Pořádající Slavoj Mýto (kope 1. A třídu) přivítal Jesenici (středočeský krajský přebor), Zbraslav (1. A třída v Praze) a Loděnici.

Právě zelenobílí si z turnaje odvezli nejcennější trofej, když během tří zápasů nepoznali jako jediní hořkost porážky. Inkasovali navíc jen jedinou branku.

Loděničtí fotbalisté pokořili v prvním vystoupení Jesenici 1:0 a stejným výsledkem si vzápětí poradili i s Mýtem. Remíza 1:1 se Zbraslaví pak týmu zelenobílých stačila k triumfu.

Druhá na turnaji skončila Zbraslav, která prohrála v premiérovém duelu se Slavojem Mýto 0:1 a pokořila Jesenici 2:1 po poločase 2:0. Pořadatelé utrpěli v pátém turnajovém souboji s Jesenicí vysokou prohru 1:4, která je odsunula na poslední pozici.

Pořadí turnaje:
1. Loděnice 2 1 0 3:1 7
2. Zbraslav 1 1 1 3:3 4
3. Jesenice 1 0 2 5:4 3
4. Sj. Mýto 1 0 2 2:5 3
Atmosféra byla v areálu fotbalistů Slavoje Mýto vynikající. Přišlo téměř dvě stě diváků a úroveň zápasů je musela uspokojit. Nejlepším hráčem a zároveň střelcem (se čtyřmi góly) se stal Nikola Zuyev z Jesenice. Mezi gólmany byl vyhodnocen domácí Milan Špicl a benjamínkem turnaje se stal Bayer z Jesenice. Při řízení šesti střetnutí se vystřídali rozhodčí Veverka, Jirsa a Bogdan.