Zdice B – Hýskov B 6:0

Fotbal, III. třída, odd. A

Do první šance se domácí dostali v 15. minutě, kdy Kosík poslal míč hlavou do tyče. O osm minut později se do šance dostal opět Kosík, který ale ani tentorkát neuspěl, když přestřelil odkrytou branku.

Ve 37. minutě se již skóre změnilo, když se k odraženému míči dostal Sluka a střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci - 1:0. O tři minuty později domácí skórovali podruhé. Na centr z rohu si naběhl Gerold a hlavou poslal míč do sítě - 2:0. Tři minuty před koncem prvního poločasu pak Kosík protrhl střeleckou smůlu, když střelou po zemi upravil na 3:0.

I ve druhé půli domácí pokračovali v nastaveném tempu. V 51. minutě Carvan přiťukl míč Voráčkovi, který přidal čtvrtou branku – 4:0. O pět minut později domácí přidali pátou branku, když se ve vápně prosadil Tomáš Blažek a střelou pod břevno zvýšil na 5:0. V 64. minutě pak mohl přidat další branku Sluka, který ale trefil jen břevno. V 73. minutě přidal Kosík po centru Carvana šestou branku a upravil tak na konečných 6:0.

Branky: 42. a 73. Kosík, 37. Sluka, 40. Gerold, 51. Voráček, 56. Blažek T. Diváků: 50. Rozhodčí: Růžička.

Zdice B: Pánek - Palek M., - Fast, Kosík, Gerold (46. Doskočil) - Hejný, Sluka, Košťálek, Carvan - Voráček (56. Mayer), Blažek T. (62. Šimon).