SO - Mareš), Tmaň - Karlštejn B (SO - Bartovský), Všeradice B - Zdejcina (NE - Bartovský), Nižbor B - Svatá B (NE - 14 - Chvátal), Vižina - Liteň (SO - 10.15 - Klečka), Srbsko - Vys. Újezd (NE - Klečka), Chodouň - Mořinka (NE - 10.15 - Vlachopulos).

IV.B: Tlustice B - Lochovice B (NE - Pos st.), Drozdov B - Felbabka (NE - Kros), Žebrák B - Praskolesy B (NE - Hlavsa), Podluhy B - Broumy B (NE - Pos ml.), Libomyšl - Cerhovice B (SO - Deraj), Chlumec - Rpety B (SO - Srb), Chaloupky - Zaječov B (NE - hř.Felbabka - Šnajdr).

OP D: Chyňava - Hořovice B (SO - 10.15 - Červenka), Všeradice - Cerhovice (SO - 14.30 - Špicl), Z. Třebáň - Osek (SO - 14.30 - Pos ml.).
OP Ž A: Mořina - Hýskov (SO - 15 - Mareš), Chyňava - Loděnice (NE - 15 - Mázdra), Nižbor - V. Újezd (SO - 14.30 - Gall), Hudlice - Z. Třebáň (NE - 15.00 - Plecitý).

OP Ž B: Zdice - Hostomice (SO - 15- Růžička), Tlustice - Broumy (SO - 15 - Kros), Žebrák - Komárov (SO - 12.45 - Sekerka), Osov - Rpety (SO - 15 - Kušo), Újezd - Podluhy (SO - 14.45 - Hlavsa).

OP ml. Ž: Zdice - Zaječov (PÁ - 17), Drozdov - Hostomice (PÁ - 17 - Vodička), Rpety - Komárov (PÁ - 17 - Šnajdr), ČL Beroun B - Osek (PÁ - 17 - Hlavsa), Chlumec - Z. Třebáň (PÁ - 17 - Kros).

III. liga žen: Mořina - Karlštejn B (NE - 13 - Sekerka).

IV.B: Rpety B - Libomyšl (ČT - 31. 5. - 17.30 - Kros).

Finále OK poháru ČMFS: Libomyšl - Karlštejn (ST - 6. 6. - 17.30 - Košťálek - Kareš, Růžička).

27.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Cena města Berouna 2015

KRÁTCE: V Berouně předají ve čtvrtek Cenu města Marii Holečkové a Karlu Žákovi

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun. 

Rezerva Králova Dvora se dočkala bodů

Králův Dvůr – Po postupu do I. B třídy si rezerva Králova Dvora určitě nepředstavovala, že bude po sedmi kolech bez bodového zisku.Toho se dočkala až v osmém kole na hřišti Dalekých Dušníků, kde vyhrála 7:3 (4:1).

Hausner: Tak vyrovnanou přestřelku nepamatuji

Hořovicko – Hodně gólů viděli diváci v obou zápasech zástupců zdejšího regionu ve fotbalové I. A třídě. Radoval se ale pouze Komárov.Po výhře nad Hřebčí se Komárov musel připravit i na dalšího silného protivníka, jímž Tochovice bezesporu jsou.

Na bronzový stupínek už vyskočil Stašov

Berounsko /FOTOGALERIE/ - Okresní přebor fotbalistů nabírá na dramatičnosti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení