Zprávy z STK a KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Pokuty:
Loděnice – OP – č. 1803 – SP5 – 50,- Kč
Cembrit – III. A – č. 1802 – SP5 – 50,- Kč
Cerhovice – III. B – č. 1802 – SP5 – 50,- Kč
Zaječov – IV. B – č. 1403 – SP5 – 100,- Kč
Zadní Třebaň – OPstŽ – č. 1402 – SP5 – 100,- Kč
Liteň – OPmlŽA – č. 1402 – SP5 – 50,- Kč
Cerhovice – OPmlŽB – č. 1204 – SP5 – 100,- Kč
Králův Dvůr – OPmlPŘ (sk. H) – SP14 – 100,- Kč
Lochovice – OPmlPŘ (sk. G) – SP7 – 100,- Kč
Osek – OPstPŘ (sk. G) – SP5 – 50,- Kč
Hostomice – OPstPŘ (sk. H) – SP5 + SP18 – 150,- Kč
Žebrák – OPstPŘ (sk. H) – SP18 – 100,- Kč
Liteň – SP25 – neoprávněný start hráče (viz níže) – 3.000,- Kč

3. Schválené dohody:
OP – č. 2303 – Osek – Loděnice B – 23.5. 2015 – 14:30 hodin – Osek
III.B – č. 1607 – Rpety – Újezd – 30.4. 2015 – 17:00 hodin – Rpety
IV.B – č. 1203 – Lochovice B – Žebrák B – 7.6. 2015 – 10:15 hodin – Lochovice
OPmlŽA – č. 1204 – Nižbor – Chyňava – 11.5. 2015 – 17:00 hodin – Nižbor

4. Kontumace utkání:
- STK kontumuje uvedené utkání:
IV. A – č. 1305 – Tetín B – Liteň kontumačně (výsledek 7:2 zůstává v platnosti)
Důvod: Mládek David (Liteň) není člen FAČR.
Oddíl se předává do DK !

5. ODLOŽENÉ ZÁPASY (3. – 6. dubna 2015) – nové termíny:
Okresní přebor – středa – 29.4. 2015 – 17:30 hodin (dohody– termín pro sehrání utkání nejpozději do 8.5. 2015)
III. třídy – středa – 6.5. 2015 – 17:30 hodin (dohody – termín pro sehrání utkání nejpozději do 15.5. 2015)
IV. třídy + OPD + OPstŽ – víkend – 6.6. a 7.6. 2015 – zápasy:

IV. A 1 2 0 1 Vižina B - Liteň so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Mořina - Tetín B ne
1 2 0 3 Zdejcina - Chrustenice ne
1 2 0 4 Osov - Chyňava B so 14:00
IV. B 1 2 0 1 Stašov B - Libomyšl ne 10:15
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov B so
1 2 0 4 Osek B - Tlustice B ne
1 2 0 5 Újezd B - Drozdov B ne
OPD 1 2 0 1 Neumětely - Strašice so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov ne 10:15
1 2 0 4 Zbiroh - Chyňava / Nižbor so 10:15
OPStŽ 1 2 0 2 ČL-U Beroun B - Komárov pá 17:00
12.kolo 1 2 0 3 Králův Dvůr B - Praskolesy ne 10:15
1 2 0 4 Nižbor - Tlustice / Drozdov ne 11:30
1 2 0 5 Zdice / Chodouň - Podluhy / Rpety ne 14:00

OPmlŽA – pondělí – 27. 4.2015 – 17:30 hodin – zápasy:
Hýskov – Liteň / Zadní Třebaň, Králův Dvůr – ČL-U Beroun B
OPstPŘ – skupina H – změna termínu turnaje – 8.5. 2015 – Žebrák (9:00 hodin)
OPstPŘ – skupina G – změna termínu turnaje – 1.5. 2015 – Felbabka (9:00 hodin)

6. Předání do DK:
Lochovice – STK předává oddíl do DK.
Důvod: na základě zprávy delegáta OFS.

7. FOTBALOVÁ REVOLUCE:
viz odkaz: http://nv.fotbal.cz/isfacr/

8. Jarní část soutěží přípravek:
UPOZORNĚNÍ :
OPmlPŘ – skupina G a H, pro uvedené skupiny je herní čas určený 1 x 14 minut.
- rozlosování jednotlivých turnajů k dispozici na webu OFS
Pozn.: finálový turnaj a turnaje o pořadí se budou hrát v termínu 6.-7.6. 2015.

POZOR: pro jednotlivé turnaje přípravek používejte výhradně nové zápisy pro příslušný počet družstev – ke stažení na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Zápisy). Při vyplňování těchto zápisů dodržujte (!!!) přiřazená čísla všech oddílů – viz ROZPISY starších resp. mladších přípravek – najdete na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Rozpisy) !!!
Při turnajích přípravek používejte předepsané formuláře vč. SOUPISKY (!!!) - ke stažení na webu OFS !!!

Zprávy z DK
16.4. 2015
NEPODMÍNĚNĚ:
ANDĚL Tomáš – Felbabka – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c
PTÁČEK Jan – Drozdov – 6 měsíců – 13.4. – 13.10. 2015 – DŘ čl.13/3
NOVÁK Jan – Broumy – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
FRON Radek – ČL-U Beroun – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c
HUMPOLÍK Jiří – Karlštejn – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c
KŘIVOHLAVÝ Jiří – Nižbor – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
ŽÁČEK Zdeněk – Mořina – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
ŠKVOR Libor – Vižina – 6 soutěžních utkání – DŘ čl.11/3b

NEPROJEDNÁNO:
ŠMÍD Miroslav, PIXA Roman – oba Chrustenice – oba nejsou náležitosti

ŽÁDOST:
VÁŇA David – Mořina – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění
na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 31.7. 2015
SPURNÝ Milan – Drozdov – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění
na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 30.9. 2015
TOMÁŠEK Josef – Zaječov – žádosti se nevyhovuje
PŘEDVOLÁNÍ:
• - dne 30.4. 2015 v 16:15 hodin se dostaví na DK hráč ČL-U Beroun FRON Radek (92100199), kapitán SLABÝ Ondřej (95100975), trenér SLABÝ Oldřich (70120739), vedoucí mužstva JEŽDÍK Václav (74050294).
• - dne 30.4. 2015 v 16:25 hodin se dostaví na DK hráč SK Nižbor HALFAR Tomáš (79041119), kapitáni BOUBÍN Petr (73070549), MATĚJKA Richard (64010531), vedoucí mužstva MATĚJKA Václav (90060449) a DOLEJŠ Radek (73081081).
• - dne 30.4. 2015 v 16:30 hodin se dostaví na DK hráč SK Horymír Neumětely MIKULÁŠEK Rostislav (80090608), kapitán ŠEBEK Jaroslav (78021613), trenér MIZER Jaroslav (74041533), vedoucí mužstva TŮMA Pavel (64060349).
• - dne 30.4. 2015 v 16:35 hodin se dostaví na DK kapitán TJ Vižina ŠKARDA Jan (89121538), vedoucí mužstva TLÁŠEK Jiří (85041403).
Důvod: vše neoprávněné nastoupení hráče v soutěžním utkání

• - dne 7.5. 2015 v 16:15 hodin se dostaví pod zastavením činnosti oddílu kopané na DK:
MORAVČÍK Marek (86081718) – hlavní pořadatel (Lochovice) a statutární zástupce oddílu
Důvod: na základě zprávy delegáta svazu k mistrovskému utkání IV. B č. 1404 Lochovice B – Drozdov B

INFO – sekretariát

1. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

2. Nábor nových rozhodčích:
– OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz

3. INFO:
- pro písemný styk používejte adresu:
Okresní fotbalový svaz Beroun, P.O. Box 112, Okružní 650, Beroun 266 01. Nepoužívejte zkratku OFS !!!
- pro e-mailovou korespondenci používejte výhradně (!!!) adresu: info@ofsberoun.cz

4. SILNIČNÍ UZAVÍRKY:
NOVÝ JÁCHYMOV:
Oddíl Čechie Nový Jáchymov upozorňuje na uzavírku Boháčkovy ulice (část silnice č. 2369 od restaurace na návsi k fotbalovému hřišti) z důvodu realizace kanalizace v obci a to v době od 1.4. do 15.5. 2015. Zároveň upozorňuje
na možný ZÁKAZ VJEZDU z autobusové „točny" k fotbalovému hřišti, kde se začíná s výstavbou ČOV.
Doporučený nejbližší příjezd k areálu je ze silnice č. 23617 („křivoklátská" mezi Nižborem a Leontýnem) odbočkou
na silnici č. 2369. Parkování automobilů na druhém břehu Habrového potoka podél silnice až k můstku.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
ZAJEČOV:
- info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )
TRUBÍN:
- info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )

Zprávy z KR

Obsazení soutěží:
OFS Beroun - 25. - 26.4. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 1 9 0 1 Osek - Zadní Třebaň so Palek, Špicl J., Špicl M.
19.kolo 1 9 0 2 Trubín - Stašov ne Špicl J., Špicl M., Setnička
1 9 0 3 Drozdov - Neumětely so Mázdra, Sekerka, Plecitý
1 9 0 4 Tlustice - Chlumec so Egrt, Kros, Bican
1 9 0 5 Žebrák - Loděnice B so Kareš, Veverka, Vodička
1 9 0 6 Chyňava - ČL-U Beroun B so Hájek, Blažek, Závora
1 9 0 7 Všeradice - Komárov so Vlachopulos, Knotek, Janda
III. A 1 9 0 1 Nižbor B - Karlštejn ne 14:00 Palek
19.kolo 1 9 0 2 Zdice B - Králův Dvůr B ne Šnajdr
1 9 0 3 Hudlice - Vižina ne Bidšovský
1 9 0 4 Chodouň - Vysoký Újezd ne 10:15 Kros
1 9 0 5 Lužce - Nový Jáchymov ne Kareš
1 9 0 6 Tmaň - Cembrit so 10:15 Knotek
1 9 0 7 Svatá - Tetín ne Plecitý
III. B 1 9 0 1 Chaloupky - Březová so 14:00 Komárov Špicl M.
19.kolo 1 9 0 2 Rpety - Lochovice so Šnajdr
1 9 0 3 Újezd - Neumětely B so Štěpánek
1 9 0 4 Felbabka - Broumy so Marx
1 9 0 5 Podluhy - Běštín so Pánek
1 9 0 6 Praskolesy - Cerhovice B so Krbec
1 9 0 7 Všeradice B - Hostomice B ne Špivák
IV. A 1 5 0 1 Osov - Vižina B so 14:00 Belanský
15.kolo 1 5 0 2 Srbsko - Zdejcina ne Závora
1 5 0 3 volno - Mořina
1 5 0 4 Chyňava B - Liteň ne Chvátal
1 5 0 5 Chrustenice - Tetín B so Pos
IV. B 1 5 0 1 Osek B - Stašov B ne Blažek
15.kolo 1 5 0 2 Újezd B - Lochovice B ne Sekerka
1 5 0 3 Drozdov B - Zaječov ne Pánek
1 5 0 4 Tlustice B - Libomyšl ne 14:00 Veverka
1 5 0 5 Žebrák B - Komárov B ne Koza
OPD 1 5 0 1 Zbiroh - Neumětely so 10:15 Kros
15.kolo 1 5 0 2 volno - volno
1 5 0 3 Újezd - Zaječov so 14:00 Štěpánek
1 5 0 4 Chyňava / Nižbor - Strašice ne 10:15 Krbec
1 5 0 5 Všeradice - Komárov so 14:00 Janda
OPStŽ 1 5 0 1 Nižbor - Neumětely ne 11:30 Palek
15.kolo 1 5 0 2 Zdice / Chodouň - Králův Dvůr B ne 14:30 hlášenka Šnajdr
1 5 0 3 Podluhy / Rpety - ČL-U Beroun B ne 14:30 (dohoda) Koza
1 5 0 4 Tlustice / Drozdov - Zadní Třebaň / Liteň so 14:30 Bican
1 5 0 5 Praskolesy - Komárov so 14:30 Krbec
OPMlŽA 1 5 0 1 Nižbor - Hýskov pá 17:30 Chvátal
15.kolo 1 5 0 2 Králův Dvůr - volno
1 5 0 3 ČL-U Beroun B - Loděnice pá 17:30 UMT Zuska (Máchovna)
1 5 0 4 Chyňava - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:30
1 5 0 5 Hudlice - Rudná pá 17:30 Pánek
OPMlŽB 1 3 0 1 Cerhovice / Drozdov - Neumětely / Všeradice pá 17:30
13.kolo 1 3 0 2 Osek - Lochovice / Praskolesy pá 17:30 Kros
1 3 0 3 Hořovicko - Rpety / Podluhy pá 17:30 Bzová Plecitý (obr. pořadí - dohoda)
1 3 0 4 Chodouň / Zdice - Žebrák pá 17:30 Špicl J.

OFS Beroun - 2. - 3.5. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 0 0 1 Zadní Třebaň - Všeradice so Šnajdr, Plecitý, Blažek
20.kolo 2 0 0 2 Komárov - Chyňava so Bidšovský, Pánek, Vodička
2 0 0 3 ČL-U Beroun B - Žebrák ne Pánek, Mázdra, Belanský
2 0 0 4 Loděnice B - Tlustice ne Knotek, Bidšovský, Janda
2 0 0 5 Chlumec - Drozdov ne Palek, Štěpánek, Závora
2 0 0 6 Neumětely - Trubín so Marx, Veverka, Pos
2 0 0 7 Stašov - Osek so Sekerka, Mázdra, Špivák
III. A 2 0 0 1 Karlštejn - Svatá so Závora
20.kolo 2 0 0 2 Tetín - Tmaň so Kros
2 0 0 3 Cembrit - Lužce ne 10:15 Špivák
2 0 0 4 Nový Jáchymov - Chodouň ne Šnajdr
2 0 0 5 Vysoký Újezd - Hudlice ne Pos
2 0 0 6 Vižina - Zdice B so Řevnice Hájek
2 0 0 7 Králův Dvůr B - Nižbor B so Belanský
III. B 2 0 0 1 Březová - Všeradice B so 14:00 Bzová Štěpánek
20.kolo 2 0 0 2 Hostomice B - Praskolesy so 14:00 Pos
2 0 0 3 Cerhovice B - Podluhy so Kareš
2 0 0 4 Běštín - Felbabka ne 14:00 Plecitý
2 0 0 5 Broumy - Újezd ne Špicl J.
2 0 0 6 Neumětely B - Rpety ne 14:00 Bican
2 0 0 7 Lochovice - Chaloupky so Koza
IV. A 1 6 0 1 Vižina B - Chrustenice so 14:00 Hájek
16.kolo 1 6 0 2 Tetín B - Chyňava B ne Veverka
1 6 0 3 Liteň - volno
1 6 0 4 Mořina - Srbsko ne Chvátal
1 6 0 5 Zdejcina - Osov ne Koza
IV. B 1 6 0 1 Stašov B - Žebrák B ne 10:15 Janda
16.kolo 1 6 0 2 Komárov B - Tlustice B ne Blažek
1 6 0 3 Libomyšl - Drozdov B so Chvátal
1 6 0 4 Zaječov - Újezd B so Bican
1 6 0 5 Lochovice B - Osek B ne Krbec
OPD 1 6 0 1 Neumětely - Všeradice so 14:00 Veverka
16.kolo 1 6 0 2 Komárov - Chyňava / Nižbor so 10:15 Palek
1 6 0 3 Strašice - Újezd ne 10:15 Kareš
1 6 0 4 Zaječov - volno
1 6 0 5 volno - Zbiroh
OPStŽ 1 6 0 1 Neumětely - Praskolesy ne 11:00 Bican
16.kolo 1 6 0 2 Komárov - Tlustice / Drozdov ne 14:30 Blažek
1 6 0 3 Zadní Třebaň / Liteň - Podluhy / Rpety so 14:00 Blažek
1 6 0 4 ČL-U Beroun B - Zdice / Chodouň pá 17:00 hlášenka Koza UMT - Máchovna
1 6 0 5 Králův Dvůr B - Nižbor ne 10:15 Pánek
OPMlŽA 1 6 0 1 Hýskov - Hudlice pá 17:30 Chvátal
16.kolo 1 6 0 2 Rudná - Chyňava po 17:30 4.5. (dohoda)
1 6 0 3 Liteň / Zadní Třebaň - ČL-U Beroun B st 17:30 29.4.
1 6 0 4 Loděnice - Králův Dvůr út 17:00 5.5. Marx (dohoda)
1 6 0 5 volno - Nižbor
OPMlŽB 1 4 0 1 Neumětely / Všeradice - Chodouň / Zdice pá 17:30
14.kolo 1 4 0 2 Žebrák - Rpety / Podluhy pá 17:30 Plecitý
1 4 0 3 Hořovicko - Osek pá 17:30 Bzová Bican
1 4 0 4 Lochovice / Praskolesy - Cerhovice / Drozdov pá 17:30

OFS Beroun - DOHRÁVKY

III. B 1 6 0 7 Rpety - Újezd čt 17:00 30.4. Bidšovský (dohoda)
OPMlŽA 1 2 0 1 Hýskov - Liteň / Zadní Třebaň po 17:30 27.4. Chvátal
1 2 0 5 Králův Dvůr - ČL-U Beroun B po 17:30 27.4. Blažek

-pm-