„Nevíme, co nás ve skupině E čeká,“ uvedl trenér Nesnídal, který dodal, že nadcházející sezona bude pro Žebrák opět trochu nováčkovská. „Máme mladý mančaft, do budoucna bychom se chtěli v této soutěži zabydlet,“ uvedl ambice trenér Nesnídal, který přiblížil i změny v kádru.

Ze Žebráku odešel Šinták zpět do Českého Lva – Unionu Beroun, kterému skončilo hostování. „O příchodech se zatím jedná. Určitě potřebujeme někoho do útoku,“ uvedl Nesnídal. „Na jaře jsme do útoku posunuli z obrany Barborku, který se tam uvedl. Hráli jsme převážně na jednoho útočníka a to není dobré,“ doplnil žebrácký trenér.

V prvním přípravném utkání prohráli fotbalisté Spartaku Žebrák v Komárově 1:6. „Byl jsem z toho docela rozčarovaný,“ uvedl trenér Nesnídal, který prozradil, se kterými celky se Žebrák v přípravě utká. V neděli se Žebrák střetne ve Stašově s celkem SK Hořovice. V Líšné se pak Žebráčtí utkají s celkem Zbirohu a poté se představí na turnaji v Hýskově, kde startují kromě domácího mužstva celky Loděnice a Českého Lva – Unionu Beroun B.