Z jednání VV

Nominace rozhodčích do okresního přeboru: Červenka Martin, Ducký František, Egrt Martin, Hájek Václav, Kareš Miroslav, Krůta Milan, Mázdra Jaroslav, Marx Ivan, Müller Michal, Pecka Vlastimil, Ryska Martin, Sekerka Pavel, Šnajdr Jan, Špicl Jan. Náhradníci: Svoboda Jiří, Vodička Ladislav.

Z jednání STK

Soupisky: Oddíly, které mají v okresních soutěžích svá družstva „A“ i „B“ předloží soupisky ke schválení do 24. 3. 2010, oddíly hrající vyšší soutěže předloží potvrzené soupisky svých „A“ týmů rovněž do středy 24. 3. 2010!

Doplatky vkladů do soutěží: Pokud výše vašeho vkladu poklesla pod 50% částky, musíte doplatit vklad do plné výše, a to do středy 24. 3. 2010 – 15:00 hodin, pod trestem zastavení závodní činnosti oddílu! Doplatky budou hrazeny u sekretáře OFS Beroun, (Okružní 650, Beroun) a to pouze v úředních hodinách tzn. (středa 12:00 – 16:00, čtvrtek 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00). Mimo výše uvedenou dobu bude vklad vybírán jen po telefonické domluvě na tel. č. (737 318 428) – p. Bojko.

Z jednání KM

Schválené dohody: Komise mládeže schvaluje dohodu oddílu ČL-U Beroun. Utkání OP mladších žáků č. 1401ČL-U Beroun C – Zaječov bude sehráno ve středu 7. 4. 2010 od 17:30 – hřiště Na Ostrově.

Schválené turnaje: Komise mládeže schvaluje turnaj mladších přípravek (r. 2003). Sobota 27. 3. 2010 od 8:00 v hale TJ Lokomotiva Beroun.

Soupisky: Oddíly mladších a starších žáků, které mají v soutěžích A, B popřípadě C družstvo, předloží soupisku hráčů A, popřípadě B na předepsaném tiskopise ve třech provedení do středy 31. 3. 2010 na OVV ČSTV Beroun, OFS – komise mládeže.

Informace: Do oddílů byla zaslána anketa týkající se soutěže mladších žáků a její změny v následujících letech. Žádáme oddíly, kterých se tato problematika týká, aby se vyjádřily dle instrukcí nejpozději do 31. 3. 2010.

Los OP přípravek:

OP mladších přípravek: Skupina A: Rudná (PÁ 23.4 – 17.00), ČLU Beroun A (ST – 28.4. – hř. Na Ostrově – 17.00). Skupina B: Drozdov (ST – 21.4. – 17.00), Cerhovice (ST – 28.4. – 17.00). Skupina C – Finále: Rudná (ST – 12.5. – 17.00), Hořovicko (ST – 19.5. – hř. Hořovice – 17.00), Olympie Zdice (ST – 26.5. – 17.00), Králův Dvůr (NE – 6.6. – 10.00). Skupina D – O umístění: ČLU Beroun A (ST – 19.5. – Na Ostrově – 17.00), ČLU Beroun B (ST – 26.5. – Na Máchovně – 17.00), Drozdov (ST – 2.6. – 17.00), Cerhovice (ST – 9.6. – 17.00).

OP starších přípravek: Skupina E: ČLU Beroun A, Chyňava, Loděnice, Hýskov, Králův Dvůr A, ČLU Beroun B. Skupina F: Zadní Třebaň, Mořinka, Vysoký Újezd, Hudlice/Nový Jáchymov, Nižbor. Skupina G: Hořovicko A, Drozdov, Hořovicko B, Praskolesy, Hostomice/ Neumětely, Zdice. Skupina H: Lochovice, Žebrák, Libomyšl, Zaječov, Rpety, Cerhovice.

Rozpis jednotlivých turnajů st. přípravek: Skupina E: Chyňava (NE – 18.4. – 9.00), Hýskov (SO – 24.4. – 9.00), ČLU Beroun A (NE – 2.5. – Na Ostrově – 14.00), Králův Dvůr (NE – 9.5. – 9.00), AFK Loděnice (NE – 16.5. – 9.00), ČLU Beroun B (SO – 22.5. – Na Máchovně – 9.00). Skupina F: Vysoký Újezd (SO – 8.5. – 9.00), Zadní Třebaň (SO – 15.5 – 9.00), Nižbor (SO – 22.5. – 9.00), Mořinka (SO – 29.5. – hř. Mořina – 9.00), Hudlice (SO – 5.6. – 9.00). Skupina G: Hořovicko B (NE – 25.4. – hř. Bzová – 9.00), Zdice (SO – 1.5. – 9.00), Hořovicko A (NE – 9.5. – hř. Hořovice – 9.00), Praskolesy (SO – 15.5 – 9.00), Drozdov (SO – 22.5. – 9.00), Hostomice (NE – 30.5. – 9.00). Skupina H: Žebrák (SO – 24.4. – 9.00), Cerhovice (NE – 2.5. – 9.00), Rpety (SO – 8.5. – 9.00), Zaječov (SO – 15.5 – 9.00), Lochovice (NE – 23.5. – 9.00), Litomyšl (SO – 29.5. – 9.00).

Z jednání DK

První zasedání disc. komise se uskuteční 25. 3. od 16.00 na OVV ČSTV Beroun.

Z jednání KR

Obsazení rozhodčích: viz níže.

Seminář rozhodčích: Rozhodčí: Deraj, Drábek, Anýž nebudou obsazováni do splnění semináře. Seminář lze splnit 7. 4. 2010 od 16:00 hodin na OVV ČSTV Beroun.

Delegace rozhodčích

OFS Beroun – 27. – 28.3.2010 – úřední začátek v 15 hodin:

OP: Chlumec – Osek (NE – Hájek – Pos ml., Knotek), Zadní Třebáň – Cerhovice (SO – Špicl – Závora, Koza), Zdice B – Újezd (NE – Krůta – Kros, Kubát), Trubín – Stašov (NE – Marx – Vlachopulos A., Pecka), Nižbor – Beroun B (SO – Ryska – Svoboda, Filip), Tetín – Tlustice (SO – Sekerka – Ducký, Červenka), Komárov – Neumětely (SO – Šnajdr – Plecitý, Spiegl).

III.A: Loděnice B – Karlštejn (NE – Svoboda), Tmaň – Vysoký Újezd (SO – 10.15 – Kušo), Cembrit Beroun – Všeradice (NE – 10.15 . Mázdra), Nový Jáchymov – Hudlice (NE – Müller), Nižbor B – Hýskov (NE – 14 – Vodička), Lužce – Srbsko (NE – Marek), Chrustenice – Svatá (SO – hř. Drahelčice – Pos ml.).

III.B: Vižina – Slavoj Osek B (SO – 12 – Martovský), Spartak Žebrák B – Hostomice B (NE – Plecitý), Chodouň – Újezd B (NE – 10.15 – Sekerka), Rpety – Zaječov (SO – Hájek), Drozdov – Podluhy (SO – Kareš), FK Komárov B – Tlustice B (NE – Závora), Březová – Běštín (SO – 14 – hř.Bzová – Chvátal).

OFS Beroun – 2. – 4.4. 2010 – úřední začátek v 16.30 hodin:

OP: Komárov – Chlumec (SO – Ducký – Vlachopulos A., Chvátal), Neumětely – Tetín (SO – Egrt – Vodička, Belanský), Tlustice – Nižbor (SO – Mázdra – Pecka, Kros), Beroun B – Trubín (NE – 10 – hř. Na Ostrově – Müller – Sekerka, Vlachopulos P.), Stašov – Zdice B (SO – Červenka – Hájek, Kocourek), Újezd – Zadní Třebáň (NE – Pecka – Marx, Filip), Cerhovice – Osek (SO – Kareš – Šnajdr, Plecitý).

III.A: Svatá – Loděnice B (NE – Vlachopulos A.), Chrustenice – Lužce (SO – hř. Drahelčice – Kušo), Srbsko – Nižbor B (NE – Pos ml.), Hýskov – Nový Jáchymov (SO – Špicl), Hudlice – Cembrit Beroun (NE – Ryska), Všeradice – Tmaň (SO – Bartovský), Vysoký Újezd – Karlštejn (SO – Marek).

III.B: Březová – Vižina (SO – 14 – hř. Bzová – Kubát), Běštín – Komárov B (NE – 14 – Kros), Tlustice B – Drozdov (NE – Krůta), Podluhy – Rpety (SO – Krůta), Zaječov – Chodouň (SO – Svoboda), Újezd B – Žebrák B (SO – Spiegl), Hostomice B – Osek B (SO – Závora).

OPŽA: Neumětely – Loděnice (SO – 14 – Belanský), Všeradice – Nižbor (NE – 14 – Knotek), Vysoký Újezd – Chyňava (SO – 14 – Marek), Hostomice – Zdice (NE – 10.15 – Koubík), Komárov – Hostomice (PÁ – 17.30 – Plecitý), Hořovicko B – Drozdov (PÁ – 17.30 – Kros), Hudlice – Rpety (PÁ – 17.30 – Koubík), Zaječov – Zdice (PÁ – 17.30 – Šnajdr), Lochovice – Beroun C (PÁ – 17.30 – Bartovský).

Jan Bojko