Drozdov – Tlustice B 6:1

Již úvod utkání naznačil, že domácí budou hrát jasný prim. Hráči Tlustice za Drozdovem výrazně zaostávali a po většinu utkání byli pod tlakem. Domácí fotbalisté se dostali v 15. minutě do vedení, když Kalina přehodil brankáře. Co ovšem předtím dokázali Drozdovští zahodit, bylo k neuvěření. Na další gól se čekalo do 39. minuty, kdy se z hranice šestnáctky trefil Sládek do šibenice – 2:0. Po chvíli si pak Mantlík v šestnáctce stáhl nohou vysoký centr a střelou k tyči upravil na 3:0. Tyto dvě akce nabídly divákům pěkný zážitek.

V průběhu druhé půle poslali domácí do hry tři čerstvé hráče. Územní převaha Drozdova pokračovala a přinesla řadu šancí. V 53. minutě zvýšil na 4:0 Mantlík a o sedm minut později přidal pátý gól Hrbek, který nečekaným zakončením překvapil brankáře Nachtmana. Hosté se soustředili hlavně na obranu, ale občas vyrazili k ojedinělým brejkům, při kterých se snažili využít ležérní hry domácí obrany. V 70. minutě se Tlustice B dočkala čestného gólu, když se prosadil Volráb. Poté se ke slovu dostali opět domácí, jenže Mantlík ani z hranice malého vápna nedokázal překonat brankáře hostů. Po chvíli se ale již Mantlík prosadil, když na zadní tyči usměrnil do branky střílený centr – 6:1. V samém závěru utkání mohli hosté snížit, za podražení Volrába se kopala penalta. Tu ale sám faulovaný hráč neproměnil, brankář Lisý jeho střelu vyrazil. Utkání s přehledem řídil zkušený rozhodčí Kros.

Branky: Mantlík 3, Kalina, Sládek, Hrbek – Volráb. ŽK: Sládek. Rozhodčí: Kros. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Drozdov: Lisý – Palek, Sládek, Křivánek, Mantlík, Štochl, Dlouhý (Hrbek), Palek F. (Spurný), Vodička (Kuška R.), Kalina, Opatrný.

Tlustice B: Nachtman – Bělohlávek, Brotánek, Hrdlička, Dolanský, Brotánek M., Dumský (Hůlka), Fejfar, Foltýn, Volráb, Matějka.