Hrálo se už v Újezdě

SK Doubravan Újezd (III. třída) – TJ Město Zbiroh (I.B třída Západní Čechy) 3:3

„Přátelské utkání navštívilo více jak šedesát diváků, kterým víkendové fotbalové zápasy také chybí,“ posteskl si újezdský Petr Leksa. V Újezdě funguje hned vedle kabin hospoda „U meruny“, kde se hráči, funkcionáři i fanoušci nyní scházejí nejen při trénincích, ale i při sledování ligových fotbalů. „V plánu máme další utkání pro A mužstvo 20. června od 15 hodin proti SK Jince a B mužstvo si zahraje 13. června v Oseku,“ dodal Petr Leksa. Hřiště bude využito i pro kulturní akci, když se tam 19. června odehraje filmové představení „Přes prsty“ jako letní kino.

Zaječov v Letní lize poměřuje síly se Západočechy

„Náš tým se zúčastní Letní ligy šesti týmů jako jediný zástupce z okresu Beroun,“ hlásí zaječovský Jiří Klekner. Vesnička na západě okresu má blízko k rokycanskému okresu, takže obsazení turnaje je nasnadě. Kromě Zaječova (okresní přebor Berounska) hrají Strašice, Cheznovice, Holoubkov, Mirošov a Dobřív. Turnaj začal 31. května a závěrečné kolo se odehraje 27. června.

Turnaj dorostenců nabral na obrátkách

Z iniciativy FK Hořovicko se dohodlo šest celků na sehrání fotbalového turnaje dorostenců. Už jsou odehrána tři kola a kromě Hořovicka hrají Králův Dvůr a ČLU Beroun z berounského okresu, Spartak Příbram, pražský ABC Braník a západočeský FC Rokycany. Jedná se vesměs o týmy hrající soutěže v rámci Řídící komise pro Čechy. Ve čtvrtek se ohlédneme na webových stránkách Deníku za třetím kolem této soutěže.