Skupina A: Králův Dvůr – Cerhovice 2:0, branky: Černý, Štětka. ČLU Beroun B – Zdice 1:0, branka: Vydra. Králův Dvůr A – Beroun B 2:3, branky: Votrubová, Černý – Vydra 3. Zdice – Cerhovice 1:0, branka: Zajíc. Králův Dvůr – Zdice 7:0, branky: Doubrava 3, Štětka 2, Černý, Krivačka. Beroun B – Cerhovice 4:0, branky: Vydra 3, Konopásek.

Tabulka sk. A:

1. Beroun B 3 0 0  8:2 9

2. Kr. Dvůr 2 0 1 11:3 6

3. Zdice 1 0 2  1:8 3

4. Cerhovice 0 0 3  0:7 0

Skupina B: Hořovicko – ČLU Beroun A 4:0, branky: Blažka 2, Hrudka 2. Drozdov – Rudná 1:3, branky: Kovařík – Bitto 2, Rubinstein. Hořovicko – Drozdov 4:0, branky: Blažka 2, Vyšín 2. Rudná – Beroun A 4:1, branky: Bitto 2, Palivec – Gibson. Hořovicko – Rudná 1:1, branky: Vokáč – Bitto. Drozdov – Beroun A 3:2, branky: Kovařík, Vokurka, Holovský – Gibson, Krejča.

Tabulka sk. B:

1. Hořovicko 2 1 0 7:1  7

2. Rudná 2 1 0 8:3  7

3. Drozdov 1 0 2 4:9  3

4. Beroun A 0 0 3 3:11 0

V úvodním semifinále Rudná jasně přejela berounské béčko 5:0 a vybojovala si tak postup do finále. Druhé semifinále bylo mnohem více vyrovnané. Střetnutí mezi Královým Dvorem a Hořovickem gól ze hry nepřineslo a o postupujícím tak musely rozhodnout pokutové kopy. V nich se nakonec více dařilo Hořovicku.

V utkání o sedmé místo měl herně mírně navrch Beroun A, jenže jediný gól zápasu vstřelil cerhovický Čapek a Cerhovice po vítězství 1:0 obsadily sedmou pozici.

Střetnutí o páté místo svedlo dohromady celky Zdic a Drozdova. Družstvo Drozdova sice vedlo po gólu Kovaříka, Zajíc ale dokázal pěknou trefou z dálky vyrovnat a v závěru utkání strhli hráči Zdic vítězství na svou stranu, když další střela Zajíce smolně propadla brankáři Drozdova do branky.

Zápas o třetí místo se hrál na dvakrát deset minut. Králodvorští do tohoto střetnutí vstoupili výborně a brzy se ujali dvoubrankového vedení. Nejprve se po rohu prosadil na přední tyči Štětka a vzápětí se přímo z rohu trefil Podroužek. Poté měl Králův Dvůr jasně navrch, ujala se ale až střela Podroužka z dálky. Beroun B v prvním poločase víceméně neohrozil branku soupeře. Po změně stran již byly k vidění šance na obou stranách. Skóre se ale změnilo jen jednou. V samém závěru zápasu pečetil vítězství Králova Dvora Vitík.

I finále se hrálo na dvakrát deset minut. V prvním poločase byli nebezpečnější hráči Rudné, kteří ale v několika velkých šancích nedokázali překonat výtečného hořovického brankáře. I hráči Hořovicka několikrát zahrozili, skóre se ale do půle nezměnilo. Góly padaly až ve druhé půli. Hráči Rudné zahráli malou domů a následný nepřímý kop dokázali Hořovičtí proměnit. Kapitán Hořovicka Adam Vokáč zamířil přesně pod břevno. Po chvíli kopalo Hořovicko další standardku, tentokrát přímý kop. K míči se postavil opět Kováč a jeho rána znovu skončila v brance Rudné. Poté se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Ani jeden celek již neskóroval a tak se vítězem turnaje stalo po zásluze družstvo Hořovicka.

Zápasy o umístění – Semifinále: ČLU Beroun B – Rudná 0:5, branky: Bitto 2, Palivec 2, Jizba. Králův Dvůr – Hořovicko 0:0 na penalty 1:2. Zápas o sedmé místo: Cerhovice – Beroun B 1:0, branka: Čapek. Zápas o páté místo: Zdice – Drozdov 2:1, branky: Zajíc 2 – Kovařík. Zápas o třetí místo: ČLU Beroun B – Králův Dvůr 0:4 (0:3), branky: Štětka, Vitík, Podroužek 2. Finále: Rudná – Hořovicko 0:2 (0:0), branky: Vokáč 2.

Na turnaji se tradičně odměňovaly výrazné individuality. Cenu pro nejlepšího brankáře převzal Lukáš Polách z FK Hořovicko. Nejlepším hráčem turnajem byl vyhlášen Patrik Vydra z Českého Lva – Unionu Beroun B. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Oliver Bitto z FK Rudná. Zápasy odřídili s přehledem rozhodčí Klečka a Červenka. Pořadatelé děkují sponzorům turnaje, kterými byly: Firma Jiří Lang Beroun, Zámečnictví Pavel Marx Beroun a OFS Beroun.

Konečné pořadí: 1. FK Hořovicko, 2. FK Rudná, 3. FK Králův Dvůr, 4. Český Lev – Union Beroun B, 5. FK Olympie Zdice, 6. TJ Drozdov, 7. Union Cerhovice, 8. Český Lev – Union Beroun A.

Soupisky

Drozdov: Jan Kovařík, Emílie Stará, Jakub Nejedlý, Radek Vokůrka, Marek Kyncl, Jiří Holovský, Patrik Buben, Jakub Mazal.

Králův Dvůr: Lukáš Abrahám, Martin Vitík, Šimon Krivačka, David Štětka, Matyáš Podroužek, Martin Kašák, Kateřina Votrubová, Tomáš Černý, Daniel Doubrava, Jan Vrba.

Hořovicko: Lukáš Polách, Adam Vokáč, Daniel Vyšín, Tomáš Mydra, Václav Březina, Denis Popovič, Václav Königsmark, Jakub Hrudka, Jan Blažka, Michaela Reiserová, Maxmilián Kuksa, Pavel Bašik, Martin Kuška.

Zdice: Marek Zajíc, Jaroslav Poláček, Jan Klepr, Martin Novák, Martin Roztočil, Jakub Čvančara, Hynek Černý, Adam Vančura, Petr Prajzler, Jan Petrželka, Šimon Pánek, Daniel Dolenský, Tomáš Dvořák, Jiří Krutský.

Beroun B: Matěj Taufer, Matouš Merhaut, Petr Konopásek, Patrik Vydra, Lukáš Pech, Petr Jandač, Adam Kunc, Roman Pošmurný.

Rudná: Radim Pražma, Dominik Jedlička, Tom Reily, Ondřej Palivec, Oliver Bitto, Dominik Jizba, Jan Cihleka, Lukáš Schmiedt, Martin Ptáčník, Tomáš Bubeník, Ondřej Vobořil, Jakub Rubinstein.

Beroun A: Bohuslav Troják, Daniel Gibson, Vojtěch Dryák, Štěpán Tarasov, Vojtěch Krejča, Ladislav Staněk, Matěj Bránecký, Radek Suk, Pavel Kotík.

Cerhovice: Lukáš Mottl, Filip Čapek, Jan Karas, Rostislav Šimek, Ladislava Vodičková, Alois Crk, Petr Holakovský.