Žebrák – Hořovicko 6:2

Diváci viděli v derby z obou stran dobrý fotbal, který byl okořeněn hned osmi góly. A na první trefu se nečekalo dlouho. Již ve třetí minutě se dostal do šance domácí Michal Dochtor, který překonal Molnára v brance Hořovicka. Ani hosté nelenili, ale z několika šancí Ťažkého nepřekonali. Naopak Žebráčtí se dokázali prosadit ještě dvakrát. Nejprve ve 38. minutě Dochtor svým druhým gólem zvýšil na 2:0 a v samém závěru prvního poločasu se domácí prosadili ještě jednou. Krejčí sice z trestného kopu orazítkoval jen tyč, jenže míč se odrazil k Tožičkovi, který jej pohotově poslal do odkryté branky – 3:0.

V úvodu druhého poločasu mohla rezerva Hořovicka utkání zdramatizovat, když brankář Ťažký fauloval pronikajícího hostujícího hráče a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Černý, jenže brankář Žebráku jeho střelu vystihl. Po chvilce pak domácí přidali pojistku na své vedení. V 51. minutě upravil Tožička na 4:0 a začalo to vypadat na debakl. Žebrák poté polevil, čehož Hořovičtí využili ke zkorigování stavu a Kolář s Divišem snížili na 4:2. Drama se ale nekonalo. Žebrák se poté probudil a v závěru utkání pojistil své vedení dvěma góly, o které se postarali Filip Kuška s Krejčím. Žebrák tak nakonec vyhrál vysoko 6:2.

„Poprvé jsme nastoupili v kompletním složení a dávali góly. V tom bychom chtěli pokračovat,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Branky: Dochtor 2, Tožička 2, Kuška F., Krejčí – Kolář, Diviš. Rozhodčí: Klekner. Poločas: 3:0. Diváci: 180.

Žebrák: Ťažký – Barborka, Jirovský, Nesnídal L., Roztočil, Krejčí, Kebrle, Nesnídal D., Dochtor, Kuška F., Tožička. Střídali: Lehocký, Kuška O., Mašek.

Hořovicko B: Molnár – Mašek, Rak, Diviš, Vosecký, Kolář, Hruška, Škvára, Šimůnek, Hlaváček, Černý. Střídali: Vávra, Spal, Grund.