Hořovice inkasovaly doma šest branek

BZOVA-I druhý zápas v I.A třídě se fotbalistům Hořovic zle nevydařil, tentokrát prohráli se Lhotou ve Bzové vysoko 0:6.

15.8.2007

Hořovicím se vstup do nové sezony vůbec nepovedlFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Hořovice – Lhota 0:6

Fotbal, I.A třída

Málokdo z diváků by před zápasem uvěřil, že utkání skončí pro Hořovice debaklem. Hosté ale byli od začátku jasně lepším celkem. Do první šance se dostal Anděl, který ale netrefil odkrytou část branky. Ve 22. minutě pak tentýž hráč promarnil další gólovku. Hořovice odolávaly náporu Lhoty až do 37. minuty, kdy Anděl prostřelil brankáře. O dvě minuty později agilní Anděl zvýšil již na 2:0. Ve 44. minutě pak ještě z blízka přestřelil Zadák. Hosté v prvním poločase domácí předčili v bojovnosti i v kombinaci.

Druhý poločas pro domácí nezačal dobře, když se již ve 47. minutě kopala penalta, kterou bezpečně proměnil Mačura – 3:0. V 54. minutě pak upravil po rohu na 4:0 Zadák. Ale ani to nebylo zdaleka vše. Po chvíli po učebnicové akci na jeden dotek připravili Zadákovi Lhotští loženku, která nešla zahodit – 5:0.

V 65. minutě se domácím naskytla šance z penalty snížit, ale Slepička neuspěl. Brankář jeho střelu vyrazil a dorážka Hadraby šla mimo tyče. Skóre se naposledy měnilo v 75. minutě, kdy Zadák svým třetím gólem zvýšil na 6:0.

Fotbal je sice koltktivní hra, ale přece jen jeho síla se opírá o individuality, které jsou v mužstvu nepostradatelné. Ty dnes Hořovicím chyběly. I přes krutou porážku nesmí Hořovičtí zpanikařit, naopak se musí semknout, což dokázali v přípravě, kdy sehráli se soupeři dobré partie. Za zmínku stojí dodat, že osm hráčů soupeře překročilo třicítku a Havelkovi je dokonce čtyřicet. Naproti tomu sedmi hořovickým hráčům ještě nebylo dvacet.

Hořovice: Veselý – Zajíc, Rak, Král, Švarc, Krásný (Reiser), Kolář, Novák, Šťastný, Hadraba, Slepička.

15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ 12 200 Kč

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Hudlice. Upřesňující informace: manuální práce, může být i přesčas a víkendy, §92 - krátkodobé zaměstnání. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Veles trans s.r.o. otročiněves, 267 03 Hudlice. Informace: Svitlana Ključivska, +420 733 609 696.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 13 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu: Hořovice. Upřesňující informace: jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Požadavky: flexibilita, ochota pracovat, kultivovanost, spolehlivost, bezúhonnost, zdravotní průkaz. Kontakt: tel. (11:00-13:00) či osobně (úterý v době od 11:00 - 13:00 hod. na adr. Na Jarově 2425/4, 130 00 Praha-Žižkov, ohlásit se na recepci).. Pracoviště: Dar corporation s.r.o. - hořovice, K Plevnu, č.p. 388, 268 01 Hořovice. Informace: Ruslan Žukovský, +420 775 659 309.

Výroba - Výroba Strojírenští technici 20 800 Kč

Strojírenští technici SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK/ČKA. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20800 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK/ČKA - Místo výkonu práce: Hostomice. Náplň práce: pravidelné servisní prohlídky a řešení oprav u zákazníků na Moravě a Slovensku. Požadavky: vyučení v oblasti elektro, cizí jazyk vítán, ŘP sk. B, ochota cestovat, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, vyhláška č.50/1978 Sb (§6 a vyšší). Výhody: motivační mzdové ohodnocení, služební auto. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Mandík, a.s. hostomice, Dobříšská, č.p. 550, 267 24 Hostomice pod Brdy. Informace: Sonja Bendová, +420 777 789 241/311 706 901.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 25 000 Kč

Pomocní montážní dělníci POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: Komárov. Požadavky: manuální zručnost, ruský jazyk z slovem i písmem. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Albertina trading, spol. s r.o. osek/komárov, 267 62 Komárov u Hořovic. Informace: Alena Králová, .

Hnutí ANO vymění dva své zástupce v krajském kontrolním výboru

Nejlepším hasičem roku 2017 je žena
10

Středočeská psycholožka získala titul Hasič roku

Jízdy bez známky? Ty jsou na denním pořádku

Střední Čechy – Snaha ušetřit za dálniční známku se již prodražila stovkám řidičů. V pátek na to upozornila Yvona Matějková z Celního úřadu pro Středočeský kraj. Jen během února a března středočeští celníci odhalili 630 vozidel bez platných dálničních kuponů. „Na místě uložili neukázněným řidičům sankce za téměř 700 tisíc korun,“ konstatovala.

Marinčin: Letos přibylo čtyřicet soutěžících

Beroun – Zdravě si zasoutěžit se vydali zástupci výběrů základních škol do Berouna na stadion Lokomotivy v rámci okresního kola Odznaku všestrannosti.