Hosty jste znali z minulé sezony. Překvapili vás něčím?
Kosoř na jaře vyhrávala jeden zápas za druhým, takže jsme čekali těžký zápas. Hrají dobře na míči a jejich vysocí hráči jsou výborní hlavičkáři, snažili jsme se tyto přednosti otupit a to se podařilo.

V dresu Komárova se ve velmi dobrém světle představil Dan Nový. Jak jste spokojen s jeho výkonem?
Dan je výborný hráč, zahrál velmi dobře, dal dva góly, vidím na něm ohromnou chuť do fotbalu. Víme, proč jsme ho chtěli, jsem přesvědčený, že až doladíme drobnosti a naplno se sehraje s klukama, tak bude ještě lepší.

Vstup do utkání vám ale nevyšel. Jaké jste dal pokyny při dvougólové ztrátě a pomohlo brzké snížení?
Začátek určitě nebyl podle našich představ. V šesté minutě vlastní gól, v deváté penalta a hned to bylo 0:2. Měli jsme ale stále skoro celý zápas před sebou a já věřil, že se kluci zvednou. Nechtělo to zmatkovat, uklidnit se, a když jsme brzy snížili, tak to bylo o moc lepší. Navíc nám v poslední minutě prvního poločasu pomohl hrubkou gólman hostů a Tomáš Srp pohodlně vyrovnal, takže se začínalo od znova.

Ve druhém poločase jste ovládli hřiště a byli lepší. Dá se s tím souhlasit?
Dá, už jsme to zvládli o hodně lépe. Dostali jsme se do vedení, uklidnili se a podle mě jsme pak byli lepším týmem. Hosté pořád občas hrozili, ale spíš už jen z brejků a standardek. 

Kosoř se však nevzdávala a skvělou trefou vyrovnala na 3:3. Přesto jste zápas dokázali zlomit ve svůj prospěch. Jak se to povedlo?
Právě z jednoho z brejků a po hezké narážečce krásnou střelou do šibenice vyrovnali. Tentokrát jsme si však vzali vedení rychle zpět a pojistka přišla ke konci zápasu. Naštěstí…

Jak jste spokojen s úvodní výhrou?
Hráčům za ni musím poděkovat, viděl jsem na nich celé utkání velkou touhu vyhrát. Je sice teprve začátek soutěže, za body jsme ale moc rádi, ty vždycky povzbudí do dalších tréninků a zápasů.