Slavoj Mýto – Union Cerhovice 4:4

Domácí vlétli na vítěze okresního přeboru Berounska hodně zostra. Ve čtvrté minutě gólman hostů Kubíček neudržel dělovku z přímého volného kopu a Ulrich vrátil míč do sítě. Chvíli na to se prosadil znovu Ulrich, a to po centru Tomáše Humla. Neuběhlo ani patnáct minut, když se v šestnáctce nejlépe zorientoval Radek Štych a Mýto vedlo rázem 3:0. V tuto dobu to vypadalo, že Cerhovičtí odjedou s debaklem. Jenže namlsaní domácí zvolnili, což se jim brzy vymstilo. Mojžíš ve 26. minutě snížil na 3:1 a těsně před odchodem do kabin svým druhým gólem vrátil Union do zápasu. Rázem to bylo o jedinou branku a borci v modrém se potili.

Po změně stran se snažili hosté o vyrovnaní, jenže místo toho se radovali ze čtvrté branky fotbalisté Mýta. V 62. minutě Kříž sice pokutový kop neproměnil, ovšem vzápětí své zaváhání napravil – 4:2. Poté Cerhovice vrhly všechny síly do útoku a o pět minut později Union odpověděl, když akci do otevřené obrany zakončil Ječmen. Cerhovičtí bojovali až do konce a v závěru si vytvořili značnou převahu. A z ní nakonec vytěžili v 87. minutě vyrovnání na konečných 4:4, o které se postaral Janda.

Branky: Ulrich 2, Štych, Kříž – Mojžíš 2, Ječmen, Janda. Poločas: 3:2.