Na čele tabulky se drží i po třetím kole rezerva Českého Lva – Unionu Beroun, která má ve svých řadách zatím nejlepšího střelce soutěže. Útočník Jiří Krůta se opět dvakrát střelecky prosadil a po třech zápasech již má na kontě úctyhodných sedm branek. Pokud by si Krůta neuvěřitelnou střeleckou formu, kterou má v úvodu soutěže, udržel po celou sezonu, mohli bychom se dočkat i atakování padesáti gólové gólové hranice.

Berounští fotbalisté se s Újezdem nemazlili. Rezerva Českého Lva – Unionu nasázela Doubravanu na jeho půdě čtyři branky již v prvním poločase a bylo po zápase. Berounské béčko má na kontě plný počet bodů a vévodí tabulce okresního přeboru. Stoprocentní jsou zatím i fotbalisté Komárova, kteří se představili v sobotu na půdě Šemíků. Hosté položili základ k vítězství v prvním poločase, který vyhráli 2:0. Po změně stran se sice Šemíci dvěma góly vrátili do utkání, Komárov si ale nakonec odvezl vítězství v poměru 3:2.

Výborný vstup do soutěže se podařil nováčkovi z Nového Jáchymova. Zápas na půdě Zadní Třebaně rozhodla produktivita útočníků Čechie, kteří nemilosrdně trestali velké chyby domácí obrany. Cimpa zaznamenal hattrick a Spurný se trefil dvakrát. Nový Jáchymov nakonec v divokém utkání vyhrál v poměru 6:3 a kromě tří bodů, které nováčka posunuly na třetí místo tabulky, se mohou hráči Čechie pyšnit i nejlepším útokem soutěže. Dvanáct gólů ve třech zápasech je více než solidní bilance.

Na čtvrtou pozici se po víkendovém kole posunuli fotbalisté Tetína, kteří hostili rezervu Zdic. Domácí nastoupili do zápasu v hodně kombinované sestavě, když postrádali téměř polovinu základní sestavy áčka. Náhradníci ovšem zvládli utkání na výbornou. Tetínští předvedli bojovný výkon a nakonec porazili Zdice B 3:2. Nemalou měrou se na výhře Tetína podílel střelec Kaňka, který zaznamenal hattrick.

Před výtečnou návštěvou více než dvou stovek diváků se hrál v sobotu fotbal v Hýskově. V bojovném utkání se jako první prosadili hosté, radost z gólu ale Andrlíkovi pokazil odpískaný ofsajd. Po půlhodině hry se skóre přece jen změnilo, když se prosadil Hnátek. Poté měli sice hosté územní převahu, ale Hýskovští je do šancí příliš nepouštěli. V úvodu druhé půle pak domácí přidali druhý gól a vedení si poté s přehledem pohlídali. Trubín se na zdramatizování utkání již nezmohl.

První vítězství v letošní sezoně zaznamenali fotbalisté Tlustice, kteří si na své půdě poradili s Chlumcem. Po bezbrankovém prvním poločase se domácí dokázali po přestávce třikrát střelecky prosadit a nakonec vyhráli v poměru 3:0. Největší překvapení třetího kola se zrodilo v Drozdově, kam přijel Osek. Domácí nováček ukázal soupeři, jak se má bojovat o vítězství. Zatímco útočná vozba Slavoje tentokrát vyšla střelecky naprázdno, domácí pálili ostrými. Hattrickem se blýskl Filip Švarc a jeden gól přidal Vít Vodička. Drozdov nakonec deklasoval družstvo Oseka 4:0, přičemž brankář hostů Křivánek ještě několik gólových šancí zneškodnil. Drozdov se zaslouženě dočkal prvních bodů v okresním přeboru.

SK Tlustice - Chlumec 3:0 (0:0), branky: Jelen, Dolínek, vlastní, diváci: 120, rozhodčí: Šnajdr - Plecitý, Spiegl. Horymír Neumětely - FK Komárov 2:3 (0:2), branky: Nový, Kejzlar - Sojka, Hochman, Ernest, diváci: 50, rozhodčí: Egrt - Kros, Kadeřábek. Ostrovan Zadní Třebaň - Čechie Nový Jáchymov 3:6 (2:2), branky: Soukup 2, vlastní - Cimpa 3, Spurný 2, Krob, diváci: 60, rozhodčí: Marx - Kareš, Vlachopulos P. FK Stejstav Hýskov - FC Freyburg Trubín 2:0 (1:0), branky: Hnátek, Sechovec, diváci: 222, rozhodčí: Hájek - Červenka, Pergl. SK Doubravan Újezd - Český lev-Union Beroun B 0:4 (0:4), branky: Krůta 2, Grajcar, Urban, diváci: 100, rozhodčí: Sekerka - Filip, Belanský. SK Tetín - FK Olympie Zdice B 3:2 (2:1), branky: Kaňka 3 - Sluka, Macourek, diváci: 50, rozhodčí: Špicl - Závora, Knotek. Drozdov - Slavoj Osek 4:0 (2:0), branky: Švarc Filip 3, Vodička Vít, diváci: 100, rozhodčí: Mázdra - Sekerka, Chvátal.

1. Beroun B⋌ 3 3 0 0  9:3  9
2. Komárov⋌ 3 3 0 0  7:4  9
3. N. Jáchymov⋌3 2 1 0 12:7  7
4. Tetín⋌ 3 2 0 1  7:9  6
5. Hýskov⋌ 3 2 0 1  8:4  6
6. Tlustice⋌ 3 1 1 1  5:3  4
7. Osek⋌ 3 1 1 1  8:8  4
8. Chlumec⋌ 3 1 0 2  5:5  3