STAŠOV – VŠERADICE 3:1

V prvních dvaceti minutách měli převahu fotbalisté Stašova, velké šance ale měli Všeradičtí. Jenže Šebek a Linhart své tutovky neproměnili. Na druhé straně se do zakončení dostal Bartoš, který ale na Nájemníka nevyzrál. Gólu se sto čtyřicet diváků dočkalo až ve 30. minutě, kdy obrana Všeradic předvedla velkou hrubku, osamocený Procházka následně udělal kličku brankáři Nájemníkovi a pohodlně zakončil do prázdné svatyně. Zbytek první půle se hrál jasně v režii Stašova, Všeradice se víceméně nedostaly za půlící čáru, skóre se ale neměnilo.

Své vedení favorizovaný Stašov pojistil hned po dvou minutách druhé půle. To Nájemník neudržel míč a Hubáček, který byl ve správnou chvíli na správném místě, měl vcelku snadnou úlohu – 2:0. Tento gól jako by Stašov ukolébal a hráči Všeradic postupně začali přebírat otěže. A vypracovali si i šance, jenže jejich zakončení bylo žalostné. Kapitán Linhart například v 55. minutě udělal kličku Sojkovi, místo střely z ostrého úhlu do prázdné branky pak ale volil přihrávku a z akce nakonec nic nebylo. Když pak v 60. minutě Carvan zvýšil na 3:0, zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Jenže Stašov se pak ze hřiště vytratil a kdyby Všeradice dokázaly proměnit své šance, klidně mohly zápas otočit. Hráči Durisolu si vypracovali v závěrečné půlhodině snad pět šancí, buď ale netrefili branku, nebo narazili na jistého Sojku. Snížení se nakonec Všeradice dočkaly až v poslední minutě, kdy Šebek zazdil další tutovku, Kulhavý ale následně z dvaceti metrů napálil míč k tyči. Společnou fotku fotbalistů Stašova najdete v sobotním vydání Berounského deníku.

Branky: 30. Procházka, 47. Hubáček, 60. Carvan – 90. Kulhavý. Rozhodčí: Egrt – Kareš, Teplý. Diváci: 140. Poločas: 1:0.

Všeradice: Nájemník – Staněk (83. Vynš), Šebek, Lojín, Linhart, Kulhavý, Suchý Jan, Fousek (67. Netík), Eliášek, Silbernágl, Jakoubek.

Stašov: Sojka – Lebduška, Šabat, Carvan, Rohlena, Procházka (56. Filip, 81. Huml), Hubáček, Andrlík, Vávra (56. Vágner), Roztočil, Bartoš.