V Králodvorském mužstvu došlo zatím jen k minimálním změnám. Z kádru cábelíků nikdo neodešel, naopak přibylo několik nových tváří. „Momentálně největší posilou je pro nás Tomáš Bláha, který přišel z Kolína. Pravidelně tam hrál třetí ligu, takže zkušenosti má. Myslím, že nám pomůže vyztužit obrannou fázi, abychom dostávali ještě méně branek,“ uvedl na nadresu třiadvacetiletého krajního obránce trenér Miloslav Kučera. Tím ale výčet nových tváří v Králově Dvoře nekončí. „Na zkoužku tu máme Urbana z Vraného a Mrštinu ze Slaného. Dalším hráčem, který by zde měl působit, je Saitzkoff, který hrál půl roku ve Bzové,“ vypočetl nové hráče trenér Kučera, který má zálusk ještě na jednu výraznou posilu. „Jednáme o příchodu zkušeného hráče Vaigla, který hrál naposledy za Horažďovice, ale má i ligové zkušenosti. To by byl velký přínos do záložní řady,“ uvedl Kučera, který o dalších posilách neuvažuje. „Pokud by ale nevyšel tento hráč Horažďovic, určitě bychom se ještě poohlédli po někom takovém,“ doplnil trenér Králova Dvora.

Jak již je uvedeno výše, trenér Kučera má nyní k dispozici pětadvacet hráčů. „Tento počet zúžíme na devatenáctku, zbytek bude hrát za béčko,“ uvedl Kučera.

Když došla řeč na ambice pro nadcházející sezonu, trenér Kučera se rázně vyhnul alibistickým kličkám a přímo vytyčil jasný cíl. „Budeme se snažit udělat vše pro to, abychom skončili na prvním místě a vybojovali postup,“ uvedl Kučera.

První přípravné utkání sehráli cábelíci již včera s Marilou Příbram B. Informace o tomto zápase vám přineseme v zítřejším vydání. Dále čeká o víkendu cábelíky malé soustředění. “Budeme dvoufázově trénovat a v podvečer vždy sehrajeme přípravné utkání,“ nastínil program králodvorských fotbalistů trenér Kučera. O tomto víkendu se cábelíci střetnou se Starou Boleslaví a Meteorem Praha. „Ve středu 18. července pak máme dvojzápas, kdy polovina jede do Jesenice a druhá půlka do Vlašimi,“ přiblížil další přípravné zápasy trenér Kučera. V sobotu 21. července se cábelíci představí na turnaji v Berouně, kde je čekají dva zápasy s kvalitními soupeři. V neděli 29. července pak v pohárovém utkání hostí cábelíci na svém hřišti třetiligovou Spartu Krč.

Ohlédnutí za uplynulou sezonou Králova Dvora společně s obsáhlým rozhovorem s trenérem Kučerou vám přineseme v nejbližších dnech.