V sobotu se odehrály semifinálové zápasy o postup do nedělního finále a bylo se opravdu na co koukat. Oba zápasy totiž skončily vždy těsnou výhrou jednoho z aktérů.

SK Běleč – TJ Sokol Červený Újezd 2 : 3 (1 : 2)
SK Chyňava – AFK Bratronice 4 : 3 (3 : 1)

branky Chyňavy: 2x Patrik Vlček, Jaromír Hebeda, Michal Kasl

Po sobotních zápasech se uskutečnilo kulturní vystoupení Kladenské heligonky s kapelníkem Stanislavem Waisem, které dobře zapadlo do fotbalové rozlučky mužstva Chyňavy. A nutno podotknout, že některým hráčům se ani nechtělo do svých domovů a akce se protáhla do brzkých ranních hodin. V rámci této rozlučky byli i vyhodnoceni nejlepší hráči mužstva a mimochodem do novodobé „Síně slávy SK Chyňava“ byl zvolen nestor chyňavského fotbalu a dlouholetý funkcionář pan Antonín Krob.

V neděli se odpoledne rozhořely zápasy o celkové umístění v turnaji. Nejdříve se střetla mužstva poražených a opět se bylo na co dívat. Větší radost nakonec měli hráči z Bratronic, kteří dokázali porazit svého odvěkého soupeře z Bělče 3 : 1. 


V letošním finále se sešla mužstva domácích a z Červeného Újezda, které obhajovalo loňské vítězství. Mimochodem i loňské finále bylo záležitostí těchto dvou mužstev. Výkon některých domácích borců byl do značné míry poznamenán účastí na sobotní rozlučce a tak vítězství v turnaji po zásluze obhájili hráči Červeného Újezda. Zápas skončil výsledkem 1 : 2, branku Chyňavy vstřelil Patrik Vlček.

Při závěrečném vyhodnocení turnaje obdržela všechna mužstva pěkné poháry a věcné ceny. Předseda klubu neopomněl poděkovat zástupcům rodin zesnulých pánům Josefu, Pavlu a Petrovi Husákovým za patronát nad turnajem a poskytnutí finančního daru.


Je dobojováno, 4. ročník Memoriálu Josefa a Pavla Husákových je za námi a už nyní se těšíme na další ročník. 

Zprávu z turnaje připravil Zdeněk Steiner starší.