N. Jáchymov – Hudlice 3:1

Úvod utkání patřil hostům, kteří si vypracovali dvě šance, ale zakončení se Hudlickým nepovedlo. Na druhé straně pálil Krob, který ale poslal míč přímo do náruče brankáře Sklenáře. Po chvíli pak promarnil velkou šanci domácí Spurný, který se ocitl sám před brankářem, ale neuspěl.

Na straně domácích začal hodně zostra Krumphanzl, který se dopustil řady faulů a teprve žlutá karta ho zklidnila. Obě mužstva dokazovala nepřesnými přihrávkami, že v přípravě se hráči moc na hřiště nedostali. Domácí Krob, který to levičkou umí, několikrát prověřil brankáře, gólu se ale nedočkal. Skóre se změnilo až v 37. minutě, kdy Cimpa doklepl přesnou přihrávku Zábranského do odkryté branky. Novému Jáchymovu patřil i závěr poločasu gólově se ale již domácí neprosadili.

Do druhé půle poslali hosté do hry mladého Hubku, který vystřídal svého otce. V 51. minutě se podruhé měnilo skóre, když Krumphanzl přesnou přihrávkou našel Spurného, a ten střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hudlice ovšem nesložily zbraně a během pěti minut mohlo být vyrovnáno. Nejprve Hubka nastřelil břevno a po chvíli Svobodu vychytal brankář. Šedesátá minuta ovšem hosty srazila do kolen. Domácí Vlček totiž předvedl parádní akci, kterou zakončil střelou do horního rohu hudlické branky – 3:0. Poté domácí vystřídali tři hráče a hostům se podařilo vyrovnat hru. A v 73. minutě se Hudlice dočkaly i gólu. Domácí obrana zapomněla na volného Svobodu, který po centru snížil na 3:1. Po chvilce mohl tentýž hráč udeřit podruhé, tentokrát ale vystřelil do náruče domácího gólmana. Domácí tedy mohli slavit vítězství, ale i Hudlice předvedly slušný výkon.

Branky: Cimpa, Spurný, Vlček – Svoboda. Rozhodčí: Müller. ŽK: Krumphanzl, Cihelka, Vlček – Křivohlavý. Poločas: 1:0. Diváci: 150.

Nový Jáchymov: Pelc – Průša (Odeesho), Mašek, Zíma, Spurný, Cimpa, (Mitrovský) Krob, Vlček, Krumphanzl (Cihelka), Zábranský, Novák.

Hudlice: Sklenář (Zíma) – Dvořák, Stuna (Urban), Havlíček, Kočí, Bergman, Křivohlavý, Hubka st., (Hubka ml.), Svoboda, Pagač, Lhotka.

Viktor Pavlis