Drozdov si proti nováčkovi z Tlustice zastřílel

Drozdov - Na vítězství z prvního kola fotbalisté Drozdova o víkendu navázali výhrou nad Tlusticí B. Hosté přijeli k utkání ve slátané sestavě, a tak měli domácí ulehčenou úlohu. Ani výsledek 6:1 neodpovídá průběhu utkání. Domácí se doslova předháněli v zahazování šancí.

31.8.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Drozdov – Tlustice B 6:1

Již úvod utkání naznačil, že domácí budou hrát jasný prim. Hráči Tlustice za Drozdovem výrazně zaostávali a po většinu utkání byli pod tlakem. Domácí fotbalisté se dostali v 15. minutě do vedení, když Kalina přehodil brankáře. Co ovšem předtím dokázali Drozdovští zahodit, bylo k neuvěření. Na další gól se čekalo do 39. minuty, kdy se z hranice šestnáctky trefil Sládek do šibenice – 2:0. Po chvíli si pak Mantlík v šestnáctce stáhl nohou vysoký centr a střelou k tyči upravil na 3:0. Tyto dvě akce nabídly divákům pěkný zážitek.

V průběhu druhé půle poslali domácí do hry tři čerstvé hráče. Územní převaha Drozdova pokračovala a přinesla řadu šancí. V 53. minutě zvýšil na 4:0 Mantlík a o sedm minut později přidal pátý gól Hrbek, který nečekaným zakončením překvapil brankáře Nachtmana. Hosté se soustředili hlavně na obranu, ale občas vyrazili k ojedinělým brejkům, při kterých se snažili využít ležérní hry domácí obrany. V 70. minutě se Tlustice B dočkala čestného gólu, když se prosadil Volráb. Poté se ke slovu dostali opět domácí, jenže Mantlík ani z hranice malého vápna nedokázal překonat brankáře hostů. Po chvíli se ale již Mantlík prosadil, když na zadní tyči usměrnil do branky střílený centr – 6:1. V samém závěru utkání mohli hosté snížit, za podražení Volrába se kopala penalta. Tu ale sám faulovaný hráč neproměnil, brankář Lisý jeho střelu vyrazil. Utkání s přehledem řídil zkušený rozhodčí Kros.

Branky: Mantlík 3, Kalina, Sládek, Hrbek – Volráb. ŽK: Sládek. Rozhodčí: Kros. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Drozdov: Lisý – Palek, Sládek, Křivánek, Mantlík, Štochl, Dlouhý (Hrbek), Palek F. (Spurný), Vodička (Kuška R.), Kalina, Opatrný.

Tlustice B: Nachtman – Bělohlávek, Brotánek, Hrdlička, Dolanský, Brotánek M., Dumský (Hůlka), Fejfar, Foltýn, Volráb, Matějka.

31.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ 12 200 Kč

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Hudlice. Upřesňující informace: manuální práce, může být i přesčas a víkendy, §92 - krátkodobé zaměstnání. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Veles trans s.r.o. otročiněves, 267 03 Hudlice. Informace: Svitlana Ključivska, +420 733 609 696.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 13 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu: Hořovice. Upřesňující informace: jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Požadavky: flexibilita, ochota pracovat, kultivovanost, spolehlivost, bezúhonnost, zdravotní průkaz. Kontakt: tel. (11:00-13:00) či osobně (úterý v době od 11:00 - 13:00 hod. na adr. Na Jarově 2425/4, 130 00 Praha-Žižkov, ohlásit se na recepci).. Pracoviště: Dar corporation s.r.o. - hořovice, K Plevnu, č.p. 388, 268 01 Hořovice. Informace: Ruslan Žukovský, +420 775 659 309.

Výroba - Výroba Strojírenští technici 20 800 Kč

Strojírenští technici SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK/ČKA. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20800 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK/ČKA - Místo výkonu práce: Hostomice. Náplň práce: pravidelné servisní prohlídky a řešení oprav u zákazníků na Moravě a Slovensku. Požadavky: vyučení v oblasti elektro, cizí jazyk vítán, ŘP sk. B, ochota cestovat, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, vyhláška č.50/1978 Sb (§6 a vyšší). Výhody: motivační mzdové ohodnocení, služební auto. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Mandík, a.s. hostomice, Dobříšská, č.p. 550, 267 24 Hostomice pod Brdy. Informace: Sonja Bendová, +420 777 789 241/311 706 901.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 25 000 Kč

Pomocní montážní dělníci POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: Komárov. Požadavky: manuální zručnost, ruský jazyk z slovem i písmem. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Albertina trading, spol. s r.o. osek/komárov, 267 62 Komárov u Hořovic. Informace: Alena Králová, .

Město Beroun, Český svaz bojovníků za svobodu Beroun a Městské kulturní centrum Beroun v pátek 20. dubna uspořádalo vzpomínkový pietní akt k uctění památky berounských legionářů v atriu berounské radnice.
47

Město uctilo památku padlého legionáře

Hnutí ANO vymění dva své zástupce v krajském kontrolním výboru

Středočeská psycholožka získala titul Hasič roku

Střední Čechy – K nejsmutnějším povinnostem, jichž se loni musela zhostit, patřil kontakt s kolegy pražského hasiče, který při likvidaci požáru ve Zvoli utrpěl zranění se smrtelným následkem, i s jeho nejbližšími. A také podpora rodin dvojice dívek, jež společně zemřely pod vlakem, i pozůstalých po zesnulém dobrovolném hasiči. Truchlivých příběhů však společně s lidmi, kteří potřebovali její povzbuzení, psycholožka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje Eva Biedermannová prožívala mnohem více. Vždyť posttraumatickou a psychosociální péči poskytovala během roku 56 lidem postiženým mimořádnou událostí.

Jízdy bez známky? Ty jsou na denním pořádku

Střední Čechy – Snaha ušetřit za dálniční známku se již prodražila stovkám řidičů. V pátek na to upozornila Yvona Matějková z Celního úřadu pro Středočeský kraj. Jen během února a března středočeští celníci odhalili 630 vozidel bez platných dálničních kuponů. „Na místě uložili neukázněným řidičům sankce za téměř 700 tisíc korun,“ konstatovala.

Marinčin: Letos přibylo čtyřicet soutěžících

Beroun – Zdravě si zasoutěžit se vydali zástupci výběrů základních škol do Berouna na stadion Lokomotivy v rámci okresního kola Odznaku všestrannosti.