Základní skupinu hořovičtí zástupci ovládli se ziskem čtrnácti bodů a skóre 15:6. Nestačili pouze na kádr MONA Nechvalice, který nešťastně potkali i v semifinále. I přes výraznou převahu v držení míče se jako první prosadila MONA, která svým účelným stylem zatápěla rychlými protiútoky. Netrvalo to dlouho a vedení MONY bylo dvoubrankové.

Velkou roli v tomto utkání hrála smůla v zakončení, protože hráči z Hořovic trefili třikrát brankovou konstrukci. Minutu před koncem snížil Vokůrka, vyrovnat už se ale nepodařilo.

O bronz zabojovali proti týmu Kozlovna. Tomu došly síly a po celých čtrnáct minut byl pod tlakem. Zasloužený bronz vystřelil sedm sekund před koncem nejlepší střelec hořovického týmu Radek Vokůrka.