Senomaty - Žebrák 2:0

Domácí začali aktivněji a v první patnáctiminutovce si vypracovali několik šancí, které ale neproměnili.V 18. minutě o sobě dal výrazněji vědět Žebrák, když hostující kapitán Krejčí z přímého kopu orazítkoval tyč. Odražený míč poté F. Kuška poslal těsně mimo branku. Skóre se změnilo poprvé ve 25. minutě. Mácha byl v šestnáctce faulován a Fronk následně proměnil pokutový kop - 1:0. Poté převzali iniciativu hosté, ale střelecky se jim nedařilo.

Po změně stran Žebrák zabral a téměř dvacet minut svíral domácí na jejich polovině hřiště.Jenže Štěpnička, Nesnídal ani Kuška své šance neproměnili. Když neuspěli hosté, udeřili domácí. Po brejku přihrál výtečně hrající Mácha Hůlovi, který zvýšil na konečných2:0. "V poli jsme hráli dobrý fotbal, je škoda, že jsme to nepotvrdili góly," uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Žebrák: Ťažký - Barborka, Lehocký, Roztočil, Jirovský, Śtěpnička, Kuška O., Kuška F., Kebrle, Nesnídal D., Krejčí. Střídali: Raška, Pašek.