Slavie Praha - Hořovice 2:0

Vstup do zápasu se Hořovicím nepovedl. Slavie se dostala hned ve druhé minutě do vedení. "Branku jsme dostali po nádherné akci a vyšachování obrany," uvedl hořovický trenér Jindřich Novotný. Poté se ke slovu dostali hráči Hořovic, kteří ale ve vyložené šanci neuspěli. "Z deseti metrů jsme neprostřelili houštinu těl před prázdnou brankou," popsal šanci Novotný. Slavie poté ukázala, v čem je její síla. Po akci na jeden dotek sešívaní zvýšili na 2:0. "V první půli jsme pak měli tři šance. Jednou jsme trefili tyč a dvakrát jsme nedopravili míč za brankovou čáru," popsal následný průběh prvního poločasu trenér Novotný.

"Začátek druhé půle byl z naší strany velice dobrý. Chvílemi jsme soupeře dostali pod tlak," uvedl trenér Hořovic, který dodal, že poté se hra přelévala od branky ke brance a s postupem času si vytvořila Slavie převahu. "My už jsme se do šance nedostali. Soupeř měl dvě šance, při nichž se zaskvěl brankář Ilko," pokračoval v hodnocení zápasu trenér Novotný. Slavie Praha poté mohla vstřelit třetí gól. "Potvrdilo se, že se hrálo na Slavii. Opět se kopala proti hostům penalta a Slávisté opětovně netrefili branku," připomněl Novotný tradici sešívaných z posledních týdnů. Zápas tedy skončil vítězstvím Slavie 2:0. I přes porážku byl hořovický trenér spokojen. "Já si myslím, že jsme odehráli velice kvalitní zápas. Byla škoda, že jsme nedali gól, protože v tu chvíli by soupeř začal být nervózní a nás by to nakoplo. Štěstí, které jsme měli s Plzní, se teď od nás odvrátilo," dodal na závěr Novotný.

Hořovice: Ilko - Petráš (15. Cibulka), Vaníček, Čepelák, Zemánek, Souček (60. Pospíšil), Kosnar (67. Danda), Šebek T., Hybš, Pelikán, Šebek V.