Zprávy z STK a KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Pokuty:
Nový Jáchymov – III. A – č. 1602 – SP5 – 100,- Kč
Chodouň – III. A – č. 2105 – SP6 – 200,- Kč
Neumětely – III. B – č. 1604 – SP5 – 100,- Kč
Běštín – III. B – č. 2104 – SP25 – 2.000,- Kč
Drozdov – IV. B – č. 1704 – SP5 – 100,- Kč
Zbiroh – OPD – č. 1702 – SP5 – 50,- Kč
Zdice – OPstŽ – č. 1703 – SP5 – 50,- Kč
Tetín – OPstPŘ – SP25 – 300,- Kč (nedostavení se k turnaji – viz níže)
POZOR: upozorňujeme oddíly / kluby při udělení pokuty 1.000,- Kč a vyšší na povinnost zaplatit částku do 15 dnů
od zveřejnění v Úředních zprávách (více v RS – SAZEBNÍK POKUT) !!!

3. Kontumace utkání:
 STK / KM kontumují uvedená utkání:
III. B - č. 2104 – Újezd – Běštín 3:0 kontumačně a 3 body ve prospěch domácího družstva.
Důvod: hosté se k utkání nedostavili ani po čekací době.
OPstPŘ – sk. F (turnaj v Chrustenicích – 9.5. 2015) – Tetín – všechna utkání 0:3 kontumačně a 3 body pro soupeře. Důvod: Tetín se k turnaji nedostavil.

4. Schválené dohody:
OPD – č. 1101 – Újezd – Neumětely – 30.5. 2015 – 10:15 hodin – Újezd
OPstŽ – č. 1103 – Praskolesy – Nižbor – 31.5. 2015 – 14:00 hodin – Praskolesy
OPmlŽA – č. 1101 – ČL-U Beroun B – Hýskov – 20.5. 2015 – 17:30 hodin – Beroun – UMT – Máchovna

5. Nařízení utkání - KM:
OPstŽ – č. 1102 – Tlustice / Drozdov – Zdice / Chodouň – 31.5. 2015 – 11:30 hodin – Tlustice

6. Turnaj:
RUDNÁ – turnaj mladších žáků – sobota – 13.6. 2015 – 9:00 hodin (pořadatel FK Rudná) – KM bere na vědomí

7. ODLOŽENÉ ZÁPASY (3. – 6. dubna 2015) – nové termíny:
IV. třídy + OPD + OPstŽ – víkend – 6.6. a 7.6. 2015 – zápasy:

IV. A 1 2 0 1 Vižina B - Liteň so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Mořina - Tetín B ne
1 2 0 3 Zdejcina - Chrustenice ne
1 2 0 4 Osov - Chyňava B so 14:00
IV. B 1 2 0 1 Stašov B - Libomyšl ne 10:15
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov B so
1 2 0 4 Osek B - Tlustice B ne
1 2 0 5 Újezd B - Drozdov B ne
OPD 1 2 0 1 Neumětely - Strašice so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov ne 10:15
1 2 0 4 Zbiroh - Chyňava / Nižbor so 10:15
OPStŽ 1 2 0 2 ČL-U Beroun B - Komárov pá 17:00
12.kolo 1 2 0 3 Králův Dvůr B - Praskolesy ne 10:15
1 2 0 4 Nižbor - Tlustice / Drozdov ne 11:30
1 2 0 5 Zdice / Chodouň - Podluhy / Rpety ne 14:00

8. FOTBALOVÁ REVOLUCE:
viz odkaz: http://nv.fotbal.cz/isfacr/

!!! VYZKOUŠEJTE SI SAMI !!!
POZOR – na stránkách m.j.:

VIDEO NÁVOD - On-line ZÁPIS O UTKÁNÍ (jak postupovat při editaci zápisu o utkání v IS FAČR)

NÁVOD - Pověřený administrátor klubu (jak registrovat pověřeného administrátora do IS FAČR)

NÁVOD - Fotografie hráčů (jak vložit fotografie do IS FAČR)

atd. – více viz odkaz: http://testovani.fotbal.cz/clanky/vypis-clanku.aspx

DŮLEŽITÉ INFO pro ROZHODČÍ:
Ve středu 20. května 2015 proběhne na OFS v Berouně od 17 hodin první SEZNAMOVACí ŠKOLENÍ
pro rozhodčí OFS Beroun ( téma – FOTBALOVÁ REVOLUCE – ZÁPIS O UTKÁNÍ ) !!!
Zájemci o toto školení se z „kapacitních" důvodů mohou přihlásit předem u sekretáře OFS telefonicky (737 318 428) nejpozději do úterý 19. května. Termíny příštího (příštích) školení budou zveřejněny v dalších UZ, případně na webu OFS.

9. Jarní část soutěží přípravek:
Finálový turnaj a turnaje o pořadí se budou hrát v termínu 6. - 7.6. 2015.

POZOR: pro jednotlivé turnaje přípravek používejte výhradně nové zápisy pro příslušný počet družstev – ke stažení na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Zápisy). Při vyplňování těchto zápisů dodržujte (!!!) přiřazená čísla všech oddílů – viz ROZPISY starších resp. mladších přípravek – najdete na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Rozpisy) !!!
Při turnajích přípravek používejte předepsané formuláře vč. SOUPISKY (ke stažení na webu OFS) !!!

10. Školení trenérů „C" licence:
- pořádá SKFS (26.6. – 28.6.2015 – Praha) – bližší info viz odkaz:
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php?id=171525&tmplid=1482
- příp. na stránkách OFS Beroun (levé MENU / DOKUMENTY / -různé-)

11. Změna v adresáři:
ZAJEČOV – e-mail: tjzajecov@gmail.com

12. Předání do DK:
Schreiber Jaromír – Chlumec – trenér

13. Český pohár – OFS Beroun – finále – středa – 27. května 2015 – 17:30 hodin:
POZOR – změna hrací plochy – finále se bude hrát ve Zdicích !!!

Zprávy z DK
7.5. 2015
NEPODMÍNĚNĚ:
ZBUZEK Jiří – Osov – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.13/1a
PLAVEC Jiří – Liteň – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a
KOKRDA Martin – Lužce – 6 soutěžních utkání – DŘ čl.13/1b
SIMANDL Jakub – Všeradice – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
ŠTICH David – Újezd – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
SMETANA Matouš – Ž – Praskolesy – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
KARAFIÁT Jakub – Ž – Praskolesy – 2 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c
KONOPÁSEK Jiří – Neumětely – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
MORAVČÍK Marek – HP – Lochovice – 4 soutěžní utkání – zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele od 8.5. 2015 – DŘ čl.11/3a

ŠINDLER Radek – Liteň – 3 měsíce zákaz výkonu funkce kapitána – od 8.5. 2015 – DŘ čl.15/1d

ŠINÁGL Dušan – Liteň – 3 měsíce zákaz výkonu funkce trenéra – od 8.5. 2015 – DŘ čl.15/1d
HLINKA Karel – Liteň – 3 měsíce zákaz výkonu funkce vedoucího družstva – od 8.5. 2015 – DŘ čl.15/1d
Důvod – všichni neoprávněné nastoupení k utkání.

ŽÁDOST:
ŠMÍD Miroslav, PIXA Roman – oba Chrustenice – oba žádosti se nevyhovuje

INFO – sekretariát

1. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

2. Nábor nových rozhodčích:
– OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz

3. INFO:
- pro písemný styk používejte adresu:
Okresní fotbalový svaz Beroun, P.O. Box 112, Okružní 650, Beroun 266 01. Nepoužívejte zkratku OFS !!!
- pro e-mailovou korespondenci používejte výhradně (!!!) adresu: info@ofsberoun.cz

4. SILNIČNÍ UZAVÍRKY:
NOVÝ JÁCHYMOV: Oddíl Čechie Nový Jáchymov upozorňuje na uzavírky ulic a silnic v obci a komplikovaný příjezd k fotbalovému hřišti z důvodu realizace kanalizace v Novém Jáchymově.
Zároveň upozorňuje na možný ZÁKAZ VJEZDU z autobusové „točny" k fotbalovému hřišti, kde se začalo s výstavbou ČOV.
Doporučený příjezd k areálu je ze silnice č. 23617 („křivoklátská" mezi Nižborem a Leontýnem) odbočkou na silnici č. 2369. Parkování automobilů dle situace (možno také na druhém břehu Habrového potoka podél silnice až k můstku).
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
ZAJEČOV: - info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )
TRUBÍN: - info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )

5. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout vždy ve středu od 16 do 18 hodin na OFS, příp. po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Broumy, Březová, Drozdov, Hořovicko, Komárov, Libomyšl, Loděnice, Osek, Osov, Podluhy, Praskolesy, Tmaň, Vižina, Všeradice, Zaječov, Žebrák).

Zprávy z KR

Obsazení soutěží:
OFS Beroun - 16. - 17.5. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 2 0 1 Zadní Třebaň - Chyňava so Marx, Mázdra, Krbec
22. kolo 2 2 0 2 Všeradice - Žebrák so Špicl J., Špicl M., Závora
2 2 0 3 Komárov - Tlustice so Palek, Štěpánek, Plecitý
2 2 0 4 ČL-U Beroun B - Drozdov ne Šnajdr, Kareš, Setnička
2 2 0 5 Loděnice B - Trubín ne Vlachopulos, Mázdra, Závora
2 2 0 6 Chlumec - Osek ne Koldová, Veverka, Špicl M.
2 2 0 7 Neumětely - Stašov so Knotek, Hájek, Bidšovský
III. A 2 2 0 1 Karlštejn - Tmaň so Špivák
22. kolo 2 2 0 2 Svatá - Lužce ne Palek
2 2 0 3 Tetín - Chodouň so Veverka
2 2 0 4 Cembrit - Hudlice ne 10:15 Pánek
2 2 0 5 Nový Jáchymov - Zdice B ne Plecitý
2 2 0 6 Vysoký Újezd - Nižbor B ne Sekerka
2 2 0 7 volno - Králův Dvůr B
III. B 2 2 0 1 Březová - Praskolesy so 14:00 Bzová Kareš
22. kolo 2 2 0 2 Všeradice B - Podluhy ne Hájek
2 2 0 3 Hostomice B - Felbabka so 14:00 Bidšovský
2 2 0 4 Cerhovice B - Újezd so Šnajdr
2 2 0 5 Běštín - Rpety ne 14:00 Kros
2 2 0 6 Broumy - Chaloupky ne Knotek
2 2 0 7 Neumětely B - Lochovice ne 14:00 Janda
IV. A 1 8 0 1 Vižina B - Chyňava B so 14:00 Vlachopulos
18. kolo 1 8 0 2 Chrustenice - volno
1 8 0 3 Tetín B - Srbsko ne Krbec
1 8 0 4 Liteň - Osov so Pos
1 8 0 5 Mořina - Zdejcina ne Špivák
IV. B 1 8 0 1 Stašov B - Tlustice B ne 14:00 (dohoda) Vodička
18. kolo 1 8 0 2 Žebrák B - Drozdov B ne 14:00 (dohoda) Bican
1 8 0 3 Komárov B - Újezd B ne Špicl J.
1 8 0 4 Libomyšl - Osek B so Koza
1 8 0 5 Zaječov - Lochovice B so Kros
OPD 1 8 0 2 Všeradice - Újezd so 14:00 Závora
18. kolo 1 8 0 3 Komárov - volno
1 8 0 4 Strašice - Zbiroh ne 10:15 Blažek
1 8 0 5 Zaječov - volno
OPStŽ 1 8 0 1 Neumětely - Tlustice / Drozdov ne 11:00 Janda
18. kolo 1 8 0 2 Praskolesy - Podluhy / Rpety so 14:30 Koza
1 8 0 3 Komárov - Zdice / Chodouň ne 14:30 Špicl J.
1 8 0 4 Zadní Třebaň / Liteň - Nižbor so 14:00 Krbec
1 8 0 5 Králův Dvůr B - ČL-U Beroun B ne 13:30 (dohoda) Špivák (obr. pořadí)
OPMlŽA 1 8 0 1 Hýskov - Chyňava pá 17:30 Koza
18. kolo 1 8 0 2 Hudlice - ČL-U Beroun B pá 17:30 Sekerka
1 8 0 3 Rudná - Králův Dvůr pá 17:30
1 8 0 4 Liteň / Zadní Třebaň - Nižbor st 17:30 13.5.
1 8 0 5 Loděnice - volno
OPMlŽB 0 9 0 1 Rpety / Podluhy - Neumětely / Všeradice pá 17:30 Blažek
9. kolo 0 9 0 2 Chodouň / Zdice - Osek pá 17:30 Plecitý
0 9 0 3 Žebrák - Cerhovice / Drozdov pá 17:30 Kros
0 9 0 4 Hořovicko - Lochovice / Praskolesy pá 17:30 Bzová Štěpánek

OFS Beroun – 23. - 24.5. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 3 0 1 Neumětely - Zadní Třebaň so Špicl J., Špicl M., Bican
23. kolo 2 3 0 2 Stašov - Chlumec so Vlachopulos, Krbec, Pos
2 3 0 3 Osek - Loděnice B so 14:30 (dohoda) Pánek, Hájek, Štěpánek
2 3 0 4 Trubín - ČL-U Beroun B ne Sekerka, Krbec, Gall
2 3 0 5 Drozdov - Komárov so Marx, Mázdra, Chvátal
2 3 0 6 Tlustice - Všeradice so Kareš, Šnajdr, Veverka
2 3 0 7 Žebrák - Chyňava so Bidšovský, Janda, Koza
III. A 2 3 0 1 volno - Karlštejn
23. kolo 2 3 0 2 Králův Dvůr B - Vysoký Újezd so Plecitý
2 3 0 3 Nižbor B - Nový Jáchymov ne 14:00 Pánek
2 3 0 4 Zdice B - Cembrit ne Hájek
2 3 0 5 Hudlice - Tetín ne Pos
2 3 0 6 Chodouň - Svatá ne 10:15 Špicl J.
2 3 0 7 Lužce - Tmaň ne Špicl M.
III. B 2 3 0 1 Neumětely B - Březová ne 14:00 Chvátal
23. kolo 2 3 0 2 Lochovice - Broumy so Vodička
2 3 0 3 Chaloupky - Běštín so 14:00 Komárov Veverka
2 3 0 4 Rpety - Cerhovice B so Špivák
2 3 0 5 Újezd - Hostomice B so Blažek
2 3 0 6 Felbabka - Všeradice B so Palek
2 3 0 7 Podluhy - Praskolesy so Kros
IV. A 1 0 0 1 Mořina - Vižina B ne (dohoda) Bidšovský (obr. pořadí)
10. kolo 1 0 0 2 Zdejcina - Liteň ne Vlachopulos
1 0 0 3 Osov - Tetín B so 14:00 Bican
1 0 0 4 Chrustenice - Srbsko so (dohoda) Závora (obr. pořadí)
1 0 0 5 volno - Chyňava B
IV. B 1 0 0 1 Stašov B - Zaječov ne 10:15 Štěpánek
10. kolo 1 0 0 2 Lochovice B - Libomyšl ne Šnajdr
1 0 0 3 Osek B - Komárov B ne Bican
1 0 0 4 Újezd B - Žebrák B ne Knotek
1 0 0 5 Drozdov B - Tlustice B ne Koza
OPD 1 0 0 1 Neumětely - Zaječov so 14:00 Špicl M.
10. kolo 1 0 0 2 volno - Strašice
1 0 0 3 Zbiroh - Komárov so 10:15 Knotek
1 0 0 4 volno - Všeradice
1 0 0 5 Újezd - Chyňava / Nižbor so 14:00 Blažek
OPStŽ 1 0 0 1 Neumětely - ČL-U Beroun B ne 11:00 Chvátal
10. kolo 1 0 0 2 Králův Dvůr B - Zadní Třebaň / Liteň ne 10:15 Vlachopulos
1 0 0 3 Nižbor - Komárov ne 11:30 Pánek
1 0 0 4 Zdice / Chodouň - Praskolesy ne 14:30 hlášenka Hájek
1 0 0 5 Podluhy / Rpety - Tlustice / Drozdov so 14:30 Kros
OPMlŽA 1 0 0 1 Hýskov - Loděnice pá 17:30 Chvátal
10. kolo 1 0 0 2 volno - Liteň / Zadní Třebaň
1 0 0 3 Nižbor - Rudná pá 17:30 Marx
1 0 0 4 Králův Dvůr - Hudlice po 17:30 25.5. Chvátal
1 0 0 5 ČL-U Beroun B - Chyňava pá 17:30 UMT Janda (Máchovna)
OPMlŽB 1 0 0 1 Neumětely / Všeradice - Hořovicko st 17:30 20.5. (dohoda)
10. kolo 1 0 0 2 Lochovice / Praskolesy - Žebrák pá 17:30
1 0 0 3 Cerhovice / Drozdov - Chodouň / Zdice pá 17:30
1 0 0 4 Osek - Rpety / Podluhy pá 17:30 Plecitý

-pm-