Velmi dobrý vstup do sezony za sebou mají i fotbalisté Lochovic, kteří jako nováček vybojovali ve třech kolech sedm bodů. Ve víkendovém kole to ale se Slovanem dlouho nevypadalo příliš dobře. Rezerva Šemíků totiž na půdě soupeře dlouho vedla a ještě v 80. minutě byl stav 0:2. Pak ale přišel neskutečný obrat v podání Lochovic a domácí nakonec vyhráli 4:2.

Sedm bodů po třech kolech má na kontě i Březová, která také musela otáčet utkání. Béčko Oseka vedlo po poločase díky brance Krose 1:0, domácí ovšem po změně stran dvakrát skórovali a nakonec vyhráli 2:1.

Dobrý vstup do sezony za sebou má i béčko Hostomic. To v sobotu přivítalo Rpety a domácí rozhodli střetnutí v prvním poločase, ve kterém se dostali do tříbrankového vedení. Po změně stran sice dokázaly Rpety zkorigovat stav dvěma přesnými trefami, Hostomičtí si ale vedení pohlídali.

Druhé vítězství v sezoně zaznamenaly Všeradice, které o svém zisku tří bodů rozhodly ve druhém poločase zápasu s Kublovem.

Zajímavý zápas se hrál v Cerhovicích, kam přijela Felbabka. Hosté se dostali na půdě soupeře brzy do dvoubrankového vedení, které se ale domácím povedlo v úvodu druhého poločasu srovnat. Poté bylo k vidění plno chyb na obou stranách a rozhodnutí přinesla až 90. minuta, kdy se potřetí v utkání trefil hostující Javůrek, který tak zajistil Felbabce první tři body.

Hostomice B - SK Rpety 5:2 (3:0), branky: Kačírek Jan 2, Bábíček Aleš 2, Spousta – Kaňka Tomáš 2, diváci: 100, rozhodčí: Vlachopulos P. SK Březová 08 - Slavoj Osek B 2:1 (0:1), branky: Kuška, Mencl – Kros, rozhodčí: Závora. Zaječov - SK Doubravan Újezd B 1:0 (0:0), branky: Anýž Michal, diváci: 40, rozhodčí: Vodička. Durisol Všeradice - Kublov 2:0 (0:0), branky: Suchý, Jakoubek, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. Sparta Podluhy - Běštín 7:3 (3:2), branky: Bažata 2, Alexandru 2, Kadeřábek, Švarc Marek, Vacherlohn – Liška, Kuřec, Veselý, diváci: 50, rozhodčí: Svoboda. Union Cerhovice B - Felbabka 2:3 (0:2), branky: Ječmen, Kalivoda – Javůrek 2, Gežo. ČK: Švejda - Krumphanzl, diváci: 50, rozhodčí: Marx. Slovan Lochovice - Horymír Neumětely B 4:2 (0:1), branky: Kohout Tomáš, Kadlec Jiří, Mužík Zdeněk 2 – Kalina Pavel, Mizer, diváci: 50 Chvátal.

 1. Podluhy⋌ 3 3 0 0 21:5  9
2. Lochovice⋌ 3 2 1 0  8:4  7
3. SK Březová 08⋌ 3 2 1 0  8:5  7
4. Hostomice B⋌ 3 2 0 1 12:9  6
5. Všeradice⋌ 3 2 0 1  6:3  6
6. Běštín⋌ 3 2 0 1  9:8  6
7. Rpety⋌ 3 1 1 1  7:9  4
8. Zaječov⋌ 3 1 1 1  4:6  4