Broumy – Žebrák B 3:1

Domácí se dostali do vedení ve 20. minutě, když Jan Novák přízemní střelou ze dvaceti metrů překvapil brankáře. Jenže pak Broumy předváděly nepřesnou hru a po jedné hrubce v obraně přišel Raška lacino k vyrovnání. Pak se často blýskalo před oběma brankami a v 31. minutě udeřilo. Jan Novák nezištnou přihrávkou našel O. Nováka, který úspěšně zakončil – 2:1. O deset minut později mohl tentýž hráč zvýšit vedení, sólo ale neproměnil. V závěru poločasu pak domácí obrana hrála chaoticky, hosté toho ale nedokázali využít k vyrovnání, i když šance na to měli.

Ve druhém poločase byli aktivnější domácí. Jenže jak jak O. Novák, tak i Jirásek své šance zahodili. V 55. minutě se ale do míče opřel Jan Novák a razantní střelou zvýšil na 3:1. I když bylo prakticky rozhodnuto, hosté nevynechali jedinou příležitost ke zkorigování výsledku. Jenže Reiser ani Raška na brankáře Schovánka nevyzráli. Ale i Broumy měly několik šancí. Například v 78. minutě domácí ani natřikrát z bezprostřední blízkosti nedokázali překonat Kačírka v brance hostů.

Malým stínem utkání bylo zranění Dandy, který v 85. minutě odstoupil ze hry a hosté dohrávali v deseti. Broumští skalní fandové sice vítězství brali, ale během utkání často dávali hlasitě najevo nespokojenost s hrou, kterou Broumy předváděly. O vítězství se nejvíce zasloužil Jan Novák, který vstřelil dva góly a na třetí nezištně přihrál. Žebrácké béčko tedy odjelo s prázdnou, po zápase se ale nechal slyšet vedoucí mužstva pan Chrpa, že první body získá Žebrák B v neděli s béčkem Komárova.