VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal z víkendu 12. a 13. září

Střední Čechy - Další díl ze své podzimní části mají i mladí fotbalisté v českých ligách a divizích, ale i krajských soutěžích.

15.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

V divizi dorostu se tentokrát dařilo Benešovu, který se dočkal prvního vítězství na pražském Motorletu. Naopak Kolín podlehl Jablonci a na své vítězství si musí ještě počkat. Krajskému přeboru dorostu dál vládne Kladno B, které uhrálo remízu 1:1 v Čelákovicích a i po šesti kolech zůstává neporaženo. Vynikající vstup do nové sezony mají i dorostenci Dobříše, kteří ještě neztratili bod a své skupině v I. A třídě vládnou se skórem 16:0.

ČESKÁ LIGA DOROSTU
6. kolo: Motorlet – Ml. Boleslav B 2:1 (starší), 2:0 (mladší), Sezimovo Ústí – Č. Budějovice B 1:4, 2:1, Most B – Pardubice 0:5, 1:6, Hr. Králové B – Liberec 2:1, 1:0, Sparta Praha B – Jablonec 1:2, 1:4, Teplice B – Meteor Praha 3:2, 3:1, Bohemians 1905 B – Plzeň B 0:0, 4:4.
Starší
1. Liberec 6 5 0 1 17:8 15
2. Jablonec 6 4 1 1 12:9 13
3. Teplice B 6 4 1 1 13:11 13
4. Pardubice 5 4 0 1 16:2 12
5. Plzeň B 6 3 2 1 9:6 11
6. Hr. Králové B 6 3 2 1 9:7 11
7. Motorlet 6 3 1 2 7:8 10
8. Dukla Praha 6 3 0 3 7:8 9
9. Ml. Boleslav B 6 2 1 3 14:9 7
10. Sparta Praha B 6 2 0 4 8:12 6
11. Slavia Praha B 4 1 2 1 2:2 5
12. Most B 6 1 2 3 7:16 5
13. Bohemians 05 B 6 1 1 4 7:9 4
14. Meteor Praha 6 1 1 4 5:7 4
15. Č. Budějovice B 5 1 0 4 5:13 3
16. Sezimovo Ústí 6 1 0 5 6:17 3
Mladší
1. Jablonec 6 5 0 1 22:7 15
2. Motorlet 5 4 1 0 11:5 13
3. Liberec 6 3 2 1 15:7 11
4. Dukla Praha 5 3 2 0 4:1 11
5. Bohemians 05 B 5 3 1 1 14:9 10
6. Ml. Boleslav B 6 2 2 2 9:6 8
7. Meteor Praha 6 2 2 2 6:7 8
8. Plzeň B 6 2 2 2 12:16 8
9. Pardubice 5 2 1 2 11:6 7
10. Teplice B 5 2 1 2 10:9 7
11. Sparta Praha B 6 2 1 3 9:9 7
12. Sezimovo Ústí 6 1 2 3 8:16 5
13. Hr. Králové B 6 1 0 5 3:15 3
14. Č. Budějovice B 5 0 2 3 5:15 2
15. Most B 6 0 1 5 9:20 1
16. Slavia Praha do bojů zatím nezasáhla

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
6. kolo: Písek – Vlašim 3:0 (starší), 0:1 (mladší), Český Krumlov – Prachatice 0:0, 4:1, Motorlet B – Benešov 0:2, 0:1, Domažlice – Č. Budějovice 0:2, 2:1, Strakonice – Příbram B 1:2, 2:5, Rokycany – Klatovy 2:5, 1:0, Vejprnice – Hořovicko 0:2., 4:0.
Starší
1. SKP Budějovice 5 4 0 1 11:4 12
2. Písek 5 3 1 1 14:5 10
3. Prachatice 5 3 1 1 8:8 10
4. Strakonice 5 3 0 2 13:8 9
5. Příbram B 5 2 3 0 9:4 9
6. Motorlet B 5 3 0 2 8:8 9
7. Vejprnice 5 2 1 2 9:9 7
8. Hořovicko 5 2 1 2 6:11 7
9. Klatovy 5 2 0 3 12:13 6
10. Rokycany 5 1 2 2 12:12 5
11. Český Krumlov 5 1 2 2 5:6 5
12. Benešov 5 1 1 3 11:16 4
13. Vlašim 5 1 0 4 5:12 3
14. Domažlice 5 0 2 3 4:11 2
Mladší
1. Vejprnice 5 4 1 0 25:1 13
2. Vlašim 5 4 0 1 10:2 12
3. Příbram B 5 3 1 1 12:6 10
4. SKP Budějovice 5 3 1 1 9:3 10
5. Domažlice 5 3 1 1 7:9 10
6. Klatovy 5 3 0 2 9:9 9
7. Rokycany 5 2 2 1 7:4 8
8. Motorlet B 5 2 1 2 9:5 7
9. Benešov 5 2 1 2 6:14 7
10. Strakonice 5 2 0 3 11:10 6
11. Písek 5 1 1 3 4:5 4
12. Český Krumlov 5 1 1 3 7:11 4
13. Hořovicko 5 0 0 5 2:19 0
14. Prachatice 5 0 0 5 2:22 0
Skupina B
6. kolo: Varnsdorf – Arsenal Č. Lípa 3:3, 1:1, Libuš – H. Měcholupy 2:1, 5:0, Sokolov – Loko. Č. Lípa 12:0, 13:0, Most – Junior Praha 1:0, 0:4, Meteor Praha B – K. Vary 2:1, 1:3, Ústí n. L. – Roudnice 5:2, 4:0, Kladno – Vikt. Žižkov 3:1, 2:2.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 29:3 15
2. Kladno 5 4 1 0 19:3 13
3. Meteor Praha B 5 4 0 1 15:6 12
4. Vikt. Žižkov 5 3 1 1 14:5 10
5. Ústí n. L. 5 3 1 1 17:9 10
6. Most 5 2 1 2 6:9 7
7. Junior Praha 5 2 0 3 8:9 6
8. Arsenal Č. Lípa 5 1 2 2 12:14 5
9. H. Měcholupy 5 1 1 3 7:13 4
10. Roudnice 5 1 1 3 5:11 4
11. Libuš 5 1 1 3 5:12 4
12. Varnsdorf 5 0 3 2 6:10 3
13. Karlovy Vary 5 1 0 4 7:22 3
14. Loko Č. Lípa 5 0 2 3 2:26 2
Mladší
1. Sokolov 5 5 0 0 28:3 15
2. Ústí n. L. 5 5 0 0 23:2 15
3. Meteor Praha 5 4 0 1 10:4 12
4. Vikt. Žižkov 5 3 2 0 20:7 11
5. Kladno 5 3 2 0 19:6 11
6. Libuš 5 3 0 2 23:6 9
7. Arsenal Č. Lípa 5 2 1 2 12:10 7
8. Karlovy Vary 5 2 0 3 8:11 6
9. Junior Praha 5 2 0 3 9:15 6
10. Roudnice 5 1 2 2 9:11 5
11. Most 5 1 0 4 3:16 3
12. Varnsdorf 5 0 1 4 2:19 1
13. H. Měcholupy 5 0 0 5 2:21 0
14. Loko Č. Lípa 5 0 0 5 2:39 0
Skupina C
6. kolo: Jablonec B – FK Kolín 5:0, 3:1, Rapid Liberec – Olymp. Hr. Králové 5:1, 0:2, Litomyšl – Nový Bydžov 0:4, 0:3, Dvůr Králové – Čáslav 5:1, 2:3, Jičín – Kosmonosy 2:2, 2:1, AFK Chrudim – Liberec B 5:2, 1:0, Pěnčín/Turnov – Pardubice B 3:1, 1:4.
Starší
1. Jablonec B 5 5 0 0 18:4 15
2. Rapid Liberec 5 4 0 1 14:6 12
3. Nový Bydžov 5 4 0 1 13:6 12
4. AFK Chrudim 5 3 1 1 14:10 10
5. Dvůr Králové 5 3 0 2 9:9 9
6. Liberec B 5 3 0 2 8:10 9
7. Čáslav 5 2 0 3 14:13 6
8. Ol. Hr. Králové 5 2 0 3 12:11 6
9. Kosmonosy 5 0 5 0 7:7 5
10. Pardubice 5 1 1 3 7:9 4
11. Pěnčín/Turnov 5 1 1 3 8:13 4
12. Jičín 5 1 1 3 7:12 4
13. Litomyšl 5 1 0 4 8:18 3
14. FK Kolín 5 0 1 4 2:13 1
Mladší
1. AFK Chrudim 5 4 1 0 17:5 13
2. Jablonec B 5 4 0 1 15:4 12
3. Nový Bydžov 5 4 0 1 14:6 12
4. FK Kolín 5 4 0 1 11:6 12
5. Ol. Hr. Králové 5 3 0 2 17:6 9
6. Rapid Liberec 5 3 0 2 18:11 9
7. Pardubice 5 3 0 2 11:11 9
8. Čáslav 5 3 0 2 14:18 9
9. Liberec B 5 2 0 3 10:6 6
10. Jičín 5 2 0 3 4:10 6
11. Kosmonosy 5 1 1 3 13:9 4
12. Dvůr Králové 5 1 0 4 5:15 3
13. Litomyšl 5 0 0 5 2:17 0
14. Pěnčín/Turnov 5 0 0 5 3:30 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
6. kolo: Slavie Praha – Bohemians 1905 5:1 (starší), 1:0 (mladší), Liberec – Sparta Praha 1:3, 0:5, Č. Budějovice – Plzeň 1:0, 4:2, Pardubice – Most 4:0, 0:0, Příbram – Jablonec 0:1, 3:2, Hr. Králové – Teplice 4:2, 2:0, Chrudim – Sokolov 1:1, 3:2, Ml. Boleslav – Motorlet 0:3, 0:0.
Starší
1. Slavia Praha 6 6 0 0 31:1 18
2. Sparta Praha 6 5 0 1 26:9 15
3. Hr. Králové 6 4 2 0 16:8 14
4. Č. Budějovice 6 4 0 2 10:8 12
5. Jablonec 6 3 2 1 7:5 11
6. Liberec 6 3 1 2 10:8 10
7. Teplice 6 3 1 2 13:12 10
8. Motorlet 6 3 1 2 8:11 10
9. Plzeň 6 2 3 1 14:10 9
10. Ml. Boleslav 6 2 0 4 9:15 6
11. Bohemians 1905 6 2 0 4 7:16 6
12. Chrudim 6 0 4 2 9:14 4
13. Most 6 1 1 4 6:16 4
14. Příbram 6 1 0 5 12:18 3
15. Pardubice 6 1 0 5 5:14 3
16. Sokolov 6 0 1 5 4:22 1
Mladší
1. Slavia Praha 6 5 0 1 21:5 15
2. Hr. Králové 6 4 1 1 25:5 13
3. Bohemians 1905 6 4 1 1 16:1 13
4. AFK Chrudim 6 4 0 2 18:10 12
5. Č. Budějovice 6 3 3 0 14:10 12
6. Příbram 6 4 0 2 13:12 12
7. Sparta Praha 6 3 2 1 17:9 11
8. Ml. Boleslav 6 3 2 1 9:6 11
9. Teplice 6 3 1 2 12:5 10
10. Plzeň 6 2 0 4 9:14 6
11. Sokolov 6 2 0 4 8:19 6
12. Most 6 1 2 3 7:17 5
13. Liberec 6 1 1 4 6:18 4
14. Motorlet 6 0 2 4 5:14 2
15. Pardubice 6 0 2 4 5:19 2
16. Jablonec 6 0 1 5 4:25 1

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
6. kolo: České Budějovice B – Plzeň B 4:0 (starší), 4:0 (mladší), Sušice – Prachatice 2:0, 2:6, Podolí – Tábor 1:4, 1:0, Dukla Praha – Vejprnice 3:1, 4:1, Č. l. Union Beroun – Příbram B 2:5, 1:0, Doubravka – Hořovicko 3:0, 3:1, Tachov – Písek 1:0, 0:5.
Starší
1. Doubravka 5 4 1 0 17:2 13
2. Příbram B 5 4 1 0 18:7 13
3. Dukla Praha 5 3 2 0 7:3 11
4. Č. Budějovice B 5 3 1 1 12:4 10
5. Sušice 5 3 1 1 11:8 10
6. Tábor 5 2 2 1 11:6 8
7. Písek 5 2 1 2 6:8 7
8. Plzeň B 5 2 0 3 5:7 6
9. Tachov 5 1 2 2 12:15 5
10. Beroun 4 1 1 2 4:7 4
11. Podolí 5 1 0 4 7:15 3
12. Prachatice 4 1 0 3 5:14 3
13. Hořovicko 5 0 2 3 6:12 2
14. Vejprnice 5 0 0 5 6:19 0
Mladší
1. Písek 5 4 1 0 16:5 13
2. Prachatice 4 4 0 0 29:5 12
3. Tábor 5 4 0 1 19:2 12
4. Podolí 5 3 2 0 9:3 11
5. Č. Budějovice B 5 2 2 1 13:6 8
6. Dukla Prah 5 2 2 1 10:4 8
7. Příbram B 5 2 1 2 8:5 7
8. Beroun 4 2 1 1 7:5 7
9. Plzeň B 5 1 2 2 10:12 5
10. Doubravka 5 1 1 3 5:12 4
11. Hořovicko 5 1 0 4 9:17 3
12. Sušice 5 1 0 4 7:22 3
13. Vejprnice 5 0 2 3 5:14 2
14. Tachov 5 0 0 5 1:36 0
Skupina B
6. kolo: Neratovice – Děčín 2:0, 1:3, Česká Lípa – Sparta Praha B 3:2, 1:5, Kladno – Ústí n. L. 4:1, 3:1, Bohemians 1905 B – Most B 2:0, 2:1, Meteor Praha – SK Rakovník 5:2, 6:0, Střešovice – Sokolov B 2:0, 3:0, Junior Praha – Teplice B odloženo.
Starší
1. Kladno 5 4 1 0 22:6 13
2. Meteor Praha 5 4 0 1 18:6 12
3. Teplice B 4 3 0 1 14:4 9
4. Sparta Praha B 5 3 0 2 11:4 9
5. Neratovice 5 3 0 2 9:6 9
6. Bohemians 05 B 5 3 0 2 10:9 9
7. Ústí n. L. 5 3 0 2 12:14 9
8. Střešovice 5 2 0 3 6:9 6
9. Rakovník 5 2 0 3 12:18 6
10. Děčín 5 2 0 3 6:12 6
11. Česká Lípa 5 2 0 3 10:18 6
12. Most B 5 1 1 3 7:10 4
13. Junior Praha 4 1 0 3 5:14 3
14. Sokolov B 5 0 0 5 2:14 0
Mladší
1. Sparta B 5 4 1 0 27:2 13
2. Kladno 5 4 1 0 21:7 13
3. Bohemians 05 B 5 4 1 0 16:6 13
4. Střešovice 5 4 0 1 11:7 12
5. Sokolov B 5 3 1 1 10:5 10
6. Meteor Praha 5 2 2 1 14:6 8
7. Teplice B 4 2 2 0 11:3 8
8. Děčín 5 2 0 3 5:13 6
9. Česká Lípa 5 1 1 3 7:19 4
10. Ústí n. L. 5 1 0 4 5:11 3
11. Junior Praha 4 1 0 3 2:15 3
12. Most B 5 0 2 3 7:12 2
13. Neratovice 5 0 1 4 5:18 1
14. Rakovník 5 0 0 5 3:20 0
Skupina C
6. kolo: Nymburk – FK Kolín 1:3, 0:9, Hr. Králové B – Úpa 2:0, 7:2, Náchod/Deštné – Žižkov 0:0, 2:2, Vysoké Mýto – Liberec B 2:0, 6:1, Ml. Boleslav B – Slavia Praha B 2:3, 0:6, Nový Bydžov – Letohrad 0:4, 4:1, Čáslav – Pardubice B 2:1, 0:2.
Starší
1. Slavia Praha B 5 3 2 0 18:6 11
2. Vysoké Mýto 5 3 2 0 7:2 11
3. Náchod/Deštné 5 3 1 1 9:3 10
4. Letohrad 5 3 1 1 7:7 10
5. Úpa 5 2 2 1 11:5 8
6. Hr. Králové B 5 2 2 1 7:6 8
7. FK Kolín 5 2 1 2 12:12 7
8. Žižkov 5 1 3 1 7:5 6
9. Nový Bydžov 5 1 3 1 3:6 6
10. Čáslav 5 2 0 3 5:14 6
11. Pardubice B 5 1 1 3 8:9 4
12. Nymburk 5 1 1 3 4:8 4
13. Liberec B 5 1 0 4 5:10 3
14. Ml. Boleslav B 5 0 1 4 4:14 1
Mladší
1. Slavia Praha B 5 5 0 0 42:0 15
2. Vysoké Mýto 5 5 0 0 31:3 15
3. Žižkov 5 4 1 0 13:4 13
4. FK Kolín 5 4 0 1 21:16 12
5. Nový Bydžov 5 3 0 2 15:16 9
6. Náchod/Deštné 4 2 1 1 25:7 7
7. Hr. Králové B 4 2 0 2 12:12 6
8. Pardubice B 5 2 0 3 11:17 6
9. Letohrad 5 2 0 3 7:14 6
10. Úpa 5 1 1 3 8:15 4
11. Ml. Boleslav B 5 1 1 3 6:13 4
12. Čáslav 5 1 0 4 6:8 3
13. Liberec B 5 0 0 5 1:30 0
14. Nymburk 5 0 0 5 1:44 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
6. kolo: Rakovník – Poděbrady 4:1 (starší), 6:0 (mladší), Novo Kladno – Neratovice 1:0, 1:2, AFK Kolín – Sedlčany 4:1, 1:5, Čelákovice – Kladno B 1:1, 1:2, Kročehlavy – Sp. Příbram 2:1, 0:2, Kutná Hora – Nymburk 1:5, 3:0, Kralupy – Pš. Mělník 1:1, 0:0, Slaný – Brandýs/ Boleslav 0:2, 2:3.
Starší
1. Kladno B 6 4 2 0 33:4 14
2. Sp. Příbram 6 4 1 1 19:8 13
3. Kročehlavy 6 4 1 1 12:5 13
4. Neratovice 5 4 0 1 12:6 12
5. Nymburk 6 3 2 1 14:11 11
6. SK Rakovník 6 3 1 2 15:7 10
7. Čelákovice 6 3 1 2 11:5 10
8. Brandýs/Boles. 6 2 4 0 13:8 10
9. Novo Kladno 6 3 1 2 12:18 10
10. AFK Kolín 6 2 1 3 9:24 7
11. Sedlčany 6 2 0 4 11:20 6
12. Slaný 5 1 1 3 11:13 4
13. Pš. Mělník 5 0 3 2 8:12 3
14. Poděbrady 6 0 3 3 7:13 3
15. Kralupy 6 0 1 5 5:21 1
16. Kutná Hora 5 0 0 5 5:22 0
Mladší
1. SK Rakovník 6 5 1 0 32:8 16
2. Kladno B 6 5 0 1 20:5 15
3. Neratovice 5 4 1 0 21:3 13
4. Sp. Příbram 6 4 0 2 19:8 12
5. Brandýs/Boles. 6 4 0 2 15:13 12
6. B. Poděbrady 6 4 0 2 10:14 12
7. Sedlčany 6 3 2 1 21:11 11
8. Čelákovice 6 3 2 1 14:8 11
9. Kročehlavy 6 2 2 2 8:7 8
10. Nymburk 6 2 0 4 8:11 6
11. Kutná Hora 5 2 0 3 6:13 6
12. Novo Kladno 6 1 1 4 9:15 4
13. Slaný 5 1 1 3 11:19 4
14. Pš. Mělník 5 0 1 4 1:13 1
15. Kralupy 6 0 1 5 1:22 1
16. AFK Kolín 6 0 0 6 3:29 0

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: Loděnice – Klecany 1:0, Rudná – Velvary 2:3, Vysoký Újezd – Lužná 2:1, Nové Strašecí – Beroun 1:3, Zdice – Hostouň 0:3, Králův Dvůr – Rakovník 1:6, Libiš – FC Mělník 0:2.
1. Tn Rakovník 4 4 0 0 25:1 12
2. Beroun 4 4 0 0 10:4 12
3. Velvary 4 3 1 0 16:7 10
4. Hostouň 4 3 0 1 12:4 9
5. Vysoký Újezd 4 3 0 1 10:9 9
6. FC Mělník 4 3 0 1 8:7 9
7. Rudná 4 2 0 2 8:7 6
8. Lužná 4 1 1 2 6:8 4
9. Loděnice 4 1 0 3 3:8 3
10. Králův Dvůr 4 1 0 3 6:13 3
Nové Strašecí 4 1 0 3 6:13 3
12. Zdice 4 0 2 2 7:11 2
13. Libiš 4 0 0 4 1:13 0
14. Klecany 4 0 0 4 1:14 0
Skupina B
4. kolo: Mn. Hradiště – Byšice 3:0, Krnsko – Milovice 4:0, Luštěnice – Velký Borek 0:1, Pěčice – Dol. Bousov 7:0, Sn. Poděbrady – Čejetice 0:2, Všechlapy – Semice 1:1, Bakov n. Jiz. – Brandýs/Boleslav B 11:0.
1. Bakov n. J 4 4 0 0 19:2 12
2. Velký Borek 4 4 0 0 18:4 12
3. Mn. Hradiště 4 4 0 0 15:4 12
4. Čejetice 4 2 1 1 8:7 7
5. Pěčice 4 2 0 2 13:7 6
6. Krnsko 4 2 0 2 9:10 6
7. Semice 4 1 2 1 15:10 5
8. Všechlapy 4 1 2 1 4:5 5
9. Byšice 4 1 1 2 12:12 4
10. Sn. Poděbrady 4 1 1 2 5:15 4
11. Luštěnice 4 1 0 3 4:8 3
12. Milovice 4 1 0 3 6:11 3
13. Dol. Bousov 4 0 1 3 1:11 1
14. Brandýs/Boles. 4 0 0 4 8:31 0
Skupina C
4. kolo: Jirny – Český Brod 6:1, Malešov – Uhl. Janovice 6:3, Zeleneč – FK Kolín B 5:3, Kouřim – Ovčáry 4:7, Pečky – Velim B 1:4, Říčany – Kunice 0:1, Polepy – Libodřice 8:0.
1. Kunice 4 4 0 0 15:0 12
2. Jirny 4 3 1 0 13:4 10
3. Polepy 4 3 0 1 17:6 9
4. Velim B 4 3 0 1 13:4 9
5. Pečky 4 3 0 1 14:7 9
6. Zeleneč 4 2 1 1 10:6 7
7. Uhl. Janovice 4 2 0 2 13:12 6
8. FK Kolín B 4 2 0 2 12:12 6
9. Malešov 4 1 2 1 10:8 5
10. Říčany 4 1 0 3 7:8 3
11. Český Brod 4 1 0 3 7:14 3
12. Ovčáry 4 1 0 3 9:23 3
13. Kouřim 4 0 0 4 9:23 0
14. Libodřice 4 0 0 4 1:23 0
Skupina D
4. kolo: Podlesí – Teplýšovice 2:5, Milín – Týnec n. S. 3:2, Mirošovice – Jankov 1:1, Nový Knín – Lety 5:2, Jílové – Sedl./Prčice 2:1, Petrovice – Votice 1:1, Dobříš – Benešov B 5:0.
1. Dobříš 4 4 0 0 16:0 12
2. Jílové 4 3 0 1 14:4 9
3. Jankov 4 2 1 1 11:6 7
4. Mirošovice 4 2 1 1 8:4 7
5. Benešov B 4 2 1 1 6:7 7
6. Týnec n. S 4 2 0 2 8:8 6
7. Milín 4 2 0 2 7:8 6
8. Sedlec/Prčice 4 2 0 2 6:8 6
9. Nový Knín 4 2 0 2 12:15 6
10. Petrovice 4 1 1 2 9:5 4
11. Votice 4 1 1 2 7:7 4
12. Podlesí 4 1 1 2 4:9 4
13. Teplýšovice 4 1 0 3 9:13 3
14. Lety 4 0 0 4 3:26 0

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
6. kolo: Tn. Rakovník – Čelákovice 2:4 (starší), 3:0 (mladší), Pš. Mělník – Kutná Hora 1:0, 3:2, AFK Kolín – Králův Dvůr 1:1, 2:0, Vlašim – Velký Borek 0:1, 7:0, Sp. Příbram – Kosmonosy 1:1, 0:3, SK Kladno B – Lysá n. L. 5:0, 0:0, Sedlčany – Mn. Hradiště 6:2, 3:0, Benešov – Brandýs/Boleslav 2:1, 4:0, Dohrávky: Králův Dvůr – Benešov 0:9, 0:4, AFK Kolín – Tn. Rakovník 1:1, 2:2, Vlašim – Pš. Mělník 3:1, 2:1, Lysá n. L. – Čelákovice 1:0, 3:0.
Starší
1. SK Kladno B 5 5 0 0 22:1 15
2. Benešov 5 5 0 0 21:2 15
3. Sedlčany 5 4 0 1 19:7 12
4. Velký Borek 5 3 2 0 11:6 11
5. Brandýs/Boles. 4 3 0 1 8:5 9
6. Sp. Příbram 5 2 2 1 21:5 8
7. AFK Kolín 5 1 3 1 6:7 6
Vlašim 5 2 0 3 6:7 6
9. Čelákovice 5 2 0 3 8:10 6
10. Pš. Mělník 5 2 0 3 8:12 6
11. Kutná Hora 5 2 0 3 7:11 6
12. Lysá n. L. 5 2 0 3 6:11 6
13. Králův Dvůr 5 1 1 3 6:31 4
14. Tn. Rakovník 5 0 1 4 6:14 1
15. Kosmonosy 5 0 1 4 5:17 1
16. Mn. Hradiště 4 0 0 4 2:16 0
Mladší
1. Benešov 5 5 0 0 35:2 15
2. Vlašim 5 5 0 0 18:3 15
3. Sedlčany 5 4 1 0 25:4 13
4. Pš. Mělník 5 4 0 1 19:5 12
5. Čelákovice 5 4 0 1 15:5 12
6. AFK Kolín 5 3 1 1 14:6 10
7. Tn. Rakovník 5 2 1 2 8:5 7
8. Kosmonosy 5 2 1 2 9:8 7
9. SK Kladno 5 2 1 2 7:8 7
10. Králův Dvůr 5 2 0 3 5:12 6
11. Lysá n. L. 5 1 1 3 3:17 4
12. Sp. Příbram 5 1 0 4 6:9 3
13. Kutná Hora 5 1 0 4 7:15 3
14. Brandýs/Boles. 4 0 0 4 1:12 0
15. Mn. Hradiště 4 0 0 4 1:24 0
16. Velký Borek 5 0 0 5 0:38 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: SK Rakovník B – Odolena Voda 2:0 (starší), 1:4 (mladší), Kročehlavy – Slaný 2:0, 1:2, Nové Strašecí – Sp. Kladno 0:8, 0:4, Beroun – Mníšek p. B. 3:0, 1:3, Dobříš – Brandýsek 1:0, 12:1.
Starší
1. Sp. Kladno 4 4 0 0 25:4 12
2. Kročehlavy 4 3 0 1 14:5 9
3. SK Rakovník B 4 2 1 1 6:3 7
4. Mníšek p. B. 4 1 2 1 3:5 5
5. Odolena Voda 3 1 1 1 4:3 4
6. Dobříš 3 1 1 1 2:8 4
7. Slaný 2 1 0 1 8:4 3
8. Beroun 2 1 0 1 6:6 3
9. Nové Strašecí 2 1 0 1 2:9 3
10. Milín 3 0 1 2 6:19 1
11. Kralupy 2 0 0 2 2:6 0
12. Brandýsek 3 0 0 3 2:8 0
Mladší
1. Dobříš 3 3 0 0 22:4 9
2. Odolena Voda 3 3 0 0 17:1 9
3. Kročehlavy 4 3 0 1 19:6 9
4. Sp. Kladno 4 2 1 1 10:5 7
5. Slaný 2 2 0 0 16:1 6
6. SK Rakovník B 4 2 0 2 14:12 6
7. Mníšek p. B. 4 2 0 2 5:10 6
8. Kralupy 2 0 1 1 2:3 1
9. Beroun 2 0 0 2 1:5 0
10. Nové Strašecí 2 0 0 2 2:7 0
11. Brandýsek 3 0 0 3 4:28 0
24. Milín 3 0 0 3 2:32 0
Skupina B
4. kolo: Benátky n. J. – Český Brod 1:1, 1:1, FC Mělník – Jestřabí Lhota 1:0, 3:0, Boh. Poděbrady – Libiš 2:3, 2:7, Velim – AFK Pečky 12:0, 6:0, Milovice – Semice 2:1, 9:0, Sadská – Brandýs/Boleslav B 1:3. 1:6. Dohrávky: FC Mělník – Benátky n. J. 0:4, 6:0, Boh. Poděbrady – Velim 1:6, 3:4, AFK Pečky – Sadská 1:1, 4:1, Semice – Brandýs/ Boleslav 1:10, 1:6.
Starší
1. Velim 4 4 0 0 29:2 12
2. Brandýs/Bol. B 3 3 0 0 14:2 9
3. Libiš 4 2 1 1 7:7 7
4. Milovice 3 2 0 1 3:2 6
5. Nymburk B 3 1 2 0 9:4 5
6. Sadská 3 1 1 1 11:4 4
7. Benátky n. J. 3 1 1 1 6:3 4
8. Boh. Poděbrady 4 1 1 2 9:14 4
9. FC Mělník 4 1 1 2 5:12 4
10. Jestřabí Lhota 4 1 0 3 4:14 3
11. AFK Pečky 4 0 2 2 3:16 2
12. Český Brod 2 0 1 1 1:2 1
13. Semice 3 0 0 3 2:21 0
Mladší
1. Velim 4 3 1 0 16:6 10
2. Brandýs/Bol. B 3 3 0 0 20:2 9
3. Libiš 4 2 2 0 13:5 8
4. Nymburk B 3 2 1 0 16:0 7
5. Milovice 3 2 0 1 13:4 6
6. FC Mělník 4 2 0 2 10:5 6
7. AFK Pečky 4 2 0 2 7:15 6
8. Boh. Poděbrady 4 1 1 2 8:13 4
9. Sadská 3 1 0 2 5:11 3
10. Benátky n. J. 3 0 2 1 2:8 2
11. Český Brod 2 0 1 1 1:4 1
12. Jestřabí Lhota 4 0 0 4 1:18 0
13. Semice 3 0 0 3 2:23 0
Skupina C
4. kolo: Votice – Benešov B 0:6, 2:0, Sázava – Týnec n. S. 1:3, 1:4, Sl. Jesenice – FK Kolín B 9:4, 1:4, Sedlec /Prčice – Dobřejovice 4:2, 0:8, Čerčany – Kouřim 5:0, 2:2, Říčany – Kunice 2:1, 1:3. Dohrávky: Dobřejovice – Čáslav 2:4, 0:9.
Starší
1. Čerčany 4 4 0 0 16:4 12
Říčany 4 4 0 0 16:4 12
3. Sedlec/Prčice 4 3 0 1 10:8 9
4. Kunice 3 2 0 1 18:2 6
5. Sl. Jesenice 4 2 0 2 19:12 6
6. Benešov B 3 2 0 1 7:1 6
7. Týnec n. S 4 2 0 2 10:9 6
8. Sázava 4 2 0 2 9:9 6
9. Čáslav B 3 1 1 1 5:19 4
10. FK Kolín B 4 1 0 3 9:14 3
11. Kouřim 4 0 1 3 2:9 1
12. Dobřejovice 4 0 0 4 5:20 0
13. Votice 3 0 0 3 0:15 0
Mladší
1. Týnec n. S 4 3 1 0 18:2 10
2. Votice 3 3 0 0 18:2 9
3. Čáslav B 3 3 0 0 15:0 9
4. FK Kolín B 4 3 0 1 13:5 9
5. Čerčany 4 2 1 1 11:6 7
6. Kunice 3 1 1 1 4:4 4
7. Benešov B 3 1 1 1 4:5 4
8. Říčany 4 1 1 2 6:8 4
9. Kouřim 4 1 1 2 7:11 4
10. Dobřejovice 4 1 0 3 11:16 3
11. Sázava 4 1 0 3 8:13 3
12. Sedlec/Prčice 4 1 0 3 10:26 3
13. Sl. Jesenice 4 0 0 4 5:32 0

Autor: Vlastimil Dudáček

15.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hokejisté České republiky porazili Švýcarsko 4:1.
14

OBRAZEM: Hokejisté mají po výhře nad Švýcary jisté čtvrtfinále

Veronika Vrecionová.

Veronika Vrecionová: Vesnickým obchodům a hospodám velmi ublížilo zavedení EET

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

FOTOGALERIE: Vítáme miminka narozená v měsíci únoru

Berounsko - V hořovické porodnici U Sluneční brány se narodila další krásná miminka.

Poselství starých Mostečanů odtajněno a s Olgou Lounovou bezpečně: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 16. února 2018.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT