Hořovicko B – Hostomice 2:1

Zápas začal zostra a hned první desetiminutovka přinesla zajímavé situace. Nejprve střelu Kuby vykopl Albl z brankové čáry, na druhé straně si na centr Raka naběhl Křížek, který ale pálil nad branku. V 5. minutě pak rozhodčí Macháček upřel domácím jasnou penaltu, když byl v šestnáctce faulován Veselý. Zajímavou desetiminutovku zakončila střela Michala Kačírka, která orazítkovala tyč domácí branky. Poté si domácí fotbalisté vypracovali výraznou územní převahu a Hostomice se ve zbytku prvního poločasu téměř nedostaly za polovinu. Do šancí se ale Hořovicko příliš nedostávalo. Střelu Veselého zpoza vápna sice Bohuněk vyrazil, ve 32. minutě se ale již domácí mohli radovat. Důrazný Křížek obral hostujícího obránce o míč a střelou o tyč poslal Hořovicko do vedení. I nadále měli domácí převahu, do šance se ale již v první půli nedostali.

Po změně stran se karta obrátila a dvacet minut měli navrch hosté. Z převahy ovšem Hostomice nevytěžily vůbec nic. S postupem času začali domácí opět hrát a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Po ideální přihrávce ale spálil tutovku Křížek a v 67. minutě po pěkné akci Veselého s Vokáčem domácí zahodili další vyloženou šancí. Hostomice o sobě daly vědět o tři minuty později, střely Aleše Bábíčka a Martina Kačírka ovšem mířily mimo tyče. V 72. minutě pak pálil z úhlu osamocený Hlaváček a hosté si málem míč srazili do vlastní branky. Poté se dvakrát dostal do zakončení Veselý, jenže nejprve trefil břevno a v 79. minutě poslal míč do tyče. Když neuspěli domácí, prosadili se hosté. V 80. minutě se dostal do šance Hadraba, který udělal kličku vybíhajícímu brankáři, jenže byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Vyskočil, který s přehledem vyrovnal. Chvíli to pak vypadalo, že hosté zápas otočí. Jenže v závěru se domácí nadechli k náporu, který korunovali vítěznou brankou. V 88. minutě měl nejprve Bohuněk plné ruce práce se střelou Veselého. Následnou dorážku zastavili hosté rukou, což rozhodčí nechal bez povšimnutí. Po následném závaru ovšem střelu mířící do prázdné branky vyrazil na čáře úmyslně rukou Sluka a tentokrát již rozhodčí úřadoval. Hostomický hráč byl vyloučen a domácí kopali penaltu. Tu s přehledem proměnil Veselý. V nastavení se domácí hlídali vedení, navíc mohli přidat i třetí branku. Dvě hodně nebezpečné střely Vokáče ale Bohuněk zneškodnil. Nic to ale nezměnilo na tom, že Hořovicko B zaslouženě vyhrálo a posunulo se v tabulce na nesestupové pozice.

Branky: 32. Křížek, 89. Veselý z pen. – 82. Vyskočil z pen. Rozhodčí: Macháček M. ČK: 88. Sluka (Host). ŽK: Albl, Veselý, Krejčí, Rak – Vyskočil, Bábíček A., Kuba V., Bábíček J. Poločas: 1:0. Diváci: 130.

Hořovicko B: Krejčí – Diviš, Rak, Albl, Hlaváček, Zítek, Vokáč, Křížek (68. Škvára), Mašek, Veselý, Hruška (87. Šimůnek).

Hostomice: Bohuněk – Bábíček J., Budil (46. Hadraba), Sluka, Maršálek, Lenkvík (88. Koryta), Kuba V., Kačírek Michal (79. Lisý V.), Kačírek Martin, Bábíček A., Vyskočil.