Tak je to konečně tady. Po řadě přípravných zápasů vyběhnou fotbalisté hrající divizi, krajský přebor, I.A třídu a krajský přebor dorostu k prvním mistrovským utkáním.

Divizní Bzová startuje novou sezonu stejně jako vloni. V prvním kole totiž přivítá opět Strakonice 1908. Upozorňujeme fotbalové příznivce, že tento zápas se hraje v sobotu od 17 hodin na Městském stadionu v Hořovicích!

Připomeňme, že před rokem Bzová prohrála první utkání sezony 0:2.

Na domácí půdě se představí i fotbalisté Králova Dvora, kteří hostí tradičně v neděli odpoledne Motorlet Praha. Králodvorský klub pro své příznivce připravil velice lákavou soutěž o věcné ceny. Zakoupením slosovatelného programu se diváci zapojí do jackpotové soutěže, kde první cena bude mít hodnotu 15 000 Kč, druhá cena 10 000 Kč a třetí cena 5 000 Kč!

Jediný zástupce našeho okresu v krajském přeboru Český Lev – Union Beroun se v prvním kole představí v Dobříši, která spadla do krajského přeboru z divize.

Na hřiště soupeřů směřují v prvním kole i oba celky z našeho okresu, které se představí v I.A třídě. Fotbalisty Zdic čeká souboj nováčků, míří totiž na Kladno, kde se střetnou se Slaným, který v uplynulé sezoně vybojoval, stejně jako Zdice, postup z I.B třídy. Opačným směrem se do I.A třídy dostal celek SK Hořovice, který spadl z krajského přeboru. Hořovičtí se v prvním mistrovském utkání představí na půdě Řevnic.

První mistrovské utkání čeká o víkendu také dorostence Českého Lva – Unionu Beroun, kteří se představí v Kosmonosích. Dorost Hořovic má zápas prvního kola odložen na 29. srpna.

Úřední začátky zápasů jsou v 17 hodin.

Divize: FC Bzová – Strakonice 1908 (SO – hř. Hořovice – Král), FK Králův Dvůr – Motorlet Praha (NE – Kubec).

Krajský přebor: MFK Dobříš – Český Lev – Union Beroun (SO – Richtár).

I.A třída: SK Slaný – FK Olympie Zdice (SO – hř. SK Kladno UMT – Železný), Slavoj Řevnice – SK Hořovice (SO – Suchý).

KP dorostu: Kosmonosy – Český Lev – Union Beroun (NE – 10.15/ 12.30 – Kuka, Salač).