Žebrák – Zdice 1:0

V úvodu byli aktivnější domácí, ale s pokusy Káry i Kebrleho si Kasal poradil. Poté převzali otěže do svých rukou hosté, kteří působili po většinu prvního poločasu fotbalovějším dojmem. Zdice se také mohly dostat do vedení. Hosté se dostali do tří vyložených šancí, přičemž ty Kmenta a Humla lze označit za tutové. Jenže hosté své šance neproměnili. Rozhodující moment prvního poločasu přišel ve 39. minutě, kdy si hostující Froněk v šestnáctce nastřelil vlastní ruku a rozhodčí odpískal pokutový kop. K míči se postavil Kebrle a s přehledem poslal Žebrák do vedení – 1:0.

Ve druhém poločase byly k vidění šance na obou stranách. Nejprve měli více ze hry domácí fotbalisté, kteří ale na Kasala nevyzráli. V zakončení neuspěl Tožička, Štěpnička ani Nesnídal L. V závěru utkání se karta otočila a hosté mohli vyrovnat. Zdice se dostaly do několika slibných šancí, ale Huml, Froněk ani Kment domácího brankáře Kačírka nepřekonali. Solidní zápas tak nakonec skončil těsným vítězstvím domácího celku.

„V každém utkání si vypracujeme řadu gólových šancí, které ale neproměníme. To musíme zlepšit, což nám pomůže k záchraně, pro kterou musíme udělat vše,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

„Co se nám dařilo proti Měchenicím, to nám teď nešlo. Asi jsme si minule vybrali moc velké štěstí, tentokrát jsme gól nedali. I tak musím říct, že jsem spokojen. Hráli jsme v kombinované sestavě. S výkonem s kluků jsem spokojen. Zápas z mého pohledu pro nás dobrý,“ uvedl trenér Zdic Miroslav Porsch.

Branka: 39. Kebrle z pen. Rozhodčí: Kelner – Jarolímek, Plesl. ŽK: Kára, Kebrle – Kasal, Kment. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Žebrák: Kačírek – Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Štěpnička, Kára, Kuška F., Kebrle, Tožička, Krejčí. Střídal: Lehocký.

Zdice: Kasal – Carvan, Křesťan, Svatý, Svoboda, Doskočil, Cimerman, Šinták, Froněk, Kment, Huml. Střídal: Řechtáček.