V sobotu dopoledne přivítali policisté na svém hřišti Bzovou B. O výsledku se nakonec rozhodlo až v nastavení druhého poločasu.

SKP Beroun – Bzová B 2:1

Fotbal, okresní přebor

V utkání podprůměrné kvality měli v první půli více ze hry hosté. K vidění bylo několik šancí, ale ve valné většině z nich střelci mířili mimo tyče.

Jako první zahrozili domácí, hlavičku Svatého ale Mrkáček zlikvidoval. Poté o sobě dali vědět hosté. V 9. minutě Mencl prošel skrz dva obránce, ve vyložené pozici ale branku těsně minul. Podobně se o chvilku později vedlo i hostujícímu Průšovi. Na další nebezpečné akce se díky řadě nepřesností poté čekalo až do druhého poločasu.

I po změně stran byli hosté aktivnější, přesto se ale do vedení dostali domácí. V 71. minutě obrana Bzové neuhlídala při standardce na zadní tyči Kraloviče, který poslal míč za Mrkáčkova záda – 1:0. O osm minut později mohlo být srovnáno. Mencl ale z dobré pozice hlavičkoval jen do náruče Pelce. Vyrovnání nakonec přišlo v 82. minutě. Mareš odkopl před vlastní brankou míč jen na hranici šestnáctky, kde se do něj z voleje opřel Zajíc a Pelc neměl nárok – 1:1.

Rozhodnutí nakonec přišlo ve čtvrté minutě nastavení. Domácí udeřili opět ze standardní situace. Obrana Bzové nechala po trestném kopu volného Exnera, který hlavou zamířil přesně k tyči – 2:1. Policisté tak nakonec vydřeli těsné vítězství.

Branky: 71. Kralovič, 90. (+4) Exner – 82. Zajíc. ŽK: 1:2. Poločas: 0:0. Diváků: 40. Rozhodčí: Vlachopulos – Mázdra, Chvátal.
SKP Beroun: Pelc – Průša, Hesoun, Kudela, Beňo, Konopáč, Vydra, Exner, Mareš, Svatý, Sudík. Střídal: Kralovič.
FC Bzová B: Mrkáček – Svoboda, Kulička, Spousta, Pergl, Kuška R., Zajíc, Hošek, Průša, Mackovič, Mencl. Střídal: Drož.