Cestu k prvenství si vydláždil bezpečnou výhrou 2:0 nad nekompletním Zbirohem. Následovalo derby Újezdu se Slavojem Osek, které skončilo nerozhodně 1:1. Kopat se tedy musely tři pokutové kopy na každé straně a lepší tým si připsal do tabulky druhý bod. V tomto případě to byl Doubravan, který proměnil dvě penalty, zatímco protivník ani jednu! Poslední zápas Újezdu s pořádajícím mužstvem přinesl potvrzení triumfu, o čemž svědčí í výsledek 3:0.

Druhé místo na turnaji obsadil Slavoj Osek, který v úvodu prohospodařil s Kařezem dvoubrankový náskok a po výsledku 2:2 musel druhý bod vykopat při penaltách (2:1). Také se Zbirohem se Oseku zamlouvala dělba bodů (0:0) a opět se Slavoj prosadil při exekuci penalt. Celkově mu to vyneslo pět bodů.

Souboj o Černého Petra byl záležitostí celků z Rokycanska. Zbiroh si poradil s domácím týmem poměrem 2:0, takže obsadil třetí příčku. Kařez se zhostil role pozorného hostitele včetně perfektně fungujícího občerstvovacího servisu a krásných pohárů. Ty byly určeny nejen družstvům, ale také nejlepšímu střelci Štichovi z Újezdu, brankáři Martinovi Kratochvílovi z Kařeza a trojici sudích.

Vyznamenali se rovněž fanoušci. Cestu do ochozů našlo 150 příznivců a neodradil je ani hustý dešť.