Jednoznačné vítězství si připsala i Chodouň, která porazila družstvo Mořiny 5:1. Chodouňští jsou po druhém kole jediným celkem, který má na kontě plný počet bodů. Doma se dařilo i fotbalistům Mořinky. Ti podali zejména ve druhém poločase heroický výkon a nakonec porazili béčko Tetína 3:1. Mořinka zaznamenala vítězství téměř po roce. Minulá výhra Mořinky se totiž datuje k 18. září 2009. Nejvíce gólů viděli o víkendu diváci v Chrustenicích, kterým se obnovená domácí premiéra nepovedla. Hosté ze Všeradic vedli po poločase 3:1 a nakonec si odvezli vítězství v poměru 6:3. Naopak na domácí půdě se dařilo béčku Nižbora, které si poradilo s rezervou Hýskova.

Chodouň - Baník Mořina 5:1 (2:1), branky: Hyrba, Kosnar Milan, Buben, Kořínek, vlastní - Jabzanovský, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. Mořinka - SK Tetín B 3:1 (1:1), branky: Jungmann 2, Češka - Červený, diváci: 35, rozhodčí: Marek. SK Nižbor B - FK Stejstav Hýskov B 3:1 (1:0), branky: Soukup, Stuna, Glazunov - Junek, diváci: 85, rozhodčí: Pos st. Chrustenice - Durisol Všeradice B 3:6 (1:3), branky: Dvořák 2, Kosprd - Dufek, Silbernágl 2, Suchý 2, Nájemník z pen., diváci: 80, rozhodčí: Chvátal. Osov - Endeco Zdejcina 6:0 (3:0), branky: Zbuzek 3, Smetana 2, Kubec, diváci: 40, rozhodčí: Vlachopulos P.

1. Chodouň⋌ 2 2 0 0 7:1 6
2. Všeradice B⋌ 2 1 1 0 6:3 4
3. Nižbor B⋌ 2 1 1 0 3:1 4
4. Hýskov B⋌ 2 1 0 1 6:6 3
5. Osov⋌ 2 1 0 1 6:2 3
6. Mořina⋌ 2 1 0 1 5:6 3
7. Chrustenice⋌ 2 1 0 1 6:8 3
8. Mořinka⋌ 2 1 0 1 6:6 3