Cerhovice – Holoubkov 9:0

Holoubkov skončil v minulé sezoně na šestém místě. Cerhovičtí se po celkem vydařeném jaru, kdy utrpěli jen jednu porážku, představili v tom lepším světle, i když soupeř prý nebyl kompletní a přijel s několika náhradníky. Holoubkov za domácími zaostával ve všem, snad jen snahu mu nelze upřít. Cerhovickému mužstvu chyběl Hnátek, ale ten zřejmě v Cerhovicích skončí a vrátí se do Hýskova. Na straně domácích překvapil výborným výkonem Pašek.

Utkání se vyvíjelo jednoznačně ve prospěch Cerhovic, které po celý zápas měly výraznou převahu. Hosté se do šancí dostávali jen nahodile. Brankostroj otevřel ve 4. minutě agilní Pichlík, který proměnil penaltu. V 6. minutě se předvedl Grund, jehož centr z rohu skončil v brance – 2:0. V 18. minutě pak chybovala obrana hostů, čehož rád využil Mojžíš. Po chvíli zvýšil Pichlík již na 4:0. Skóre poločasu uzavřel dobře hrající Pašek.

Po změně stran za hosty nastoupil trenér Moravčík, který hrál dříve divizi za Klatovy, a Holoubkov se právě jeho zásluhou kombinačně zlepšil. Ale na rozjeté Cerhovice to nestačilo. Další góly přidali v 53. minutě Ječmen, po chvíli dal hezký gól hlavou Kalivoda a poslední dvě úspěšné trefy přišly z kopaček Procházky a Grunda. Cerhovice tedy úspěšně zahájily sérii přípravných zápasů a již ve čtvrtek v 18 hodin je doma čeká Zbiroh.

Branky: Pichlík 2, Grund 2, Mojžíš, Pašek, Ječmen, Kalivoda, Procházka. Poločas: 5:0. Diváci: 30. Rozhodčí: Divílek.

Viktor Pavlis