Zdice – Lety 0:2

Utkání se hrálo bez nervů, což potvrdil i trenér Zdic Miroslav Porsch. „Utkání bylo uvolněné, v posledním kole o nic nešlo,“ poznamenal trenér Zdic. Od prvních minut se hrál svižný fotbal. Hosté zahrozili poprvé v 7. minutě, v tutovce ale Jůna branku netrefil. Na druhé straně pak brankář Letů vychytal Kmenta. Ve 27. minutě si pak Zdice vypracovaly další šanci, tentokrát hosty zachránila tyč. V závěru prvního poločasu pak zahrozili hosté, kteří ale šanci také neproměnili. „Bylo to vyrovnané utkání. V první půli to mohlo být klidně 3:3. Šance měly oba celky, nedali jsme ani my, ani hosté,“ poznamenal trenér Porsch.

Ve druhém poločase se již diváci dočkali i gólů. V 58. minutě domácí chybovali a hosté se po rychlém protiútoku dostali do vedení, když sólo zakončil Jůna křižnou střelou. Domácí se snažili vyrovnat, v koncovce se jim ale nedařilo. V 79. minutě pak utekl domácí obraně podruhé Jůna a Kalivoda zvýšil na 0:2. „Ve druhé půli jsme dostali dva zbytečné góly po našich chybách. Snažili jsme se dát kontaktní branku, ale dvě šance jsme nedali,“ uvedl trenér Zdic Porsch, který následně zhodnotil celé utkání. „Hosté vyhráli spravedlivě, byli rychlejší a důraznější. Někteří kluci už byli myšlenkami na dokopné. Výsledek odpovídá průběhu. My jsme šance nedali, hosté je proměnili,“ dodal trenér Porsch.

Branky: Janů, Kalivoda. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Dvořák.

Zdice: Kasal – Svatý, Křesťan, Kosík, Palek, Huml, Svoboda, Froněk, Carván, Kment, Macourek. Střídali: Štěpánek, Prošek.