Po dlouhé zimní přestávce se hráči Drozdova poprvé potkali s míčem na hrací ploše, která však byla pokryta asi pěticentimetrovou sněhovou vrstvou. K prvnímu přípravnému utkání si Drozdovští fotbalisté pozvali mužstvo z okresního přeboru Rokycanska, TJ Volduchy. To je po podzimu na pěkném třetím místě.

Drozdov – Volduchy 1:1

Hráči obou mužstev i za ztížených podmínek sehráli vyrovnanou partii. K vidění také byla celá řada gólových šancí. Jenže až do 40. minuty se nenašel střelec, který by otevřel skóre. Právě ve 40. minutě se domácí Drozdov dostal do vedení, když Hatina prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. Hned o několik minut později mohli domácí o vedení přijít, ale Sauerova střela z pětadvaceti metrů se jen otřela o břevno.

I ve druhém poločase se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Na gól se ale opět čekalo až do posledních minut. Diváci se nakonec dočkali až v 90. minutě, kdy Valka umístěnou střelou vyrovnal – 1:1

Po zápase byli trenéři obou mužstev spokojeni jak s předvedeným výkonem, tak i s nerozhodným výsledkem. Nezbývá než doufat, že střelci si úspěšné zakončení schovali na mistrovská utkání. Ta na sebe nedají dlouho čekat. Drozdov ještě sehraje přípravu s Branovem a Stašovem, pak již do Drozdova přijedou Podluhy, a to už se bude hrát o body.